ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Parketo klijai ir gruntai RENOVE – aukštos kokybės produktai parketui, parketlentėms bei medžio masyvo lentoms

Parketo klijai ir gruntai RENOVE – aukštos kokybės produktai parketui, parketlentėms bei medžio masyvo lentoms Parketo klijai ir gruntai RENOVE – aukštos kokybės produktai parketui, parketlentėms bei medžio masyvo lentoms

renove.lt interneto parduotuvėje pristatomi aukštos kokybės „Renove“ klijai ir gruntai natūralaus medžio grindų dangos klojimui.

„Renove“ parketo klijai

Parketo klijai ir gruntai RENOVE

Parketo klijai MS Elastic 400 – universalūs klijai medinėms grindims

„Renove MS Elastic 400“ yra paruošti naudojimui universalios paskirties klijai MS Polimerų pagrindu. Klijai yra elastingi, bekvapiai, sudėtyje neturi vandens. Sudėtyje nėra tirpiklių ir izocionatų. Klijai yra atsparūs drėgmei ir temperatūrų pokyčiams. Nesukelia medienos išbrinkimo, suteikia stiprią elastinę jungtį. Tai saugūs naudoti, lengvai užtepami ir pašalinami klijai, atitinkantys PNEN 14293 standarto reikalavimus.

„MS Elastic 400“ klijai yra skirti parketui, daugiasluoksnėms parketlentėms, egzotinės medienos grindų lentoms, masyvo grindų lentoms ir laminatui. Klijai tinkami naudoti ant absorbuojančių / neabsorbuojančių paviršių / cemento / OSB plokštės, juodgrindžių, taip pat išlyginamojo sluoksnio.

Parketo klijai ir gruntai RENOVE

Parketo klijai „SMP Elastic 300“ – klijai dvisluoksnėms ir trisluoksnėms parketlentėms

„Renove SMP ELASTIC 300“ yra paruošti naudoti 1 komponento klijai silano pagrindu, skirti dviejų sluoksnių ir trijų sluoksnių parketlenčių klijavimui (ir mozaikomis).Klijai nesukelia medienos išbrinkimo, yra bekvapiai, pasižymi puikiomis garsą slopinančiomis akustinėmis savybės.

„SMP ELASTIC 300“ klijai yra tinkami naudoti ant absorbuojančių / neabsorbuojančių paviršių / cemento, juodgrindžių, taip pat išlyginamojo sluoksnio. Užteptų klijų storis neturėtų būti plonesnis nei 3 mm. „SMP ELASTIC 300“ tinkami naudoti ant šildomų grindų.

Parketo klijai ir gruntai RENOVE

Parketo klijai „Uretax 2“ – dviejų komponentų poliuretaniniai klijai

„Renove Uretax 2K“ yra dviejų komponentų, bekvapiai parketlenčių klijai, sudėtyje neturintys tirpiklių ir vandens. Tepant klijus storesniu sluoksniu, jie nesugeria drėgmės ir nesusitraukia. Pasižymi greitu sukibimo laiku – 50 min po užtepimo. „Uretax 2K“ atitinka DIN 281 ir PN EN 14293 reikalavimus.

„Uretax 2K“ produktas tinkamas naudoti ant tokių paviršių kaip: betono, anhidritinio pagrindo, keramikos (plytelės po tinkamo paruošimo) ir medinio. „Uretax 2K“ sukurti visų tipų medinių grindų dangų klijavimui: medžio masyvo grindlenčių, parketlenčių, egzotinio parketo ir kt. Klijai pritaikyti naudojimui ant šildomų grindų.

„Renove“ gruntas

„Renove“ gruntas yra skirtas paviršių gruntavimui, kietinimui ir sandarinimui, taip pat naudojamas kaip apsauginė priemonė nuo drėgmės ant betoninių grindų ir pagrindų, kurių drėgnumas neviršija 5% CM. Galima naudoti kaip gruntą prieš naudojant klijus ar išlyginamuosius mišinius. Sumaišius su skiedikliu, gruntą galima naudoti pagrindui sukietinti. Gruntas puikiai sukimba su daugeliu paviršių. Gruntas gali būti naudojamas ant šių pagrindų (taip pat su pogrindiniu šildymu): cemento ir smėlio grindų, betono grindų, atsparių drėgmei medžio plokščių (pvz. OSB), MDP plokščių ir kitų medinių pagrindų. Grunto tinkamumas kitiems pagrindams turi būti patikrintas kiekvienu individualiu atveju.

Parketo klijai ir gruntai RENOVE


Gruntas „Renoprimer PU-200“

„Renove Renoprimer PU200“ vienkomponentis gruntas, skirtas naudoti prieš parketlenčių ir medžio masyvo grindų montavimą klijuojant PU (poliuretaniniais) ir MS (polimerų pagrindo) klijais. Sudėtyje neturi tirpiklių. Stiprina absorbuojančius ir neabsorbuojančius paviršius, sandarina pagrindą ir sumažina drėgmės įgeriamumą – blokuoja likutinę pagrindo drėgmę.

Gruntas „Renoprimer PU-200“ yra  skirtas absorbuojančių, dulkėtų cementinių ir betoninių pagrindų gruntavimui. Gruntas yra tinkamas šildomoms grindims. Produktas naudojamas patalpose.

Parketo klijai ir gruntai RENOVE

Gruntas „Renoprimer PU-300“

„Renove Renoprimer PU300“ vienkomponentis gruntas, skirtas naudoti prieš parketlenčių ir medžio masyvo grindų montavimą klijuojant PU (poliuretaniniais) ir MS (polimerų pagrindo) klijais. Sudėtyje neturi tirpiklių. Sustiprina vientisą pagrindą net ir paviršiuje esant senų klijų likučiams. Naudojant priemonę dviem sluoksniais – sandarina pagrindą ir sumažina drėgmės įgeriamumą – blokuoja likutinę pagrindo drėgmę.

Gruntas „Renoprimer PU-300“ yra skirtas absorbuojančių ir neabsorbuojančių paviršių gruntavimui, pvz. betono, cemento, akmens plokštės, medinio pagrindo. Tinkamas šildomoms grindims.

Parketo klijai ir gruntai RENOVE

Gruntas „Renoprimer PU112“

„Renove Renoprimer PU112“ vienkomponentis poliuretano gruntas, skirtas naudoti prieš parketo montavimą klijuojant PU (poliuretaniniais) ir MS (polimerų pagrindo) klijais. Stiprina cementinio pagrindo paviršių, sandarina pagrindą ir sumažina drėgmės įgeriamumą. Giliai besiskverbiantis gruntas „suriša“ dulkes ir gerina klijų sukibimą prie pagrindo.

Gruntas „Renoprimer PU112“ cemento, anhidritinių paviršių sutvirtinimui, tinkamas šildomiems pagrindams. Ant cementinio pagrindo naudojamas esant ne didesnei kaip 3,5% CM drėgmei.

Įmonės tikslas yra tiekti Lietuvos bei užsienio gyventojams, įmonėms ir organizacijoms aukščiausios kokybės ekologiškas, natūralaus uosio bei ąžuolo masyvo grindis, klasikinį parketą, parketlentes, parketo klijus bei gruntus. Gamintojo kainomis įmonė siūlo medines grindis, grindlentes, apvadus bei kokybiškus klijus, gruntus ir kitas grindų įrengimo medžiagas.

Pasidalink: