ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Pastatų jungčių sandarinimo konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos SOUDAL

Pastatų jungčių sandarinimo konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos SOUDAL Pastatų jungčių sandarinimo konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos SOUDAL

Energetiškai efektyviuose pastatuose naudojamos kokybiškos konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos mažina šilumos nuostolius, didina jo sandarumą. Pastatų konstrukcinių jungčių sandarumui užtikrinti „Soudal“ pristato mastikas, hermetikus, garui pralaidžias juostas, klijus bei kitas priemones.

Putų poliuretaninis hermetikas „Soundatherm SFI 600P“ langams ir lauko durims

Orą praleidžia ne tik nesandarios tarpinės. Jei tarpas tarp stiklo paketo ir varčios rėmo nėra sandarus, oras praleidžiamas. Klijuojantis hermetikas „Soundatherm SFI 600P“ užpildo šį tarpą – sudaromas neprapūtimas, padidėja lango šiluminės, akustinės savybės, langas tampa stabilus. „Soundatherm SFI 600P“ – pirmasis putų poliuretaninis hermetikas, kuris užtikrina varčios, kaip vientiso gaminio, sandarumą.

Langų rėmo sandarinimas

Viduje sandariau nei išorėje – tai viena iš sąlygų montuojant langą. Dėl prastos garo izoliacijos vidinėje dalyje garas ir oras patenka į montažinę siūlę. Dėl prastos izoliacijos išorinėje dalyje į montažinę siūlę patenka vėjas ir lietus. „Soudal“ langų rėmo sujungimų su angokraščių sandarumui siūlo garo izoliacines juostas „WINDOWS TAPE INSIDE“. Ši langų ir durų montavimo vidinės siūlės sandarinimui naudojama juosta – dvipusio lipnumo poliesterinė juosta. Ji pasižymi puikia garo izoliacija, stipriai prisiklijuoja. Juostą lengva naudoti, galima tinkuoti ar dažyti, ji tampri ir elastinga. Langų sandarinimui taip pat naudojama garui pralaidi, mikroorganizmams atspari juosta „WINDOWS TAPE INSIDE“.

Kokybiškos konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos pastatų konstrukcinių jungčių sandarinimui iš SOUDAL

Sandarumui užtikrinti taip pat naudojami produktai: mastika „SOUDATIGHT LQ“, elastinis, vienkomponentis kliuojantis hermetikas silanizuotos akrilo dispersijos pagrindu „ACRYRUB SWS“. Šis lengvai naudojamas hermetikas sukietėjęs išlieka elastingas, atitinka ISO 11600 F-12.5E, nepraleidžia vandens, puikiai limpa prie daugelio porėtų medžiagų, kieto PVC bei aliuminio. Išdžiuvęs dažomas dažais, atitinkančiais DIN 52452, alkidiniais ar lateksiniais dažais.

Tepama / purškiama, garui pralaidi MS Polimerinė mastika „SOUDATIGHT HYBRID“ pilnai išdžiūvusi sudaro vientisą vėjui ir vandeniui nepralaidžią membraną. Ji tinka vidiniam ir išoriniam naudojimui. Naudojama vėjui ir vandeniui nelaidžių konstrukcinių siūlių, sujungimų sandarinimui (netinkama stogui). Taip pat – langų sujungimams: išorėje, (prieš įrengiant fasado apdailą), ir kitoms konstrukcinėms siūlėms išorėje, bei ventiliuojamiems fasadams.

Langų sandarinimui „Soudal“ asortimente rasite ir savaime besiplečiančią akrilinę juostą „SOUNDABOND ACRYL“ bei elastinį, vienkomponentį siūlių hermetiką „SOUDASEAL 215 LM“ SMX – polimero® pagrindu.

Lubų, sienos ir grindų sujungimai

Puikiam sandarumui užtikrinti siūlomos „Soudal“ juostos: „BUTYBAND FLEECE (HYDROTECH)“, savaime limpanti juosta butilo pagrindu su aliuminio danga „BUTYBAND ALU“. Purškiama garoizoliacinė mastika „SOUDATIGHT SP“ išdžiūvusi sudaro orui ir garams nepralaidžią elastinę membraną. Ji gerai sukimba su daugeliu porėtų paviršių bei kiek drėgnais paviršiais. Naudojama patalpų viduje langų ir angokraščio sujungimams, taip pat – grindų ir sienos, sienos ir lubų sujungimams.

Viduje taip pat siūloma naudoti apsauginę vandeniui atsparią dangą „SOUDAGUM HYDRO“, bitilinį šniūrą (juostą), savaime išsilyginantį PU hermetiką „SOUDAFLEX 33 SL“, vandeniui ir garams atsparų spec. popierių „SOUDATAPE CONNECT“, elastingą, armuotu pluoštu sustiprintą PE plėvelę „SOUNDATAPE FLEX“ bei UV atsprarią juostą PP multino pagrindu „SOUDATAPE FACADE“.

Montavimo putos „FLEXIFOAM“ naudojamos visuose statiniuose ir ne statiniuose sujungimuose: montuojant langus ir durų rėmus, ertmių, tarpų stogo konstrukcijose užpildymui, garso izoliacijai. Šios putos užtikrina ilgalaikę šilumos izoliaciją.

Poliuretaniniais klijais „SOUDABOND“ galėsite prie tinko ir karkaso klijuoti gibskartonio, cemento-drožių, OSB, MDP plokštes. Šie klijai tinka mūryti nelaikančiąsias sienas iš dujų silikato blokelių, pakeičia bituminius ir cementinius klijus. Šiais klijais galėsite akmens vatą, polistireną ir kitas izoliacines medžiagas klijuoti prie betono, tinko, metalo, medienos.

Pastatų jungčių sandarinimo medžiagos

Pastatų konstrukcinių jungčių sandarumui užtikrinti UAB „Soudal“ rasite kokybiškus, vidiniam ir išoriniam naudojimui skirtus produktus. Kokybiškos konstrukcinės ir izoliacinės medžiagos leis džiaugtis energetiškai efektyviu pastatu.

SOUDAL, UAB

Daugiau informacijos:

www.soudal.lt

SOUDAL, UAB infopuslapis

Pasidalink: