apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Klijai ESSVE Esstack - išskirtinių, prie visko limpančių, tačiau aplinkai palankių klijų serija

Klijai ESSVE Esstack - išskirtinių, prie visko limpančių, tačiau aplinkai palankių klijų serija Klijai ESSVE Esstack - išskirtinių, prie visko limpančių, tačiau aplinkai palankių klijų serija

Klijai ESSVE Esstack - išskirtinių, prie visko limpančių, tačiau aplinkai palankių klijų serija. Esstack XTRM iš karto atlaiko net 500kg/m2 apkrovą! Esstack yra klijų serija, pasižyminti itin geru sukibimu su visokiais, tiek porėtų, tiek ir didelio tankio medžiagų paviršiais. Šie klijai veikia ir lauke, ir viduje, gali būti dažomi bei yra atsparūs klimatiniam poveikiui. Tinka drėgniems paviršiams ir aplinkai, kietėja po vandeniu ir tarnauja mažiausiai 20 metų. Be to, šios serijos produktų sudėtyje nėra tirpiklių, pvz., izocianatų.

klijai-nauja-prie-visko-limpanciu-kliju-serija-essve-esstackEsstack yra patobulinti ankstesni ESSVE klijai ir pirmieji rinkoje ekstremalūs montažiniai klijai. Jau jų pirmtakai daugelį stebino savo stiprumu, o dabar šie klijai įgavo dar daugiau jėgos. Vadinamuoju „line extention“ būtu buvo sukurta visa serija iš unikalias funkcijas atliekančių keturių rūšių klijų.

Visiems šios serijos produktams būdingi bruožai – gebėjimas iš karto atlaikyti apkrovas, išskirtiniai galutinių apkrovų rodikliai (iki maždaug 30 tonų/m2), sukibimas su beveik visais paviršiais ir sudėtis be tirpiklių, pvz., izocianatų bei ftalatų. Dėl šios priežasties klijai neskleidžia nemalonaus kvapo.

– Esstack serijos klijai tinka 98 % montavimo situacijų, su kuriomis susiduria profesionalai, nepriklausomai nuo pagrindo, oro sąlygų ir svorio. Šie klijai taip pat pasižymi paprastu naudojimu. Jaučiamas didelis patikimų universalių klijų poreikis, todėl manome, kad Esstack serija netrukus taps Šiaurės šalių rinkos lydere savo segmente, – pasakoja Magnus Carlson, atsakingas ESSVE už klijus ir užpildus.

Įvairūs klijai pasižymi skirtingu stiprumu, tačiau turint omenyje, kad „silpniausi“ Esstack CLEAR iš karto atlaiko 200 kg apkrovą, o galutinė apkrova siekia 15 tonų, galima įsivaizduoti, kokie iš tiesų stiprūs šios serijos klijai. Tuo požiūriu čia pirmauja Esstack XTRM, iš karto atlaikantys 500 kg/m2 apkrovą.

– Didelis Esstack serijos privalumas yra tai, kad klijai kimba iš karto ir meistrui nereikia spausti siūlės, laukiant, kol klijai sukietės. Tai, savaime suprantama, sutaupo daug laiko. Pabendravus su meistrais tapo akivaizdu, kad būtent šią savybę jie vertina labiausiai. Tuo metu jie gali dirbti toliau ir veikla tampa dar efektyvesnė, – sako Magnus Carlson.

ESSTACK faktai:

ESSTACK PRO1 – didžiausi galutinės apkrovos rodikliai
Tai originalaus produkto HT-X patobulinimas, dabar sukimbantis dar greičiau ir dar geriau! Įspūdingi ir ekstremalūs galutinės apkrovos rodikliai – 30 tonų/m2.

ESSTACK CLEAR – skaidrūs klijai
Pasaulinė naujiena! Unikalūs skaidrūs ir iš karto limpantys montažiniai klijai. Stiklo skaidrumo klijų masė vietoje tradicinės baltos. Tinka visur, kur pageidaujama, kad klijų nesimatytų. Puikiai tinka montavimui ant stiklo.

ESSTACK EASY – darbą palengvinantys klijai
Dėl kiek minkštesnės konsistencijos dirbti su šiais klijais dar lengviau, taip pat ir minusinėje temperatūroje. Tai universalūs klijai profesionalams ir mėgėjams, kai nekeliami maksimalaus sukibimo iš karto reikalavimai. Būna įvairių spalvų.

ESSTACK XTRM – atlaiko 500kg/m2 apkrovą iš karto
Pasaulinė naujiena! Rinkoje pasirodęs naujas galiūnas iš karto atlaiko sunkiai suvokiamą 500 kg/m2 apkrovą. Tuo pačiu tai ir patys stipriausi montažiniai klijai rinkoje.

B&B TOOLS LIETUVA, UAB

Daugiau informacijos:

B&B TOOLS LIETUVA, UAB infopuslapis

Pasidalink: