apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Mobilūs garažai – palapinės: AVERTO produkcijos naujienos

Mobilūs garažai – palapinės: AVERTO produkcijos naujienos Mobilūs garažai – palapinės: AVERTO produkcijos naujienos

Įmonės AVERTO parduodami kilnojamieji garažai-pavėsinės – tai patogus ir rentabilus sprendimas automobiliams, sunkvežimiams, priekaboms, valtims, namams ant ratų, sodo technikai ir panašiems daiktams laikyti. Šie funkcionalūs garažai pasižymi puikiu atsparumu vėjui ir sniegui.

Kilnojami garažai Averto

Norint stabiliai sumontuoti garažą, nereikia statyti pamatų, todėl visada galėsite pasiimti kilnojamąjį garažą su savimi, kad bet kuriuo momentu apsaugotumėte savo automobilį nuo blogo oro. Kilnojamieji garažai – idealus sprendimas tiems, kas nori apsaugoti savo automobilį nuo blogo oro, bet nenori išleisti daug pinigų standartinio garažo statybai.

Greitojo montavimo schema kilnojamiesiems garažams:

 

1. Išlankstykite sijas. Iš anksto gamykloje surinktos sijos lengvai išsilanksto ir yra tvirtinamos sverto paspaudimu. Revoliucinis „AccelaFrame™“ sistemos dizainas užtikrina paprastesnį ir greitesnį montavimą, o taip pat padidina konstrukcijos tvirtumą.

2. Sumontuokite rėmą. Sijos tvirtinamos naudojant skersinius, kuriems montuoti nereikia instrumentų. Vos per kelias minutes galima surinkti visą rėmo konstrukciją ir pradėti montuoti dangą ir galines plokštes.

Kilnojami garažai Averto

3. Sumontuokite dangą. Garažo konstrukcija turi būti patikimai sutvirtinta. Danga įtempiama ant rėmo ir tvirtinama prie sijų. Dangai įtempti naudojamas reketo mechanizmas ir kreipiamieji bėgiai.

Kilnojami garažai Averto

Inovatyvi „AccelaFrame™“ sistema

Sistema sukurta taip, kad ją galima būtų greitai surinkti ir išmontuoti. Ji išsiskiria tvirtu rėmu, o taip pat ją daug paprasčiau saugoti. Montavimo laikas sutrumpėja nuo valandų iki minučių.

Kilnojami garažai Averto

Įtempimo sistema „Ratchet-Tite™“

Naudojama dangai įtempti ir durų plokštei tvirtinti prie garažo rėmo. Kokybiškas reketo mechanizmas ir tvirtinimo elementai užtikrina dangos įtempimą ir patrauklią išvaizdą.

Kilnojami garažai Averto

Skersinė sija „Easy Slide™“

Geriausias sprendimas savo klasėje, užtikrina ir palengvina pakartotinį dangos įtempimą. Suteikia konstrukcijai papildomą stabilumą.

Kilnojami garažai Averto

AVERTO kilnojamieji garažai išsiskiria šiuolaikišku ir elegantišku dizainu, funkcionalumu bei stabilumu.

Kilnojami garažai Averto

AVERTO SIA

Daugiau informacijos:

AVERTO SIA infopuslapis

Pasidalink: