ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

nord-profil-uab-logotipas

NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos

Adresas:
Žirnių g. 4A, LT-02120, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 300635045
PVM kodas: LT100004596516

Tel. Nr.: (8 5) 213 9442
Faks.: (8 5) 213 9442

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.stogodanguprekyba.lt

Filialai: VILNIUS, KAUNAS, KLAIPĖDA, ŠIAULIAI, PANEVĖŽYS, UTENA, UKMERGĖ, ALYTUS, TAURAGĖ, TELŠIAI

NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba, VEIKLA: stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos. Čerpės, skalūninė stogo danga, beasbestis šiferis, plieninės stogo dangos, skaidrios dangos stogams ir kt. 

„Stogo dangų prekyba“ – svarbu turėti gerą stogą!

Nuo 2007–ųjų metų UAB „Nord Profil“ klientams siūlo itin platų stogo dangų, stogo priedų ir kitų statybinių medžiagų asortimentą. Kadangi įmonė prekiauja visomis stogų dangomis, gali įgyvendinti net ir pačius prabangiausius ir sudėtingiausius jūsų projektus. Bendrovės specialistai turi ilgametę darbo su stogo dangomis ir kitomis statybinėmis medžiagomis patirtį, todėl klientai, atvykę į UAB „Nord Profil“ prekybos vietas, malonioje ir draugiškoje aplinkoje visuomet gaus visą reikiamą informaciją apie juos dominančias stogo dangas ar kitas statybines medžiagas. Bendradarbiaudami su UAB „Nord Profil“ Jūs turėsite tokį stogą, apie kurį visuomet svajojote!

UAB „Nord Profil“ siūlomų statybinių medžiagų asortimentą sudaro visos šlaitinių stogo dangos: čerpės (keraminės, varinės, betoninės, bituminės), skalūninė stogo danga, beasbestis šiferis, plieninės stogo dangos, skaidrios dangos ir kt. Taip pat statybinės plėvelės, lietaus nuvedimo sistemos, stoglangiai, termoizoliacinės ir hidroizoliacinės medžiagos, kaminai, ventiliaciniai kaminėliai ir įlajos, įvairūs stogų priedai, skardos lankstiniai, statybiniai blokeliai, grindinio trinkelės bei fasado apšiltinimo ir apdailos medžiagos. Visos UAB „Nord Profil“ siūlomos stogo dangos ir statybinės medžiagos yra aukščiausios kokybės, atitinka ISO standartus ir turi CE deklaracijas.

UAB „Nord Profil“ taip pat siūlo visus reikiamus stogų priedus ir reikalingas statybines medžiagas, kad stogas tarnautų ilgą laiką ir atrodytų nepriekaištingai. Juk stogas – tai rimta ir ilgalaikė investicija, kuri padeda padidint namo vertę ir sudaryti prabangos įspūdį, todėl jo pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Stogo dangos, jei jos sukomplektuotos ir įrengtos tinkamai, tarnavimo laikas yra labai ilgas, tačiau norint tiksliai žinoti kokia stogo danga tinkamiausia konkrečiu atveju, kokia garantija jai suteikiama ar kokie priedai bus reikalingi, reikėtų kreiptis į specialistus, kurie remdamiesi savo patirtimi Jums patars, kaip įsirengti patikimą ir nepriekaištingos išvaizdos stogą.

„Nord profil“ pagal užsakymus greitai ir kokybiškai gamina įvairius skardos lankstinius: kraigus, laštakius, vėjalentes, įlajas, vidinius kampus. Skardos lankstiniai yra būtinos statybinės detalės, norint užtikrinti sandarų, patikimą ir ilgalaikį sumontuoto pastato stogą. Jie yra gaminami iš skirtingų spalvų kokybiškų skardų. Lankstomos įvairios detalės ir standartiniai stogo elementai.

Norint, jog namas būtų šiltas, reikia apšiltinti ne tik stogą, bet ir sienas, lubas. UAB „Nord Profil“ taip pat galite įsigyti platų termoizoliacinių ir hidroizoliacinių medžiagų asortimentą sienoms, luboms, grindims, rūsiams ir pamatams. O kad namas būtų ne tik šiltas, bet ir išvaizdus, bendrovė siūlo įvairius, vietiniam klimatui pritaikytus fasado apdailos sprendimus.

Įmonė atstovauja tokius pasaulyje gerai žinomus prekės ženklus kaip „Blachy Pruszynsky“, „Bud Mat“, „Flamingo“, „Bryza“, „Ruukki“, „Dachowa“, „Izospan“, „Tyvek“, „Technonicol“, „Paroc“, „Rockwool“, „Aeroc“, „Ursa“, „Rathscheck“ „Cembrit“, „Monier“, „Schiedel“, „Velux“, „Rooflite“, „Wienerberger“, „Kreisel“, „Ejot“ ir daug kitų. Dirbama tiesiogiai su gamintojais, todėl nuolat siūlomi visi naujausi produktai iš pirmų rankų.

2011 metais UAB „Nord Profil“ pradėjo termoizoliacinių plokščių „Hydrotherm“ plokštiems stogams gamybą. Taip pat įmonė gamina teptinius hidroizoliacinius produktus bitumo ir polimerų pagrindu „Izoflex“ (hermetikai, mastikos, gruntai) ir polimerinę hidroizoliaciją „Hydroflex“.

UAB „Nord Profil“ taip pat atlieka visus plokščio stogo dengimo, stogo dangos keitimo, renovacijos ar remonto darbus.

NORD PROFIL, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

ŠLAITINIAI STOGAI

Šlaitiniai stogai – tai stogai, kurių šlaitų nuolydis yra didesnis nei 7°. Priklausomai nuo konstrukcijos, pastato tipo, techninių jo reikalavimų ir individualių pageidavimų, „Nord profil“ pirkėjams siūlo gali platų stogo medžiagų ir spalvų asortimentą: plieninius stogus, čerpinius stogus, skalūninę stogo dangą, stogo plokštelės ir kt. Taip pat lietaus nuvedimo sistemas ir kitus stogo elementus: sniego užtvaras, kamino sandarinimą, ventiliacijos kaminėlius ir t.t.

Plieninės stogų dangos. Čerpiniai profiliai, „Classic“ profilis, trapeciniai profiliai, perforacinis plienas, konstrukciniai profiliai Z, C, Σ).

Čerpės. Keraminės čerpės; betoninės čerpės; modulinės čerpės TUR“.

Beasbestis šiferis. „Cembrit“ beasbestis šiferis, „Eternit“ beasbestis šiferis;  Fibrodah banguoti fibrocementiniai lakštai

Bituminės čerpelės. „Dehtochema“ bituminės čerpelės, „ Technonicol“ bituminės čerpelės.

Bituminiai banguoti lakštai. „Onduline“ bituminiai banguoti lakštai.

Skalūninė stogo danga. „Rathscheck“ skalūninė stogo danga.

Stogo plokštelės. „Dacora“ stogo plokštelės.

Kompozitinė stogo danga. „Gerard“ kompozitinė stogo danga.

Šlaitinių stogų priedai. Izoliaciniai ir ventiliaciniai stogų priedai; stoginiai savisriegiai ir vinys; čerpių priedai; struktūrinis paklotas „Classic“ stogo dangai; užtvara nuo paukščių; Gunnebo tvirtinimo elementai.

PLOKŠTI (SUTAPDINTI) STOGAI

Plokščio stogo dengimui, „Nord profil“ siūlo įvairias stogų dangos: prilydomą bituminę stogo dangą, PVC dangą, daugiasluoksnes plokštes ir kt. Konkrečios dangos pasirinkimas priklauso nuo statinio techninių duomenų ir kliento pageidavimų.

Bituminės prilydomosios stogo dangos. „Uniflex“ prilydomos stogo dangos, „Bicroelast“ prilydomos stogo dangos, „Bipol Standart“ prilydomos stogo dangos, „Technoelast“ prilydomos stogo dangos, stogo konstrukcijos fragmentai pagal degumo klasę BROOF (t1).

Termoizoliacinė plokštė „Hydrotherm“.

PVC dangos. „Rhenofol“ PVC stogo dangos, „Logicroof“ PVC stogo dangos.

Ritininės stogo dangos bitumo ir kartono pagrindu.

Daugiasluoksnės plokštės. Daugiasluoksnės plokštės su putų polistireno užpildu; daugiasluoksnės plokštės su mineraline vata arba poliuretano užpildu.

Savaime limpančios dangos. DEHTOCHEMA  Isotene 1500 SA“; DEHTOCHEMA SA 2200; DEHTOCHEMA Polyelast Design SA.

Profpaklotai. Konstrukciniai profiliai.

Plokščių stogų parapetų laikikliai. Standūs parapetų laikikliai; apsauginės tvorelės.

Plokščių stogų priedai.

STOGŲ PRIEDAI

Šlaitinių ir plokščių stogų priedai.

Statybinės plėvelės. Difuzinės plėvelės; antikondensacinės plėvelės; garo izoliacinės ir kitos plėvelės; lipnios juostos; struktūrinis paklotas „Classic“ stogo dangai;  vėjo izoliacinės plėvelės; geotekstilė.

Stogo skliauto pakalimai. „Bryza“; plieninis stogo skliauto pakalimo profilis T-7, perforuotas.

Lietaus nuvedimo sistemos. Plastikinės lietaus vandens nuvedimo sistemos; varinės lietaus vandens nuvedimo sistemos; plieninės lietaus vandens nuvedimo sistemos.

Stogo langai „Velux“.

Skardos lankstiniai. Skardos lankstinių gamyba; plokščių stogų parapetų laikikliai; apsauginės tvorelės.

Kaminų sistemos. „Schiedel“ kaminų sistemos; „Konekt“ kaminų sistemos.

Ventiliaciniai kaminėliai ir įlajos. Ventiliaciniai kaminėliai „Klober“ šlaitiniams stogams, „VILPE“ ventiliaciniai kaminėliai ir kt.

FASADO APDAILOS MEDŽIAGOS

Ventiliuojamas fasadas. Fasado Fibrocementinės dailylentės; apdailinės plytos; fasadinės kasetės.

Tinkuojamas fasadas. Dekoratyvinis tinkas.

Daugiasluoksnės sieninės plokštės. Daugiasluoksnės sienų plokštės su putų polistireno užpildu; daugiasluoksnės sienų plokštės su mineralinės vatos užpildu; daugiasluoksnė sienų plokštė su poliuretano užpildu.

KITOS STATYBINĖS IR APDAILOS MEDŽIAGOS

Termoizoliacinės medžiagos. Paroc termoizoliacinės medžiagos; Technonicol termoizoliacinės medžiagoS; Rockwool nedegi izoliacija.

Hidroizoliacinės medžiagos. Ritininės hidroizoliacinės medžiagos; drenažinės membranos; teptinės hidroizoliacinės medžiagos; pamatų izoliacinės juostos; drenažinės membranos su geotekstilės pagrindu.

Statybiniai blokeliai. Keraminiai blokeliai; mūro blokai; akyto betono blokeliai.

Grindinio trinkelės. Betono mozaika grindinio trinkelės; Penter grindinio trinkelės.

Plieninės tvoros.

PLOKŠČIŲ STOGŲ DENGIMAS

Profesionalus, greitas ir patikimas plokščių stogų dengimas. Atsižvelgdami į individualius kliento pageidavimus, statinio konstrukciją ir stogui keliamus reikalavimus, „Nord profil“ meistrai atlieka visus stogų įrengimo, renovacijos ir remonto darbus. Proceso metu montuojamas laikantis profpaklotas, atliekami garso izoliacijos darbai, skardinimas, formuojami nuolydžiai, įrengiama termoizoliacija ir hidroizoliacija. Plokščių stogų dengimui naudojamos tik aukštos kokybės, sertifikuotos ir Baltijos klimato sąlygoms pritaikytos stogų dangos.

STATYBOS RANGOS PASLAUGOS

Patyrę UAB „Nord profil“ specialistai pagal Jūsų pageidavimus atliks visų tipų stogų įrengimo, renovacijos ir remonto darbus. Įmonė tiekia pilno naujo stogo įrengimo paslaugas (sutapdingų stogų dengimas, renovacija, remontas): montuoja laikantį profpaklotą, garo izoliaciją, formuoja nuolydžius, įrengia termoizoliaciją ir hidroizoliaciją, skardina stogus. Taip pat atlieka šlaitinių stogų dengimo darbus: dengia stogus skarda, beasbestiniu šiferiu, bituminėmis čerpėmis ar bituminiais lakštais, čerpėmis. Be stogo darbų, „Nord profil“ taip pat atlieka pamatų hidroizoliacijos ir apšiltinimo, metalinių fasadų montavimo darbus, įgyvendina įvairius specifinius užsakymus hidroizoliacijai įrengti.

NORD PROFIL, UAB FILIALAI:

VILNIUS: NORD PROFIL, UAB centrinė būstinė – Žirnių g. 4A; Tel./faks. (8 5) 213 9442; Tel. (8 5) 215 3044 / (8 5) 262 7922

VILNIUS: Verkių g. 44 (73 sekcija), Mob. 8 685 09 501

KAUNAS: Palemono g. 2A; Tel./faks.(8 37) 47 3865; Mob. 8 673 44 472    

KLAIPĖDA: Liepų g. 64, Klaipėda; Tel./faks. (8 46) 44 1103; Mob. 8 671 88 669  

ŠIAULIAI: Pramonės g. 4; Tel./faks. (8 41) 21 1038; Mob. 8 674 52 993

PANEVĖŽYS: Beržų g. 10, Panevėžys; Tel. (8 45) 43 5039; Mob. 8 673 94 666  

UTENA: Kupiškio g. 19, Utena; Tel./faks. (8 389) 5 1035; Mob. 8 608 33 369

UKMERGĖ: Žiedo g. 2; Mob. 8 699 14 558

PLUNGĖ: Rietavo g. 26; Mob. 8 640 92 355

ALYTUS: Kepyklos g. 15; Mob. 8 652 46 325

TAURAGĖ: Pramonės g. 2A, Tauragė; Mob. 8 630 09 096

TELŠIAI: Mažeikių g. 10; Tel./faks. (8 444) 60 545; Mob. 8 652 14 199  

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stogai, stogų dangos, prekyba stogo dangomis, prekyba stogais, stogo dangos Vilnius, stogo dangos Kaunas, stogo dangos Klaipėda, stogo dangos Šiauliai, stogo dangos Panevėžys, stogo dangos Utena, stogo dangos Ukmergė, stogo dangos Švenčionys, stogo dangos Šalčininkai, stogo dangos Ignalina, stogo dangos Mažeikiai, stogo dangos Plungė, stogo dangos Alytus, stogo dangos Marijampolė, stogo dangos Tauragė, stogo dangos Telšiai, stogo dangos Rokiškis, šlaitiniai stogai, plokšti stogai, sutapdinti stogai, plieniniai stogai, plieninės stogo dangos, statybinės izoliacinės plėvelės, lietaus nuvedimo sistemos, stoglangiai, termoizoliacinės medžiagos, shiedel kaminai, ventiliaciniai kaminėliai ir įlajos, hidroizoliacinės medžiagos, stogų priedai, betoninės keraminės čerpės, bituminės čerpės, čerpės, bituminiai lakštai, kompozitinės stogų dangos, kompozito stogai, skalūninės stogo dangos, skalūniniai stogai, beasbestė danga, bituminės prilydomos stogo dangos, pvc stogo dangos, difuzinės plėvelės, antikondensacinės plėvelės, garo izoliacinės plėvelės, lipnios juostos, teptinės mastikos gruntas, drenažinės membranos, kraigo ventiliacinė juosta, šildymo kaminėliai Fenix, stiklo audinio tinklelis, stogas, stogų danga, stogo dangos įrengimas, stogo dengimas, stogo renovacija, stogų remontas, statybinės medžiagos, prekyba statybinėmis medžiagomis,  plieninės stogo dangos, plieno stogo dangos, beasbestis šiferis, keraminės čerpės, betoninės čerpės, bituminės čerpelės, kompozitinė stogo danga, prilydoma bituminė stogo danga, prilydoma PVC danga, termoicoliacinė plokštė, daugiasluoksnės plokštės, profpaklotai, difuzinės plėvelės, lietaus nuvedimo sistemos, stogo langai, kaminai, stogo skliauto pakalimas, trinkelės, šildymo kilimėliai, fibrocementinės dailylentės, statybiniai blokeliai, fasado apdaila

  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagos
  • NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba - stogai, stogų ir fasadų dangos, priedai stogams ir kitos statybinės medžiagosŽymės:
Pasidalink: