ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Medžio metalo sijos NAILweb – tinkamas pasirinkimas daugelyje projektų

Medžio metalo sijos NAILweb – tinkamas pasirinkimas daugelyje projektų Medžio metalo sijos NAILweb – tinkamas pasirinkimas daugelyje projektų

UAB „NAIL-WEB.LT“ yra vienintelė medžio – metalo sijų „NAILweb“ gamintoja Lietuvoje. Įmonė yra pagaminusi ir sumontavusi ne vieną dešimtį kilometrų įvairaus tvirtumo, dydžio ar ilgio „NAILweb“ sijų. Šios sijos yra lengvos, paprastai montuojamos ir gali atlaikyti dideles apkrovas. Medžio – metalo sijos tinkamos gyvenamųjų namų perdangoms, stogams, angarams, visuomeniniams bei pramoniniams pastatams.

Medžio metalo sijos NAILweb

„NAILweb“ sija – tai unikalus produktas, kuris prieš 30 metų buvo sukurtas Prancūzijoje, o šiandien naudojamas statybose ar rekonstrukcijose visame pasaulyje. Jos gali būti labai plačiai pritaikomos: stogams, pastogėms, perdangoms tarp aukštų, gyvenamiesiems namams, angarams, ūkiniams pastatams, sienoms, lieptams, tilteliams, rekonstrukcijoms.

Kadangi metalinis „NAILweb“ tiltelis apsaugotas aukščiausio lygio antikorozine danga, todėl „NAILweb“ sija tinka net ir agresyvioms aplinkoms: vištidėms, karvidėms ir t. t.  „NAILweb“ sijas galima panaudoti ir kaip sąramas.

Medžio metalo sijos NAILweb

Įmonė „NAILweb“ sijas sėkmingai panaudojo senų pastatų renovacijoje, sandėlių, gamyklų, automobilių dirbtuvių, pramoninių pastatų ar gyvenamųjų namų statyboje. „NAILweb“ sijos sėkmingai tarnauja net golfo aikštynuose, kur jos atlieka tiltelių funkciją.

„NAILweb“ sijos - puikus pasirinkimas daugelyje projektų, jos tarnaus ilgai, yra pigios, lengvos ir greitai bei nesudėtingai montuojamos.amos.

NAIL-WEB.LT, UAB

Daugiau informacijos:

www.nail-web.lt

NAIL-WEB.LT, UAB infopuslapis

Pasidalink: