ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Plastikiniai langai iš GEALAN S 9000 profilių su trigubo sandarinimo sistema

Plastikiniai langai iš GEALAN S 9000 profilių su trigubo sandarinimo sistema Plastikiniai langai iš GEALAN S 9000 profilių su trigubo sandarinimo sistema

UAB „Metalika“ gamina plastikinius langus iš „GEALAN S 9000“ profilių sistemos – inovatyvios kombinuotos trigubo sandarinimo profilių sistemos langams, lauko ir pakeliamoms–nustumiamos durims.

Trigubo sandarinimo sistema „S 9000“

Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas yra ilgo ir kruopštaus „GEALAN“ inžinierių darbo rezultatas. Daugybė testų ir bandymų leido pasiekti tikrai aukštus šilumos izoliacijos rodiklius. Jau iš pat pradžių buvo siekiama sukurti profilių sistemą, kurios šilumos izoliacijos koeficiento vertė Uf būtų lygi 0.92 W / m²K naudojant standartinį armavimo profilį ir tiktų gaminti pasyvių namų langus bei duris atitinkančius Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartus. Išanalizavę įvairių sistemų privalumus, sujungę skirtingų sistemų detales, sukūrę ir pritaikę inovatyvias naujoves, „GEALAN“ gavo puikų rezultatą, kurį šiandien gali įvertinti UAB „Metalika“ klientai.

Naujoji „GEALAN S 9000“ trigubo sandarinimo profilių sistema apjungia centrinio ir išorinio sandarinimo sistemų privalumus. Didelis 83 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Trečioji centrinė sandarinimo tarpinė ne tik gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, bet ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės. „S 9000“ sistemos profiliai nevarstomiems langams tiekiami be viduriniosios sandarinimo tarpinės.

Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas nėra atsitiktinumas, tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Nuo pat pradžių siekta patobulinti jau esamą profilių sistemą. Išanalizavus privalumus ir sujungus kelias skirtingų sistemų detales pasiekta, kad „S 9000“ sistemos profilių šilumos laidumo koeficiento vertė būtų Uf – 0,92 W/m²K naudojant juose plieno armatūrą. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.

„S 9000“ sistemos langus galima stiklinti net 54 mm pločio stiklo 3 ir daugiau stiklų paketais. Padidintas iki 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka ir gerina šilumines lango charakteristikas.

„S 9000“ profilių sistema suprojektuota taip, kad būtų galima naudoti novatorišką „GEALAN“ stiklo klijavimo visu perimetru technologiją STV®. Įklijuotas į varčią stiklo paketas tampa lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu. Tokia konstrukcija atlaiko didesnį statinį apkrovimą ir standartinius lango elementus galima naudoti be plieno armatūros. Sumažėja konstrukcijos svoris ir palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka geri. O „STV®“ technologijos kombinacija su plieno armatūra varčios profilyje leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.

„STV®“ technologijos kombinacija su plieno armatūra varčios profilyje leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas. Stiklo paketo ir varčios suklijavimas padidina lango apsaugą nuo įsilaužimo. Visu perimetru dvipuse specialia juostele įklijuotą stiklo paketą daug sunkiau išlaužti. Lango konstrukcija be plieno armatūros profilio viduje mažiau apkrauna varstymo mechanizmus, tuo pačiu pailgėja jų eksploatacijos laikas ir paprastėja priežiūra.

83 mm montavimo gylis nulemia didelį naujosios sistemos suderinamumą. „S 9000“ profilius galima derinti su įvairiais kitų sistemų papildomais elementais: rėmo praplatinimo elementais, kampinėmis ir statinėmis jungtimis bei kitais jungiamaisiais profiliais.

Plastikiniai langai iš GEALAN S 9000 profilių

„GEALAN S 9000“ privalumai:

Puiki šilumos ir garso izoliacija Uf =0,92 W/m²K. Tinka energiją taupantiems langams.

3 sandarinimo tarpinės – trigubas sandarinimas.

6 kameros lango rėmo ir varčios profiliuose užtikrina labai gerą šilumos ir garso izoliaciją.

83 mm montavimo gylis.

Galima stiklinti net 54 mm storio stiklo paketu.

Padidintas iki 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis.

Varčiai ir rėmui sutvirtinti naudojami tokie patys plieno profiliai.

Stiklinant „STV®“ būdu ir naudojant plieno armatūrą varčios profilyje galima gaminti anksčiau neįmanomų dydžių konstrukcijas.

Galima derinti su įvairiais kitų sistemų papildomais elementais: rėmo praplatinimo elementais, kampinėmis ir statinėmis jungtimis bei kitais jungiamaisiais profiliais.

Universalus dizainas.

Paprasta priežiūra.

Platus medieną imituojančių raštų ir spalvų pasirinkimas.

Galima montuoti automatinę vėdinimo sistemą „GECCO“.

Plastikiniai langai iš GEALAN S 9000 profilių

UAB „METALIKA“ veiklos sritis — vidinių durų, plastikinių langų, stumdomų aliuminimio profilio balkonų, garažo vartų, priešgaisrinių durų, šarvuotų durų, naudojamų vidaus patalpose, lauko durų, spec. durų, seifų gamyba, prekyba ir montavimas. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, gamybai naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos.

METALIKA, UAB

Daugiau informacijos:

www.metalika.lt

METALIKA, UAB infopuslapis

Pasidalink: