ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Plastikinių langų ventiliacinės grotelės – sveikai ir ekologiškai namų aplinkai

Plastikinių langų ventiliacinės grotelės – sveikai ir ekologiškai namų aplinkai Plastikinių langų ventiliacinės grotelės – sveikai ir ekologiškai namų aplinkai

Anksčiau plastikiniai langai ir durys buvo gaminami be ventiliacinių grotelių, tačiau tai neužtikrina tinkamo ir žmogui palankaus klimato patalpoje. Plastikiniai langų rėmai ir sandariai užsidarančios durys sudaro puikią šilumos izoliaciją, kuri yra naudinga žiemą, tačiau vasarą, kai klimatas atšyla, per langus be ventiliacinių grotelių sunkiai patenka grynas oras, kad užtikrintume tinkamą klimatą, turime nuolatos vėdinti patalpas.

„Kai namuose visiškai sandaru oro srauto cirkuliacija neretai yra nepakankama – oras „neišeina“ per ventiliacijos kanalus ar sanitarinius mazgus. Nevėdinamose namuose prisikaupia įvairių ir ne visada malonių kvapų. Nemalonūs kvapai įsigeria į minkštuosius baldus, patalynę, kilimus. Kai patalpos yra netinkamai ventiliuojamos atsiranda grėsmė ir visų nemėgiamam pelėsiui, kuris po to yra labai sunkiai pašalinamas. Neventiliuojamuose namuose ilgainiui tampa nemalonu gyventi.“ teigia UAB „Langų servisas“ meistrai.

Patalpose kuriose langai yra su ventiliacinėmis grotelėmis temperatūra žiemą ir vasarą yra komfortiška, kadangi ventiliacinės grotelės žiemą neįleidžia šalčio, o vasarą karštis ne taip lengvai prasiskverbia. Didelis ventiliacinių grotelių pliusas yra tas, kad patalpose yra sureguliuojamas drėgmės balansas todėl patalpose nepelija. Taip pat grotelės slopina triukšmą ir yra apsaugotos nuo vagių įsilaužimo.

UAB „Langų servisas“ komanda gali pasirūpinti jūsų langais be ventiliacinių grotelių ir jas sumontuoti, kad galėtumėte gyventi sveikesnėje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Ventiliacinės grotelės atitinka visus kokybinius reikalavimus, yra ilgaamžiškos, tvirtos, lengvai prižiūrimos. Ventiliacijos grotelės padės palaikyti sveiką ir ekologišką aplinką patalpose.

Galite nesijaudinti kad sumontavus ventiliacines groteles langas gali netekti savo pirminės išvaizdos, kadangi ventiliacinės groteles yra pritaikomos prie visų langų ir interjerų. UAB „Langų servisas“ visas ventiliacines groteles pritaiko bet kokiam langui – atpjauna reikiamo ilgio iš 6 metrų. Mechanizmo spalva yra priderinama prie kliento patalpų interjero spalvos.

Įrengiant vitrininiame lange ventiliacijos groteles, keičiamas tik stiklo paketas ir įdedama kliento pasirinkta ventiliacinių grotelių konstrukcija.

Sumontuoti ventiliacines groteles galima bet kurioje lango vietoje. Jeigu jums svarbu, kad grotelės būtų kuo mažiau matomos – jas galima montuoti virš lango rėmo. Tokios ventiliacinės grotelės iš lauko pusės beveik nematomos ir atrodo tvarkingai.

UAB „Langų servisas“ siūlo populiariausias šiuo metu 60 mm ir 80 mm ventiliacijos groteles.

80 mm ventiliacijos grotelės yra autentiško „Duco Softiline“ dizaino. Grotelės yra puikaus šiluminio efektyvumo, jos gali būti išvaloma nuėmus vidinį perforuotą profilį, kuris taip pat atlieka apsauginę funkciją nuo vabzdžių.

Autentiško „Duco Softiline“ 60 mm ventiliacijos grotelės minimaliai sumažina stiklą ir maksimaliai užtikrina oro srautą. Jos pasižymi itin geromis akustinėmis savybėmis. 

Sumontuotos ventiliacinės grotelės užtikrins patikimą patalpų ventiliavimą bet kuriuo metu.

UAB „Langų servisas“ nuo 2007 metų pagrindinė specializacija yra langų ir durų remontas. „Langų servisas“ profesionaliai atlieka visus savo darbus ir savo atliktiems darbams suteikia garantiją. Galite būti užtikrinti, kad Jūsų užsakymas bus atliktas greitai, kokybiškai ir iki nustatyto termino.

„Langų servisas“ teikia plastikinių, medinių, aliumininių langų ir durų remonto ir reguliavimo; langų tarpinių keitimo; stiklo paketų keitimo, montavimo ir gamybos; ventiliacijos grotelių įrengimo; plastikinių, aliumininių, medinių langų gamybos ir montavimo; apsauginių, dekoratyvinių plėvelių klijavimo paslaugas.

„Langų serviso“ kolektyvas sukurtas iš žmonių, turinčių patirtį langų rinkoje yra 10 metų ir daugiau. Ilgametė patirtis, leidžia sėkmingai atlikti praktiškai bet kurio gamintojo plastikinių, aliumininių ir medinių langų remontą. Įmonės specialistai išmano visas rinkoje esančias langų ir durų profilių ir uždarymo mechanizmų sistemas. „Langų servisas“ ištaisys kitų padarytas gamybos, montavimo, neteisingos priežiūros klaidas. Pakeis susidevėjusias mechanizmų detales bei visas sistemas, atstatys konstrukciją į pradinę padėtį. Į užsakymus reaguojama operatyviai – įmonės specialistai atvyksta 1-2 dienų bėgyje. Taip pat „Langų servisas“ keičia stiklo paketus plastikiniuose, mediniuose, aliumininėse languose ir duryse, įvairaus sudėtingumo fasadinėse sistemose.

Po „Langų serviso“ atlikto remonto Jūsų langai patikimai tarnaus dar ne vienerius metus!

LANGŲ SERVISAS, UAB

Daugiau informacijos:

LANGŲ SERVISAS, UAB infopuslapis

Pasidalink: