ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Karkasiniai-skydiniai namai – ne sapnas

Karkasiniai-skydiniai namai – ne sapnas Karkasiniai-skydiniai namai – ne sapnas

Skydiniai namai yra paprastas ir ekonomiškas būdas gyvenamojo būsto statybai. Namo sienoms UAB „Liskandas“ gyvybę įkvepia dar gamykloje, o stogą uždengia neužklupus pirmam lietui. Skydas – tai įmonės gamykloje pagaminta medinio karkaso pagrindu namo siena. Prieš pradedant sienų gamybą, kiekvienai iš jų padaromas detalus brėžinys. Namo sienos yra paruošiamos gamykloje su išorės apdaila pagal kliento pageidavimus.

Lauko sienų skydai būna su išorine dailylente, vėjo izoliacija, apšiltinimu, ventiliacijos, durų bei langų angomis su apvadais ir, kliento pageidavimu, su vidaus apdailos medžiagomis.

Pagamintas sienų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę ir surenkamas ant pamatų vidutiniškai per tris dienas. Lengvas montavimas ir langų bei durų įstatymas žymiai pagreitina namo statybą, dėl to galima visiškai išvengti kritulių poveikio konstrukcijų kokybei.

UAB „Liskandas“ gamina karkasinius-skydinius namus. Karkasinių sienų skydai gaminami gamykloje su pilna lauko apdaila. Pagamintas sienų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę ir surenkamas ant paruoštų pamatų. Tai greitas ir ekonomiškas būdas pasistatyti jaukų ir šiltą būstą. Namus gaminame pagal individualius brėžinius ir poreikius, tad jei turite savo brėžinį ar eskizą galite jį mums atsiųsti ir mes jus pakonsultuosime bei paskaičiuosime sąmatą.

karkasiniu-namu-darbai

Gaminamų namų projektų pavyzdžiai

Karkasinis namas „Eco“

Namo užstatymo plotas: 132,80 m2.

Bendras namo plotas: 94,10 m2.

Gyvenamas plotas: 80,70 m2.
karkasinis-namas-eko

Karkasinis namas „Villa“

Namo užstatymo plotas: 130,60 m2.

Bendras namo plotas: 121,00 m2.

Gyvenamas plotas: 104,20 m2.

 

karkasinis-namas-villa

 

LISKANDAS, UAB

Daugiau informacijos:

LISKANDAS, UAB infopuslapis

Pasidalink: