apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

KLINKERIS VISIEMS, UAB - apdailos medžiagos, stogo dangos, klinkeris, klinkerinės plytos, lietaus nuvedimo sistemos, klinkerinės plytelės

Adresas: Lakūnų g. 3,LT-09108, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 300693504
PVM kodas: LT100003331110

Tel. Nr.: (8 5) 277 9382
Mob. Nr.: 8 610 666 65
Faks.: (8 5) 277 9382KLINKERIS VISIEMS, UAB VEIKLA: Apdailos medžiagos, stogo dangos, klinkeris, klinkerinės plytos, lietaus nuvedimo sistemos, klinkerinės plytelės, fasadų apšiltinimo sistemos, trinkelės, terasų grindinės plytelės, klijai ir glaistai.

UAB „Klinkeris visiems“ oficialus Gerard stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje:

• stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis,
• lietaus nuvedimo sistemomis,
• klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis,
• fasadų apšiltinimo sistemomis,
• trinkelėmis, terasų grindinėmis plytelėmis;
• klijais ir glaistais.

Savo profesionaliu ir kokybišku darbu esame užsitarnavę tiek klientų, tiek verslo partnerių pagarbą ir pasitikėjimą. UAB „Klinkeris visiems“ atstovauja tokiems žinomiems gamintojams kaip: Daas Baksteen, Ahi roofing, Ströher, King Klinker, Incana ir kt.

UAB „Klinkeris visiems“ - kokybiškos medžiagos, profesionalios konsultacijos, puikus aptarnavimas, greiti tiekimai. Nesvarbu, ar jūs norite klasikinio, modernaus, postmodernaus ar visa tai norite matyti viename, mes galime pasiūlyti Jūsų namo fasadui visus sprendimus.

KLINKERIS VISIEMS, UAB PRODUKTAI:

• STOGŲ DANGA GERARD su 50 metų garantija: GERARD stogų danga yra novatoriškas produktas ir pasaulinėje rinkoje vertinama dėl aukščiausios kokybės ir meistriškumo. Danga atspari vėtroms, ugniai ir absorbuoja lietaus sukeltą triukšmą. GERARD - tai plieninė stogo danga su natūralaus zelandietiško skaldyto akmens paviršiumi. Stogo dangas galima rinktis iš 19 spalvų, 6 faktūrų. Taupykite rinkdamiesi pirmaujančias stogų dangų technologijas!

Čerpiniai stogai: Klasikinė stogo danga – keraminės čerpės. Keramika yra patvari, ilgaamžė ir  natūrali medžiaga. MONIER keraminių čerpių stogas gali atlaikyti didelius temperatūros svyravimus ir, kitaip negu kitos stogų dangos keramika neyra, laikui bėgant mažiausiai keičiasi ir jai neturi įtakos kenkėjai bei mikroorganizmai.

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos BORGA: BORGA lietaus nuvedimo sistema, pagaminta, pagal ES standartus, EU Nr.612, o tai reiškia, kad ši sistema gali būti pritaikoma ir su alternatyviomis sistemomis. Ši lietaus nuvedimo sistema yra gaminama Švedijos šiaurėje ir yra suprojektuota atlaikyti sniego / ledo apkrovas. 

• Skalūno stogų dangos: Skalūnas – palyginus  lengva, atspari drėgmei bei atšiauriam klimatui uoliena, kuri ypač tinkama  stogų bei įvairios paskirties pastatų fasadų dangai. Skalūno plytelės vertinamos kaip vienos iš tvirčiausių bei ilgaamžiškiausių natūralaus akmens gaminių. Prekiaujame skalūno čerpelėmis iš Ispanijos ir Argentinos, kurioms suteikiama nuo 50 iki 100 metų garantija. 

Klinkerinės plytelės: Tikros klinkerinės  plytelės yra modernios ir atsparios oro veiksniams  statybinės medžiagos iš išdeginto molio. Klinkerinių plytelių techniniai parametrai žymiai viršija Europos standartų keliamus reikalavimus. Klinkeris pasižymi mažu 3% įgeriamumu, yra atsparus šalčiui ir rūgštims, o jo gaminiai gali būti naudojami net ekstremaliausiomis sąlygomis. Bendrovė savo klientams siūlo aukštos kokybės Stroher klinkerines plyteles.   

Klinkerinės plytos: Sendintos klinkerinės plytos fasadams ir židiniams, barams, vidaus apdailai! Klinkerinės plytos pasižymi itin mažu vandens įgeriamumu (3-6%), ypatingu atsparumu šalčiui bei yra atsparios gniuždymui. Dėl savo savybių klinkerinės plytos tapo grožio, kokybės ir ilgaamžiškumo matu. UAB „Klinkeris Visiems“ atstovauja vokiškų bei olandiškų klinkerinių plytų gamintojus.

Trinkelės: UAB „Klinkeris Visiems“ siūlo ABC trinkeles, BETONO MOZAIKA trinkeles, betonines trinkeles, klinkerines trinkeles, MUHR trinkeles.

Plytelės vidaus apdailai, terasoms, grindinės plytelės

Laiptai, grindys, tvoros ir palangės: Bendrovė siūlo klinkerio laiptų pakopų sistemas, grindų plyteles, išorines klinkerio palanges bei tvorų elementus. Šių prekių kokybė pasiekiama tinkamai parenkant molio, gaunamo iš geriausių telkinių, rūšis ir taikant klinkerio gamybos "tempimo" metodą. 58 valandas, 1080°C temperatūroje deginami gaminiai įgauna natūralios išvaizdos bei išskirtinių estetinių savybių.

Kamino sistemos: Bendrovė prekiauja kamino sistemomis NIKO, bei ventiliaciniais blokeliais Niko. Naujos kartos vokiškas NIKO kaminas visoms kuro rūšims. NIKO UNI universali kamino sistema itin atspari aukštoms darbinėms temperatūroms iki 600°C, atspari suodžių užsidegimui, taip pat ilgalaikiam agresyvaus kondensato poveikiui.

Stoglangiai: ROTO langai - tai dabartinis statybinių technologijų lyderis ir vienas iš pirmaujančių stogo langų gamintojų pasaulyje. Vokietijoje gaminamiems langams suteikiama net iki 15 metų garantija. UAB „Klinkeris Visiems“ siūlo įsigyti ne tik stogo langus, bet ir vidinius bei išorinius aksesuarus.

Sienų blokai ir silikatinės plytos ARKO: Silikatiniai blokeliai (mūro blokai) yra atsparūs drėgmei ir šalčiui. Tai ekologiškai subalansuota medžiaga; gaminami iš gamtinių žaliavų, kurios yra kietinamos tik laipsnių temperatūroje suspaustu vandens garu, todėl jų gamybai suvartojama nedaug energijos, mažiau teršiama gamta.

• Šiltinimo medžiagos: Mineralinė vata ESSENTIA - šilumos ir garso izoliacijai konstrukcijose, kur izoliacija neveikiama apkrovų sienose, grindyse, stoguose, pertvarose.

• Statybinės plėvelės: Difuzinės plėvelės, hidroizoliacinės plėvelės, antikondensacinės plėvelės, vėjo izoliacinės plėvelės, garo izoliacinės plėvelės.

Statybiniai mišiniai: UAB „Klinkeris visiems“ vykdo prekybą statybiniais ALPOL mūro mišiniais, klijais, FESCON mūro mišiniais, MITTO klijais ir mūro mišiniais, MITTO gipsiniais tinkais (rotbandas).  

• Dekoratyvinis akmuo INCANA NATURA fasadų ir vidaus apdailai.

• Aeroc mūro blokai: AEROC EcoTerm Plus, AEROC EcoLight, AEROC Acoustic, AEROC Hard, AEROC Universal, AEROC Classic, AEROC Element, AEROC sąramos, AEROC U-blokai, AEROC sienų plokštės, AEROC perdangų plokštės, sausi klijų mišiniai.

Bituminės čerpės RUFLEX: Dėl patogios formos, atsparumo ir lankstumo, kurį suteikia RUFLEX čerpių gamyboje naudojamas modifikuotas bitumas ir neaustinis stiklūnas, šiomis čerpėmis dengti net įmantriausios formos stogus pasidaro gerokai lengviau.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stogas, stogų danga, stogų dangos, stogai, prekyba stogo dangomis, plieniniai stogai, plieninės stogų dangos, lengva stogo danga, lengvas stogas, plieninė stogo danga, plieninis stogas, čerpės, čerpių danga, čerpelės, čerpinis stogas, stogo detalės, karnizai, vejalentės, latakiai, įlajos klinkeris, apdailinės plytos, klinkerinės plytos, keraminės plytos, plytos, klinkerinės plytelės, klinkerinės trinkelės, tvora, tvorų detalės, tvorų stogeliai, tvorų plytos, rankų darbo plytos, rankų formavimo plytos, sendintos plytos, sendintos klinkerinės plytos, sendinto tipo plytos, silikoninis tinkas, akrilinis tinkas, fasadas, fasado apdaila, apdaila, cokolis, tinkas, statybinės medžiagos, apdailos medžiagos, trinkelės, plytelės, laiptai, grindys, kaminai, kaminų sistemos, stoglangiai, mišiniai, sienų blokai, izoliacinės medžiagos, izoliacinės plėvelės, dekoratyvinis akmuo.Pasidalink: