ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Miegamojo interjero tendencijos 2019 metams

Miegamojo interjero tendencijos 2019 metams Miegamojo interjero tendencijos 2019 metams

Pasikeitus metams, daugeliui iš mūsų norisi naujovių ir savo gyvenime: kol vieni pradeda tobulinti savo išvaizdą, kiti imasi namų aplinkos. Jei priklausote pastarajai grupei žmonių ir šiuo metu svarstote, kaip atnaujinti miegamojo interjerą, atkreipkite dėmesį į šiais metais dominuosiančias tendencijas ─ tarp jų atrasite ne vieną dėmesio vertą idėją.

Jaukus minimalizmas. Ši tendencija kilo iš idėjos paversti miegamuosius erdvesniais, nepriklausomai nuo to, kokia iš tiesų yra šių kambarių kvadratūra. Jei neperkrausite patalpos daiktais ir rinksitės tik tai, kas reikalinga, patalpa atrodys kur kas erdvesnė, todėl minimalistinį stilių ypač pravartu pritaikyti tuomet, kai negalite pasigirti itin dideliu miegamuoju.

Natūralios medžiagos. Miegamajame vis dažniau siekiama sukurti jaukią, raminančią, atpalaiduojančią ir arčiau gamtos pasijausti leidžiančią atmosferą, todėl sekant tendencijas, be medienos tonų tikrai nepavyks apsieiti. Nepamirškite to, kai ieškosite naujos miegamojo lovos ar kitų svarbiausių baldų. Tačiau tai nereiškia, jog būtina rinktis natūralų medį: jei nesate užkietėjęs gamtos mylėtojas ir norite šiek tiek sutaupyti, Jums turėtų patikti ir pakankamai tikroviškai atrodanti jo imitacija.

Netobula apdaila. Jei svarstysite, kaip dekoruoti miegamojo sienas (o gal net ir lubas), pamirškite apie tikslumą ─ šiais metais ypač daug dėmesio susilauks originalūs, „neužbaigti“ sprendimai, suteiksiantys šiai patalpai autentiškumo. Kaip atskleisite šią tendenciją, priklausys tik nuo Jūsų fantazijos!

Apgalvota netvarka. Nors skamba pakankamai keistai, šios idėjos kitaip apibūdinti neįmanoma. Įsivaizduokite kambarį, kuriame matosi drabužių krūvelė, ant palangės ar žemės tarsi ne vietoje padėtos ausinės ar rankinė, tačiau to nebūtų galima pavadinti netvarka, kadangi šiems daiktams specialiai paskyrėte tokią vietą! Tikriausiai daugeliui iškilo klausimas, kam to reikia, tačiau atsakymas į jį paprastas ─ interjero dizaineriai įsitikinę, jog subtiliai sujauktas kambarys atrodo gyvybingesnis ir jaukesnis. Jei netikite tuo ─ išbandykite!

Neblėstantis funkcionalumas. Ši praktiška savybė akcentuojama vis dažniau, todėl nieko stebėtino, kad šiais metais ji įsisuko ir į miegamojo erdvę. Tokią idėją išplėtoti paprasta ─ tereikia rinktis funkcionalius ir lengvai pritaikomus baldus. Bene geriausias pavyzdys yra patalynės dėžę turinčios miegamojo lovos ─ manoma, kad 2019-aisiais tai bus vienas daugiausiai dėmesio susilauksiančių pasirinkimų!

Tarpusavyje nederantys baldai. Šiuo atveju kalbama apie šiek tiek kontrastuojančius, tačiau vis vien šį tą bendro turinčius miegamojo baldus ─ tokie sprendimai leidžia išplėtoti savitą stilių ir taip dar geriau atskleisti save. Jei esate pakankamai drąsūs, eksperimentuokite su skirtingomis apdailomis ir medžiagomis: įdėjus truputį širdies, rezultatas gali pranokti lūkesčius. Gausų miegamojo baldų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje: https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/miegamojo-baldai.

Viešbučių įkvėpimas. Jei savo miegamajame nuspręsite plėtoti pakankamai paprastą, tačiau ne prastą viešbučio kambarį primenančią aplinką, tikrai nesuklysite ─ tokie sprendimai šiais metais bus ant bangos. Rinkitės švelnesnius, raminančius atspalvius, nepamirškite jaukių detalių bei funkcionalumo ir tikrai pataikysite tiesiai į dešimtuką!

Šiais metais kalbėdami apie interjerą, dizaineriai itin dažnai pabrėžia asmeninį komfortą, todėl priimdami sprendimus, pirmiausia turėtumėte susikoncentruoti į savo poreikius. Nesvarbu, jei kai kurios idėjos nebus šių metų populiariausiųjų sąrašuose ─ svarbiausia, kad miegamajame patogiai jaustumėtės patys!

Pigu, UAB

Daugiau informacijos:

pigu.lt

Pigu, UAB infopuslapis

Pasidalink: