apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Plastikiniai langai, durys, palangės, roletai, žaliuzės, garažo vartai – EG GROUP

Plastikiniai langai, durys, palangės, roletai, žaliuzės, garažo vartai – EG GROUP Plastikiniai langai, durys, palangės, roletai, žaliuzės, garažo vartai – EG GROUP

Įmonės UAB „EG group“ įkurtos 2009 metais, pagrindinė veikla – plastikinių langų, plastikinių lauko durų, žaliuzių, roletų, garažo vartų, aliuminio konstrukcijų, MDP ir PVC įvairių spalvų vidaus ir skardinių lauko palangių, prekyba bei montavimas Kaune ir visoje Lietuvoje. Bendrovė teikia ne tik langų montavimo ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas, bet ir balkonų stiklinimo paslaugas.

„EG group“ klientams siūlo ilgaamžes plastikines atidaromas 4, 5, 6 kamerų duris, 2 ir 3 bėgelių aliuminines stumdomas konstrukcijas, plastikines stumdomas lauko duris. Įstiklinus balkoną, ženkliai prasiplės Jūsų buto ar namo erdvė, balkonas bus apsaugotas nuo vėjo, kritulių, šalčio, sumažės triukšmas. Klientas galės džiaugtis puikiu estetiniu vaizdu ir nesudėtinga eksploatacija.

Įmonės kvalifikuoti specialistai teikia profesionalias konsultacijas apie visas tiekiamų gaminių įrengimo, montavimo bei aptarnavimo paslaugas. Klientų patogumui vadybininkai gali atvykti į vietą ir nemokamai pamatuoti langus, sudaryti sąmatą, bei sutartį. Taigi norint užsisakyti plastikinius langus ar duris, Jums nereikės iškelti kojos iš namų!

Langams suteikiama penkerių metų garantija. Klientams siūlomos palankios sąlygos bendrovės gaminius įsigyti išsimokėtinai. Įmonės meistrai sumontavę naujus langus, senus išveš su savo transportu.

„EG group“ asortimente itin platus roletų ir žaliuzių audinių pasirinkimas. Įmonė geriausiomis kainomis prekiauja vertikaliomis žaliuzėmis, horizontaliomis žaliuzėmis, medinėmis ir apsauginėmis žaliuzėmis, apsauginiais tinkleliais nuo vabzdžių.

UAB „EG group“ klientams siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį.

EG GROUP, UAB

Daugiau informacijos:

EG GROUP, UAB infopuslapis

Pasidalink: