ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Lieto akmens stalviršiai Dura Stone – atsparūs, ilgaamžiai, itin lengvai valomi ir besiūliai gaminiai

Lieto akmens stalviršiai Dura Stone – atsparūs, ilgaamžiai, itin lengvai valomi ir besiūliai gaminiai Lieto akmens stalviršiai Dura Stone – atsparūs, ilgaamžiai, itin lengvai valomi ir besiūliai gaminiai

BALTIJOS MARMURAS, UAB

www.baltijosmarmuras.lt

Dirbtinio (lieto, klijuoto) akmens technologija buvo išrasta prieš kelis dešimtmečius JAV. Lietuvos rinkoje šią technologiją, pavadinimu „Dura Stone“ pristato bendrovė UAB „Baltijos Marmuras“. Naudojant lietą akmenį „Dura Stone“ virtuvinių stalviršių dydžiui, pločiui, storiui ir formai ribų nėra, todėl virtuvės baldų projektuotojams ir dizaineriams suteikiama visiška fantazijos laisvė.

Stalviršis – vienas iš svarbiausių virtuvės baldų elementas. Visi maisto produktai ir valgio gaminimo įrankiai anksčiau ar vėliau keliauja ant virtuvės darbo stalo, tad ši baldų dalis turi išsiskirti patvarumu, ilgaamžiškumu ir praktiškumu. Lieto akmens stalviršis pasižymi visomis šiomis savybėmis.

Lieto akmens stalviršiai Dura Stone

Su „Dura Stone“ galima įgyvendinti net labai sudėtingus individualius dizaino sprendimus, kadangi paviršiai išgaunama vientisi – be sujungimo siūlių (atskiroms lieto akmens dalims sujungti naudojamas besiūlis jungimo būdas). Dirbtinis akmuo „Dura Stone“ išsiskiria savo galimų formų įvairove – madingos lenktos formos ir užapvalinti kampai yra lengvai išgaunami. Be sujungimo siūlių pagamintas norimos formos ar matmenų stalviršis vonios ar virtuvės kambaryje neturės ertmių kur kaupiasi nešvarumai, net prie kriauklės.

Gaminiai iš lieto akmens yra atsparūs įbrėžimams, įvairiems cheminiams skysčiams, jų priežiūra itin lengva. Tai lengvai valomas, vienas moderniausių ir patvariausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Ant lieto akmens gaminių nesidaugina bakterijos, nelieka dėmių, nes neporinga medžiagos struktūra neįgeria skysčių. Be viso to, šių gaminių paviršius yra šiltas, sugeba įgauti aplinkos temperatūrą.

Lieto akmens stalviršiai Dura Stone

Lietas akmuo „Dura Stone“ gali būti pritaikomas labai įvairiose srityse. Ši medžiaga naudojama restoranų, kavinių, barų, viešbučių, bankų, biurų interjeruose, virtuvinių, vonios ar laboratorinių stalviršių gamybai, sienų plokštėms, dekoratyviniams elementams, gaminamos ir integruojamos (įliejamos) į stalviršį praustuvės.

Ši homogeninė medžiaga gali būti naudojama ir vietoje įprastų keramikinių plytelių sienų apdailai, taip suteikiant joms nepriekaištingos švaros ir išskirtinio dizaino įspūdį.

Lietas akmuo draugauja su kitomis medžiagomis – interjere puikiai dera su stiklu, metalu, medžiu ar keramika. Šios medžiagos į lietą akmenį gali būti lengvai inkrustuotos. Dėl unikalių lieto akmens savybių, jame galima išpjauti bet kokios formos skyles, daryti įdubimus, užapvalinti briaunas ir t.t.

Lieto akmens stalviršiai Dura Stone

Vis tik per ilgą laiką lieto akmens stalviršis keičia spalvą, atsiranda paviršiaus pažeidimų. Įprastus, laminuotus, stalviršius keistumėme naujais, o dirbtinio akmens gaminį galime atnaujinti nušveičiant viršutinį jo sluoksnį. Vos kelios valandos ir Jūsų senas stalviršis kaip naujas!

Lieto akmens „Dura Stone“ savybės:

 • Kietas ir ilgaamžis.
 • Lengvai valomas.
 • Lengvai atnaujinamas, taisomas.
 • Įbrėžimai pašalinami paprasčiausiu šveitimu.
 • Neturi sudūrimo žymių.
 • Neįgeria drėgmės, skysčių, todėl nelieka dėmių ir negali daugintis bakterijos.
 • Higieniškas.
 • Atsparus įbrėžimams.
 • Atsparus karščiui net iki +220 C.
 • Atsparus įvairiems chemikalams.
 • Atsparus ultravioletiniams spinduliams.
 • Lengvai montuojamas.
 • Puikiai dera su įvairiomis medžiagomis.
 • Didelės galimybės formuojant stalviršį.
 • Platus spalvinės gamos pasirinkimas.
 • Šiltas, sugebantis įgauti aplinkos temperatūrą paviršius.
 • Dera su įvairiomis kitomis medžiagomis interjere.

Lieto akmens stalviršiai Dura Stone

„Baltijos marmuras“ gali pasiūlyti įvairių gaminių iš lieto marmuro, lieto akmens, lieto granito, kvarco. Stalviršiai ir plautuvės iš lieto akmens yra nepakeičiami modernių namų interjere. Įšsirinkite iš 50 spalvų tinkamiausią ir užsisakykite jau dabar!

 

Pasidalink: