ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Minkšti baldai: gudrybės, padėsiančios išsaugoti jų išvaizdą

Minkšti baldai: gudrybės, padėsiančios išsaugoti jų išvaizdą Minkšti baldai: gudrybės, padėsiančios išsaugoti jų išvaizdą

Sofos, kėdės ir kiti minkšti baldai tampa svarbia mūsų kasdienybės bei puoselėjamo interjero dalimi, todėl norisi, kad jie kaip įmanoma ilgiau išlaikytų dailią savo išvaizdą. Visgi, nors šie baldai pasižymi ilgaamžiškumu, laikui bėgant nusidėvėjimo nepavyksta išvengti, tačiau jei išbandysite kelias paprastas gudrybes, kur kas ilgiau pavyks išsaugoti jų žavesį.

1. Saugokitės saulės spindulių ir teršalų. Saulė turi neigiamos įtakos ne tik mūsų odai, bet ir baldams –ji gali išblukinti jų apmušalus ir taip negrįžtamai sugadinti išvaizdą. Tad kaitrių dienų metu vertėtų uždengti langus arba parinkti jiems saugią vietą, kurioje jų nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai. Maisto gaminimo metu besikaupiantys garai taip pat gali pakenkti audiniams, kadangi į juos labai lengvai įsigeria kvapas, tad šiuo atveju geriausia išeitis – tinkamas patalpų vėdinimas.

2. Neleiskite įsisenėti dėmėms. Geriausias audinių apsaugos būdas yra skubus dėmių valymas, tad jei pastebėjote ją ant kėdės ar kitų baldų, nedelsiant imkitės veiksmų – tam geriausiai tiks švarus rankšluostis. Atkreipkite dėmesį, jog negalima stipriai trinti dėmės, kadangi ji dar labiau išsiplės, todėl turėtumėte švelniais judesiais padėti jai įsigerti į rankšluostį.

3. Investuokite į specialiai minkštiems baldams skirtas valymo priemones. Nors dažnai mėgstame pasikliauti buities priemonėmis ar kitais panašiais patarimais, verčiau nerizikuokite ir rinkitės tik kokybiškas, specialiai minkštiems baldams pritaikytas valymo priemones. Visgi, net ir tuomet rekomenduojama išbandyti produktą nedidelėje, mažiau pastebimoje vietoje, kad įsitikintumėte, jog jis tikrai nepakenks Jūsų sofos ar kėdės išvaizdai.

4. Atidžiai skaitykite informaciją apie baldus. Minkšti baldai internetu pasiekiami bet kuriuo metu, tad dar prieš pirkdami juos galite susipažinti su gamyboje naudojamomis medžiagomis, jų trūkumais ir privalumais – visa tai padės nuspręsti, kurios kėdės ar sofos tarnaus ilgiau. Rinkdamiesi turėtumėte įvertinti ir savo gyvenimo būdą: pavyzdžiui, jei turite augintinių, nerekomenduojama rinktis pynių ar daug tekstūros turinčių baldų, kadangi nuo gyvūnų juos bus kur kas sunkiau apsaugoti.

5. Reguliariai siurbkite baldus. Kuo ilgiau vengsite šios procedūros, tuo daugiau turėsite žalos – kai atsisėsite ant sofos ar kėdės, dulkės įstrigs apmušale, todėl medžiaga nusidėvės kur kas greičiau. Be to, kruopščiai nusiurbus dulkes, iš karto pastebėsite akivaizdžius rezultatus. Siurbimą rekomenduojama atlikti kartą per savaitę – tai tikrai nėra labai dažnas periodas palyginus su tuo, ką gaunate mainais.

6. Investuokite į kokybiškus baldus. Logiška, jog iš kokybiškų medžiagų pagaminti minkšti baldai savo išvaizdos nepakeis kur kas ilgesnį laikotarpį, tad jeigu prioritetą teikiate ilgaamžiškumui, šiems pirkiniams paskirkite daugiau lėšų. Žinoma, nurodyta kaina ne visuomet byloja apie didesnį patvarumą, tad ir patiems teks pasidomėti vieno ar kito baldo savybėmis. Minkšti baldai internetu patraukliomis kainomis parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

Minkšti baldai: gudrybės, padėsiančios išsaugoti jų išvaizdą 

Kaip galima pastebėti, minkštų baldų priežiūra nereikalauja daug pastangų ir tikrai nėra sudėtinga, todėl kiekvienas, norintis mėgautis dailiu namų interjeru, gali padaryti kelis paprastus veiksmus. Tad jeigu paskirsite pakankamai laiko kokybiškų baldų paieškoms ir nepamiršite vadovautis visais šiais patarimais, ilgus metus galėsite džiaugtis dailia ir nepakitusia jų išvaizda.

Pigu, UAB

Daugiau informacijos:

pigu.lt

Pigu, UAB infopuslapis

Pasidalink: