apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius? Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?

Atliekant smulkius ar didesnius namų remonto, statybos darbus dažnai reikia atlikti ir labiau specifines užduotis, kurias padaryti galima tik pasitelkus tam specialiai pritaikytus įrankius. Pavyzdžiui, prireikus sutvirtinti medieną tarpusavyje ar su kita medžiaga, audiniu, turi būti naudojami tinkami tvirtinimo elementai (kabės, sąsagos, vinys) ir jų įranga (viniakalės, kabiakalės), kas padeda tiksliau ir greičiau padaryti visas užduotis. Tiesa, kai kurių darbų be specialių įrankių neatliksime visai, kadangi kabes profesionaliai įkalti galima tik specialiomis kabiakalėmis, kurios gali būti elektrinės ar pneumatinės – veikiančios suspausto oro pagalba.

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?

Kabiakalių pritaikymas ir naudojimas

Kabiakalė dažniausiai pasitelkiama ir naudojama medienos apdirbimo, statybų pramonėse, įvairių kietų medžiagų, dalių ir skirtingų paviršių sujungimui, kur reikia tvirto, tvarkingo bei kruopštaus darbo rezultato, išsilaikymo. Jos yra tinkamos ir izoliacinių medžiagų, plėvelių, tekstilės apmušalų sujungimui, sutvirtinimui. Įrankių pagalba įvairius paviršius sujungsite greitai ir tiksliai, tereikia tvirtai laikyti įrankį, kuris visą smūgio darbą atlieka už Jus. Nereikia baimintis dėl saugumo, kadangi naujausi produktai gaminami pagal griežtus ES reikalavimus, todėl pasižymi saugiu naudojimu ir veikti gali tik darbo padėtyje, tad, susižalojimų tikimybė mažėja iki minimumo.

Kai kurios iš jų pritaikytos darbui tik su kabėmis, o kitas galima naudoti ir su vinimis. UAB „BizeA“ siūlo „BeA“plonos, vidutinio storio ar storos vielos įrankius, įrankius skirtus naudoti su plačiomis kabėmis ar kombinuotus (kelių funkcijų) gaminius. Įrankį rinktis pravartu priklausomai nuo to, kokias medžiagas planuojama sujungti, kokias užduotis numatoma atlikti jų pagalba ir kokios tvirtinimo detalės tam bus naudojamos.

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?

Kas aktualu renkantis kabiakalę:

• Kabiakalė gali būti naudojama lengvų ar sudėtingesnių darbų atlikimui, todėl įsigyjant šį gaminį verta tiksliai žinoti, kokį darbą su ja atliksite. Be to, svarbu įvertinti, su kokiomis medžiagomis įrankiai bus naudojami: kietų paviršių tvirtinimui tarpusavyje ar skirtingų dalių sujungimui.

• Taip pat įvertinkite, kokio dydžio kabių-sąsagų reikės suplanuotų projektų įgyvendinimui, kokias naudosite dažniausiai. Skirtingi gaminiai yra pritaikyti darbui tik su tam tikro dydžio kabėmis, tačiau šis dydis gali šiek tiek varijuoti. Gamintojas ant gaminio ar instrukcijoje nurodo, kokios kabių išmatavimų ribos yra leidžiamos.

• Renkantis gaminį aktualu atsižvelgti, kokiam: pramoniniam ar buitiniam, naudojimui jis yra skirtas. Pramoniniam naudojimui gaminami tvirtesni gaminiai, specialiai sukurti daugkartiniam darbui, dažniausiai yra galingesni ir atitinkamai kainuoja brangiau. Tačiau tai nereiškia, jog buitiniam naudojimui sukurti įrankiai stipriai nusileidžia savo savybėmis. Tai puikus pasirinkimas, jei planuojama kabiakalę naudoti ne vieną kartą, todėl nuomotis įrankio paprasčiausiai nebūtų verta.

• Įvertinkite įmonę, iš kurios planuojate įsigyti: patikimos bendrovės naujiems gaminiams suteiks ilgalaikę garantiją, kas aktualu, jei norite, kad įrankis tarnautų visą numatytą eksploatacijos laiką. Tuomet tik pastebėjus gedimą kabiakalę galima pateikti atsakingam asmeniui ir taip išvengti rimtesnių bėdų.

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?Įrankius galima naudoti ir darbui ant matomo paviršiaus, kadangi veikia tiksliai, neapgadina sujungiamų paviršių. Be to, yra įvairių kabių, pagamintų iš skirtingų metalo rūšių, dažytų tam tikromis spalvomis, todėl galutinis rezultatas, sutvirtinus kabėmis, nebus ryškiai matomas. Tuo labiau visai nekris į akis, kadangi kabės, vinys bus įkalti tolygiai, tvarkingai. Be abejo, priklauso ir nuo darbą atliekančiojo asmens įgūdžių, tad visada rekomenduojama pirmiausia jėgas išbandyti ant mažiau matomos daikto, baldo, vietos, sujungiant skirtingus paviršius. Verta nepamiršti, jog tvirtinant nevienodo tankio medžiagas reikia pasirinkti tinkamo pločio ir ilgio kabes. Kuo plonesnė medžiaga jungiama su kieta, tuo platesnio ilgio turi būti kabės, o jungiant kietus paviršius jungiamosios dalys turėtų būti siauresnės, bet ilgesnės.

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?

UAB „BizeA“, įmonė įkurta 2002 m., specializuojasi sujungimo technikos ir produkcijos didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje ir siūlo tik aukštos kokybės, patikimus pneumatinius kalimo įtaisus bei jungiamąsias detales, kurių dėka Jūsų darbas taps spartesnis, tikslesnis ir ekonomiškesnis. UAB „BizeA“ Lietuvoje atstovauja tokio paties pavadinimo, bendrai lenkų ir vokiečių įmonei, sukurtai bendradarbiaujant vokiečių gamintojai „BeA“, kuri teikia pneumatinę bei dujinę techniką.

Vokiečių bendrovė „BeA“ turi šimtametes įrankių gaminimo tradicijas grįstas vokiška kokybe, racionalumu ir preciziškumu. Šis Europoje pirmaujantis koncernas gamina įrankius labai įvairioms gamybos rūšims, ypač statyboms, baldų, langų gamybai. Tai daugiau nei šimto rūšių pneumatiniai kalamieji įtaisai, per du tūkstančius rūšių sąsagų, metalinių smaigų, vinių, kaiščių ir įvairių specialių jungčių. „BeA“ gamybos programa apima per 100 pneumatinių kalimo įtaisų rūšių ir per 2000 sąsagėlių, metalinių smaigų ir vinių bei įvairiausių specialių jungčių. 1992 metais Piaseczne prie Varšuvos įsteigta vokiečių firmos „BeA“ ir Lenkijos sąsagėlių gamintojo „Bizon“ akcinė bendrovė „BizeA“. Susegėjų, smeigimo įtaisų bei viniakalių „BeA“ vartotojams garantuotas techninis ir prekybinis servisas, įrangos aptarnavimas bei aukštos klasės sąsagėlių bei vinių tiekimas.

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?

Be prekybos profesionalia sujungimo technika, UAB „BizeA“ atlieka garantinį ir pogarantinį remontą. Vienas įmonės „BeA“ gaminamų įrankių išskirtinumų - jie gali būti ilgai naudojami ir juos paprasta remontuoti. Norėdama užtikrinti operatyvią bei kvalifikuotą parduodamų prietaisų priežiūrą UAB „BizeA“ Kupiškio rajone įkūrė priežiūros tarnybą. Jos darbuotojai aprūpinti transporto priemonėmis, tad prireikus gali greitai atvykti pas užsakovą, suteikti reikiamą pagalbą ir informacijos apie įrankio remontą.

Priežiūros tarnyba aprūpina visomis reikalingomis detalėmis ir darbus gali atlikti vietoje - tai trumpina atliekamo remonto laiką, garantuoja operatyvumą.

„BizeA“ - sprendimai, garantuojantys kokybę!

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai: Kaip pasirinkti tinkamiausius?

BIZEA, UAB

Daugiau informacijos:

BIZEA, UAB infopuslapis

Pasidalink: