ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Moduliniai pastatai pritaikomi Lietuvos statybų rinkoje

Moduliniai pastatai pritaikomi Lietuvos statybų rinkoje Moduliniai pastatai pritaikomi Lietuvos statybų rinkoje

UAB „Ryterna Modul“ gamina ir projektuoja modulinius statinius. Moduliniai pastatai pastatomi per porą mėnesių nuo užsakymo, nesunku keisti šių patalpų dydį. Moduliai gali būti naudojami vaikų darželių, mokyklų, sporto klubų, vasarnamių ir gyvenamųjų namų statyboje.

Moduliniai pastatai pritaikomi Lietuvos statybų rinkoje

Lietuvoje populiariausi yra moduliuose įrengti statybininkų nameliai, greito maitinimo įmonės ar apsaugos punktai. Skandinavijoje modulinius pastatai pritaikomi biurams ir darželiams.

Lietuvoje užsakymai dažniausiai yra smulkūs, jie susideda iš vieno ar dviejų modulių. Švedijoje pakankamai aktyviai yra projektuojami ir statomi studentų namai iš modulių.

Moduliniai pastatai pritaikomi Lietuvos statybų rinkoje

Šiandieninis verslas nuolatos keičiasi todėl galima sutaupyti prie jų taikant ir patalpas. Be to, moduliniai namai itin tiktų darželių statybai. Modulinius statinius galima nesunkiai išplėsti, sumažinti ar perkelti į kitą vietą.

Moduliniai statiniai pritaikomi bet kur, juos galima perkelti ir už juos nereikia mokėti kaip už nekilnojamąjį turtą.

Moduliniai pastatai pritaikomi Lietuvos statybų rinkoje

UAB „Ryterna Modul“ specializuojasi modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyboje. Sukaupta patirtis, kvalifikuoti darbuotojai, gamybinė bazė leidžia projektuoti ir gaminti aukštos kokybės gaminius, atitinkančius Europos standartus.

RYTERNA MODUL, UAB

Daugiau informacijos:

www.rmodul.lt

RYTERNA MODUL, UAB infopuslapis

Pasidalink: