apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Koks ventiliatorius biurui yra geriausias?

Koks ventiliatorius biurui yra geriausias? Koks ventiliatorius biurui yra geriausias?

Karštomis dienomis darbas biure dažnai tampa ne tik komplikuotas, tačiau net ir neįmanomas. Sunku susikaupti, biuruose dažnai vyrauja nemalonus prakaito kvapas, nesinori priimti klientų, kadangi darbuotojai jaučiasi vangūs. Tokiu atveju kiekvieno darbdavio pareiga yra pasirūpinti sistema, kuri padės išvengti perkaitimo ir pagerins darbuotojų našumą. Patogiausias pasirinkimas – ventiliatoriai biurui.

Platus pasirinkimas gali kelti klausimą – kuris geriausias?

Jūsų dėmesiui atskleisime kelis esminius niuansus, kuriuos įvertinus rasti tinkamiausią ventiliatorių biurui nebus sudėtinga.

Ventiliatoriai gali būti klasifikuojami:

  • Klasikinė ventiliavimo sistema.
  • Ventiliatoriai biurui.

Kurie geriausi? Dažniausiai biuro poreikiams patenkinti perkami specialiai tam kurti ventiliatoriai, kurie yra nedidelių matmenų, tačiau veikia kur kas našiau nei klasikiniai. Taip pat svarbus jų privalumas – mobilumas. Vienomis dienomis karšta, kitomis – vėsu, tad patogu, kai pagal poreikius ventiliavimo sistema gali būti transformuojama iš vienos patalpos vietos į kitą.

Biurui skirti ventiliatoriai dažnai charakterizuojami:

  • Pagal įrangos našumą.

Našumas reiškia efektyvumą. Suprantama, kad kuo patalpa didesnė – tuo galingesnės įrangos reikia. Visgi, dažnu atveju neužtenka apsiriboti tik viena. Didesniuose biuruose verta įsigyti bent kelias įrangas. Standartinis ventiliatoriaus galingumas siekia nuo 40 W iki 100 W. Kuo įranga galingesnė – tuo ji sklandžiau veikia nepertraukiamai ilgą laiką.

  • Ventiliatoriaus sparno skersmens dydį.

Įrangos skersmuo dažnai lemia ir funkcionalumą. Kuo jis didesnis – tuo ir galingumas aukštesnis, tuo pačiu, aptarnaujamas didesnis plotas. Rekomenduojama rinktis ventiliatorius, kurių skersmuo yra ne mažesnis nei 40 cm. Tai – optimalus pasirinkimas, tačiau didesniam funkcionalumui rekomenduojami ir didesnio sparno skersmens akumuliatoriai.

  • Akustines savybes.

Suprantama, kad darbo vietoje labai svarbu naudoti tik tyliai veikiančią įrangą, kuri netrikdys darbuotojų. Dažniausiai didinant intensyvumui didinasi ir garsas, tačiau įsigijus kokybišką įrangą net ir labai efektyviai veikiantys ventiliatoriai biurui gali būti visiškai negirdimi. Rekomenduojamas įrangos garsumas turėtų siekti iki 50 dB. Tai garantuos komfortą darbo vietoje.

  • Sukimosi greičio reguliaciją.

Suprantama, kad priklausomai nuo karščio reikalingas ir skirtingo greičio reguliavimas. Lygiai taip pat intensyvus vėjelis gali trikdyti, kadangi jį atsukus į veidą– akys pradės sausėti, plaukai gali lipti ant veido. Štai todėl verta rinktis įrangą, kuri turi bent kelias vėjelio greičio nustatymo funkcijas.

  • Pakreipimo kampo reguliaciją.

Rekomenduojame rinktis įrangą, kuri turi pakreipimo kampą. Kai kurie ventiliatoriai gali suktis net ir 180 laipsnių kapu. Rinkitės tokią įrangą, kadangi ji nekels diskomforto nuolatos pūsdama į vieną vietą (pavyzdžiui – vieną žmogų) ir tuo pačiu gebės aptarnauti didesnį plotą.

Tobulas darbas biure prasideda nuo tinkamo mikroklimato. Dirbkite našiai ir nepergyvenkite dėl vasaros kaitrų!
 

Pasidalink: