ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba

Adresas:
Gamyklos g. 11, GARGŽDAI, LT-96120, KLAIPĖDOS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 141602488
PVM kodas: LT416024811

Tel. Nr.: (8 46) 45 3286
Faks.: (8 46) 49 2731LISKANDAS, UAB VEIKLA: karkasiniai namai, skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių - skydinių namų gamyba ir statyba. „Liskandas“ produkcija – medžio karkaso namai, kurių konstrukcija (sienų skydai, perdangos, medinės stogo santvaros, apdailos elementai ir kita) paruošiama gamykloje. Tai sutrumpina darbų trukmę statybos aikštelėje, užtikrina kokybę, palengvina statybos eigos planavimą. Karkasiniai - skydiniai namai yra paprastas ir ekonomiškas būdas gyvenamojo būsto statybai.

Įmonė UAB „Liskandas“ nuo 1994 m. yra sukaupusi didžiulę patirtį gaminant įvairaus dydžio bei paskirties gamykloje paruošiamus medžio skydo namus. „Liskandas“ – tai bendrovė, turinti bendrą Norvegijos - Lietuvos kapitalą ir gaminanti namus pagal norvegišką technologiją. „Liskandas“ sėkmingai plėtoja savo produkciją daugelyje Europos šalių ir džiaugiasi didėjančiu medinių namų populiarumu Lietuvoje. Daugiausia įmonės produkcijos yra eksportuojama į Skandinavijos šalis (Norvegiją, Švediją, Daniją, Islandiją), taip pat į Didžiąją Britaniją.

UAB „Liskandas“ gaminamų karkasinių - skydinių namų privalumai

Individualus, išskirtinis dizainas. UAB „Liskandas“ gamina tiek išskirtinio dizaino mažus namelius (vasarnamius, atostogų namus), tiek didelius pastatus (dvinamius, sublokuotus namus, nedidelius daugiabučius, vaikų darželius, viešbučius, restoranus ir kt). Karkasiniai - skydiniai namai gali būti įvairių formų, skirtingos išorės bei individualios vidaus apdailos.

Konkurencingos kainos. Namo skydo surinkimas gamykloje ir greitas pastatymas statybos vietoje – šiuo metu vienas ekonomiškiausių žinomų namų statymo būdų. Dėka įmonės ilgametės patirties, statant namus įvairiose Europos šalyse bei puikiai perimtos skandinaviškos skydinių namų gamybos technologijos, klientui siūloma konkurencinga, produkto vertę atitinkanti kaina.

Šilti, jaukūs namai. „Liskandas“ pagaminti namai taupo šilumą. Gamykloje pagaminta medžio karkaso konstrukcija – vienas racionaliausių šiuo metu žinomų būdų sukurti šiltą namą. Karkasiniai - skydiniai namai vienaip ar kitaip prisideda prie kuro sąnaudų (taigi ir išlaidų) mažinimo.

Ekologiški ir draugiški gamtai. Mediena yra atsinaujinantis išteklius, todėl mediniai namai yra draugiškas gamtai pasirinkimas.

Laiką taupančios paslaugos. Vienas iš gaminamų karkasinių  skydinių namų privalumų – pastatymo greitis. Namas surenkamas per savaitę, o visas statybos procesas su baigiamaisiais darbais užtrunka ne ilgiau kaip tris mėnesius.

Naujų produktų ir netradicinių sprendimų taikymas. Siekdami išlikti novatoriški, „Liskandas“ nuolat stebi naujų produktų atsiradimą ir svarsto galimybes taikyti savo technologijoje.

„Liskandas“: „Čia namai gimsta iš Jūsų svajonių, mūsų kruopštumo ir skandinaviškų paslapčių!“

LISKANDAS, UAB PRODUKTAI:

Karkasiniai - skydiniai namai. Karkasiniai - skydiniai namai yra įmonės UAB „Liskandas“ pagrindinis produktas. Gamyboje yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir pažangiausios technologijos, tad galite būti tikri, kad karkasinis namas Jums tarnaus visą gyvenimą. Statant karkasinius namus naudojamos tik natūralios medžiagos, kurios nekenkia aplinkai ir namo gyventojams. Jei ieškote ne tik ekologiško, bet ir ekonomiško pasirinkimo, siūlome rinktis pasyvaus namo variantą: tokio tipo karkasinių namų energijos nuotėkis yra minimalus. O tai – darnesnis santykis su gamta ir itin mažos kuro sąnaudos.

Karkasiniai - skydiniai namai statomi iš gamykloje paruoštų sienos skydų su vidaus ir išorės apdaila. Prieš pradedant sienų segmentų gamybą, kiekvienam iš jų padaromas detalus brėžinys. Gaminant lauko sienų segmentus naudojama išorinė apdaila, vėjo izoliacija, apšiltinimas, išpjaunamos ventiliacijos, durų bei langų angoms su apvadais. Kliento pageidavimu, vidinių sienų segmentai taip pat gali būti gaminami su pasirinkta apdaila. Pagamintas sienų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę ir surenkamas ant pamatų vidutiniškai per tris dienas. Lengvas montavimas ir langų bei durų įstatymas žymiai pagreitina namo statybą, dėl to galima visiškai išvengti kritulių poveikio konstrukcijų kokybei.

Rąstiniai namai. UAB „Liskandas“ gamina rąstinius namus naudodami laiko patikrintą skandinavišką technologiją. Jūsų namo statyba prasideda nuo aukščiausios kokybės medienos atrinkimo – įmonė naudoja brandų mišką ir kruopščiai atrenka kiekvieną rąstą. „Liskandas“ Jums siūlo rankinio ir mašinino apdirbimo rąstų namus, taip pat rąstinių - skydinių namų projektus.

Medinės stogo santvaros. Įžvelgę dygliuotų metalo plokštelių privalumus skydinių - karkasinių namų gamyboje ir statyboje, 2013 m. „Liskandas“ įkūrė atskirą gamybos padalinį gaminti tokio pobūdžio medžio konstrukcijas. Projektuojant stogo konstrukcijas specializuotos programinės įrangos pagalba parenkami optimalūs konstrukcijos elementų skerspjūviai, dydžiai, įvertinami reikiami realūs medžiagų kiekiai bei gamybos kaštai. Skaičiavimai itin tikslūs, tad klaidų tikimybė minimali, taip pat tokiu būdu optimizuojame savo žaliavų ir gamybos kaštus bei galime pasiūlyti teisingą kainą savo klientui.

Mediniai langai, medinės durys. Užsakovams „Liskandas“ gali pasiūlyti įvairių medinių langų: mažesnėmis rėmo proporcijomis (langai elegantiškesni, nei įprasti), varčios atsidarančios tiek į lauko pusę, tiek į vidų, vienos, dviejų ar trijų kamerų langus. Gaminami ir apvalios formos bei vitrininiai langai.

Įmonės specialistai pagamins Jūsų namui duris tiek pagal pateiktą dizainą, tiek iš turimų pavyzdžių. Šiltos, patvarios, saugios ir kokybiškos – kurias besirinktumėte. Gaminamos tiek vidinės, tiek išorinės; varstomos, stumdomos; įvairių matmenų ir formų.

Lauko ir vidaus dailylentės. Užsakovui yra galimybė pasiūlyti gamykloje paruoštas eglės, pušies, maumedžio dailylentes skirtas tiek išorei, tiek vidui.

Namai augintiniams. Būdos, voljerai ir kiti nameliai augintiniams gaminami ir pagal Jūsų pageidaujamus matmenis, spalvas bei medžiagas. Taip pat „Liskandas“ turi patirtį žirgų augintojų poreikiams patenkinti. Statomi solidžios konstrukcijos žirgynai, jodinėjimo maniežai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Karkasinis namas, skydinis namas, greitai pastatomas namas, jaukus namas, ekologiškas namas, medinis namas, medinio namo statyba, karkasinio namo statyba, skydinio namo statyba, namas pagal užsakovo norus, namas pagal eskizą, namo statyba per 3 dienas, lengvas namo montavimas, prekyba mediniais langais, prekyba medinėmis durimis, kokybiški mediniai langai ir durys, skydinio namo privalumai, karkasinių namų statyba Lietuvoje, karkasinių namų statyba Skandinavijoje, karkasinis namas kaina, karkasinis namas projektas, karkasiniai namai, medinis karkasinis namas, karkasinių namų statyba, skydiniai namai, karkasinio namo statyba, karkasinio namo kaina, karkasinis pasyvus namas, karkasinis namelis, kiek kainuoja karkasinis namas, medinių namų statyba, karkasiniai namai ir jų kainos, vieno aukšto namų projektai, namo statyba, karkasinio namo statybos kaina, nedidelių namų projektai, surenkami namai, individualių namų projektai, šiltas namas, karkasinių namų kaina, ekonomiški namai, karkasinis namas konstrukcija, medinių namų projektai, karkasinių namų statybos technologija, skydiniai karkasiniai namai, pasyvus karkasinis namas, karkasiniai nameliai, karkasiniai skydiniai namai, karkasinių namų gamyba Gargžduose, Lietuvoje,namai, langai, durys, mediniai namai, medinių namų statyba, skydiniai namai, skydinių namų statyba, namai, namų statyba, rąstiniai namai, karkasiniai namai, karkasinių namų statyba, mediniai langai, medienos durys, medinės šunų būdos, medienos gaminiai, medienos konstrukcijos, medinio karkaso sienos, individualus namas, apšiltintos sienos, stogas, lauko apdaila, vidaus apdaila, stogo danga, pamatai, santechnika, elektros instaliacija, statybos paslaugos, statyba

  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
  • LISKANDAS, UAB - karkasiniai - skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba
Žymės:
Pasidalink: