ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys

Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys

Dabar rinkoje yra devynios galybės įvairiausių lietaus nuvedimo sistemų. Žmogui, nedirbančiam statybų srityje labai sunku susigaudyti ir išsirinkti kokybiškiausius latakus. Atkreipkite dėmesį, kad parinkau fraze „kokybiškiausius latakus“, o ne pigiausius. Mes namus statome visam savo gyvenimui, todėl pigiausio produkto nerekomenduoju.

Aš esu Eugenijus Mačiukas, stogo dangų srityje dirbu jau 13 metų, per savo praktiką mačiau įvairiausių lietaus nuvedimo sistemų, todėl šiandien su Jumis pasidalinsiu savo patirtimi.

Šiuo metu mūsų įmonė prekiauja trimis Galeco metalinės lietaus nuvedimo sistemos rūšimis ir aš papasakosiu kuo kiekviena iš jų yra ypatinga.

Galeco pusapvaliai metaliniai latakai ir lietvamzdžiai

Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys
Šie pusapvaliai latakai ir lietvamzdžiai yra patys populiariausi, nes jų kaina yra sąlyginai nedidelė, o juos montuoti moka kiekvienas stogdengys.

Dažnai išgirstu klausimą, kuo jie išsiskiria iš kitų firmų latakų? Atsakysiu punktais:

1. Unikalia latako forma, kuri neleidžia peršokti vandeniui per didelę liūtį.
2. Ilgaamžiu dažo sluoksniu, kuris yra ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus latako bei lietvamzdžio.
3. Lietaus nuvedimo sistema komplektuojama su specialiomis latako jungtimis.
4. Latako kampai iš karto yra su specialiomis jungiamosiomis gumomis, todėl prie jų nereikia papildomai komplektuoti latako jungčių.
5. Latako kampai yra užapvalinti, kad juose nesikauptų nešvarumai.

Galeco kvadratinė lietaus nuvedimo sistema STAL2

Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys

Ši lietaus sistema yra naujiena, ją pradėjo gaminti tik 2015 metų viduryje, bet ji jau tapo labai populiaria. Išduosiu paslaptį, ši lietaus nuvedimo sistema yra maždaug 5 kartus brangesnė už pusapvalius latakus, bet tai negąsdina nei architektų nei pasiturinčių užsakovų.

Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys

Ši lietaus sistema ypatinga tuo, kad prie jos komplektuojamas specialus latako dangtelis, kuris uždengia jo priekį. Dėka šio dangtelio nesimato latako laikiklių ir namo fasadas tampa labai minimalistinis. Šis latako dangtelis sukurtas taip, kad į jį iš karto įsistatytų pakalimas.

Latakai tarpusavyje susijungia per latako jungtį, todėl pratekėjimo galimybės beveik nėra. Šios lietaus nuvedimo sistemos latako kampai yra užapvalinti, todėl juose niekada nesikaups šiukšlės ir nešvarumai. Pasakysiu atvirai, aš dar nesu matęs tokių gražių ir stilingų metalinių kvadratinių lietvamzdžių.

Galeco paslėpta lietaus nuvedimo sistema

Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys

Jei domitės statyba ir architektūra, pastebėjote, kad dabar labai išpopuliarėjo namai su stogais be pakalimų. Dabar pradėjo vyrauti mada, kad stogas užsibaigia ties namo siena. Reaguodama į tokias tendencijas Galeco sukūrė lietaus nuvedimo sistemą, kuri gali slėptis sienoje. Dar šį lietaus nuvedimo sistema vadinama „bekarnyze“ arba „nematoma“.

Šie latakai gaminamai iš specialaus cinkuoto ir nulakuoto metalo, o lietvamzdžiai- iš ilgaamžio plastiko. Priekinis latako dangtelis yra labai panašus į STAL2 sistemos dangtelį. Dėka šio latako dangtelio labai paprasta išmontuoti lataką.

Ši lietaus nuvedimo sistema yra truputi pigesnė už STAL2 kvadratinę lietaus sistemą.

Lietaus nuvedimo sistemos: 3 pagrindinės rūšys

Šiandien Jūs sužinojote apie 3 skirtingas galeco lietaus nuvedimo sistemas. Dar Galeco įmonė gamina ir plastikinę lietaus nuvedimo sistemą, bet mes ja neprekiaujame. Metalas visada atrodo solidžiau prie namo, o mes lietuviai mėgstame solidžius namus. Mano manymu Lietuva jau „išaugo“ iš plastikinės lietaus nuvedimo sistemos.

4 kokybiškų latakų savybės

ŠALTLITA, UAB

Daugiau informacijos:

ŠALTLITA, UAB infopuslapis

Pasidalink: