ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Klojate plyteles patys? Vadovaukitės šiais patarimais!

Klojate plyteles patys? Vadovaukitės šiais patarimais! Klojate plyteles patys? Vadovaukitės šiais patarimais!

UAB „Mimeta“ dalinasi pagrindiniais patarimais, kuriais vadovaudamiesi lengvai išsiklosite plyteles patys, ne prasčiau nei profesionalai. Taigi, belieka įsigyti tinkamas plyteles ir jų klijus!

10 patarimų norintiems patiems išsikloti plyteles

  • Paskaičiavus, kiek reikės plytelių – pridėkite dar 10%.
  • Visada pradėkite klijuoti plyteles nuo vidurio sienos – tada sienos šonuose liks po vienodą atstumą nukirstoms plytelėms, siena atrodys simetriška.
  • Pradedantiesiems ypač rekomenduojama naudoti ilgą lentelę ar bruselį ant kurio būtų sužymėti atstumai pagal Jūsų plytelių išmatavimus.
  • Parsivežus plyteles iškart jas apžiūrėkite – ar nėra sutrūkusių, ar nėra su brokais, pavyzdžiui, nelygi spalva, iškilusios pūslės. Svarbu, kad laiku kreiptumėtės į pardavėją dėl broko ir nešvaistytumėt plytelių klojėjo ar savo laiko.
  • Tinkamai paruoškite paviršių ant kurio klijuosite plyteles. Pradedant tuo, kad ant jo neturi likti senų plytelių likučių, vinių ir pan. ir baigiant tuo, kad reikia naudoti gruntą bei pataisyti bet kokius įtrūkimus. Be to, būtinai patikrinkite, ar paviršius tikrai lygus. Taip pat rekomenduojama paviršių pašiaušti.
  • Palieskite savo plyteles – ar Jums malonu jas liesti, ar paviršius ne per daug šiurkštus? Galbųt ten, kur nebus liečiamasi prie sienos (ne duše) norite išgauti įspūdingą efektą su itin grublėtomis plytelėmis?
  • Nemaišykite daug skirtingų plytelių spalvų.
  • Atminkite, kad porceliano ar keraminės plytelės reikalauja mažiau priežiūros nei akmens.
  • Mažesnėms vonioms rinkitės mažesnes plyteles.
  • Išsirinkite tinkamus plytelių klijus. Jie skiriasi priklausomai nuo plytelių dydžio, vietos, kur bus klijuojama ir kitų faktorių. Pradedantiesiems galbūt paprasčiau naudoti jau paruoštus plytelių klijus, o profesionalai beveik visada renkasi plytelių klijų mišinius, jie užtikrina geresnį sukibimą bei lėčiau stingsta – tad galima dar šiek tiek darbo eigoje pakoreguoti priklijuotas plyteles.

Įmonės UAB „Mimeta“ įkurtos 1994 m., pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais ir kitomis statybinėmis medžiagomis. Bendrovė atstovauja garsiausius prekės ženklus statybų sektoriuje, tokius kaip „Ceresit“, „Kiilto“, „Knauf“, „Weber“, „Sakret“ bei kitus ir siūlo įvairius plytelių klijus, kurie pagelbės profesionaliai išsikloti plyteles patiems.

MIMETA, UAB

Daugiau informacijos:

www.mimeta.lt

MIMETA, UAB infopuslapis

Pasidalink: