ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Jungiamieji įrankiai ir detalės profesionalams

Jungiamieji įrankiai ir detalės profesionalams Jungiamieji įrankiai ir detalės profesionalams

Specializuotos, kokybiškos ir patikimos priemonės – tai, be ko neapsieinama baldų ar statybos pramonėje. Būtent tai – aukščiausio lygio profesionalius įrankius, tinkamus jungiamuosius elementus ir operatyvią garantinę bei pogarantinę jų priežiūrą – siūlo vienos didžiausios ir perspektyviausios Lenkijos ir Vokietijos kompanijos oficiali atstovė, tiekianti Lietuvos rinkai aukščiausios kokybės sujungimo techniką – įmonė „BizeA“.

Viskas iš vienų rankų

UAB „BizeA“, įsikūrusi Kupiškio rajone, Paketurių kaime, Lietuvoje atstovauja tokio paties pavadinimo bendrai lenkų ir vokiečių įmonei, sukurtai bendradarbiaujant vokiečių gamintojai „BeA“, kuri tiekia pneumatinę bei dujinę techniką, ir lenkų įmonei „Bizon“, siūlančiai daug metalinių bei kitokių jungčių. „BizeA“ atstovybės įsikūrusios ne tik Lenkijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje. Minėtoji vokiečių bendrovė „BeA“ turi šimtametes įrankių gaminimo tradicijas, grįstas vokiška kokybe, racionalumu ir preciziškumu. Šis Europoje pirmaujantis koncernas gamina įrankius, tinkamus naudoti kur tik reikia ir kam tik reikia, ypač statybose, gaminant baldus, langus, duris ar kitokius produktus – tai daugiau nei šimto rūšių pneumatiniai kalamieji įtaisai, per du tūkstančius rūšių sąsagų, metalinių smaigų, vinių, kaiščių ir įvairių specialių jungčių. Kiekvienam specifiniam įmonės „BeA“ įrankiui „Bizon“ gali pagaminti reikiamas tvirtinamąsias ar jungiamąsias detales.

UAB „BizeA“ tiesiogiai atstovaujanti įmonėms „BeA“ ir „Bizon“ Lietuvoje, už optimalią kainą gali pasiūlyti ne tik didžiausią įrankių asortimentą, bet ir skirtingai apdirbtus metalinius jungiamuosius elementus – vinis iš paprasto metalo ir iš nerūdijančio plieno, aliuminio ar karštai cinkuotus; sąsagėles, kurios gali būti dengtos sakais, dažytos įvairiomis spalvomis ar net su specialia aštriąja dalimi. Visais atvejais garantuojama aukščiausia gaminio kokybė, kurią įvertino daugelis jungiamųjų detalių naudotojų.

Revoliucija baldų gamyboje

Baldų iš medžio dulkių plokščių gamintojams, norintiems sutaupyti laiko ir darbo sąnaudų, UAB „BizeA“ siūlo novatoriškus kampų jungimo įrankius. Be „BeA“ ir „Bizon“, UAB „BizeA“ Lietuvoje atstovauja ir italų įmonei „Alfamacchine“, gaminančiai jungiamuosius kampų įrenginius: nuo pačių paprasčiausių, mechaninių „Alfa-1“ iki specialiomis programomis valdomų „Minigraf“.

Naudojant šiuos įrenginius galima itin greitai, tiksliai ir beveik „nematomai“ sujungti medžio dulkių plokščių baldų durelių, langų stiklajuosčių, taip pat ir paveikslų rėmų stačius kampus.

Jungiant kampus įprastu būdu reikia ypač preciziško meistro darbo, išmanymo ir patirties. Veikiant žmogiškajam faktoriui itin tiksliai sujungti detales – visada sunku. O štai UAB „BizeA“ siūlomas įrenginys idealiai jungia 90° kampu. Palyginti su įprastai jungiamais kampais, akivaizdus estetinis pranašumas ir, svarbiausia, reikalauja mažiau sąnaudų bei laiko.

Darbuojantis šiuo įrenginiu darbuotojui tereikia patepus klijais suglausti kampu dvi išpjautas rėmo dalis, o visa kita atlieka staklės. Per kelias akimirkas įrenginys įkala tris kampines 15 mm pločio jungtis, kurios, palyginti su įprastai sujungto rėmo nugarine puse, yra beveik nematomos. Įrenginys detales jungia tiksliai 90° kampu, minimaliai sumažina darbo ir laiko sąnaudas, kartu jungtis atrodo idealiai estetiškai. UAB „BizeA“ siūlo įvairiausius „Alfamacchine“ įrenginius kampams jungti – nuo paprasčiausių mechaninių, koja spaudžiamų „Alfa 1M“, iki sudėtingiausių, programuojamų, skirtų iškiliems, reljefiniams rėmams,turinčių net 99 programas.

Jungiamieji įrankiai ir detalės profesionalams

Sprendimai pramonei

UAB „BizeA“, norėdama Lietuvos gamintojams kuo plačiau pristatyti „BeA“ siūlomas galimybes, nuolat dalyvauja parodose. Profesionalių įrankių nauda akivaizdi, tai labai paprasta įvertinti, pavyzdžiui: „Bizon“ gaminamą 160 mm ilgio vinį pneumatinis „BeA“ įrankis įkala mažiau nei per sekundę, o kalant plaktuku tam prireikia gerokai daugiau laiko ir fizinių jėgų. Šiuo metu greitai ir kokybiškai atliekamas darbas, kas konkurencinėje rinkoje teikia akivaizdžių pranašumų, labiausiai vertinamas langų, durų gamintojų, kraunamųjų padėklų kalėjų, pakuotojų, baldų pramonės ir ypač sparčiai besiplėtojančios statybų pramonės atstovų.

„BizeA“ siūloma produkcija (pneumatiniai, dujiniai įrankiai ir jungiamieji elementai) − tai pirmiausia profesionalams, pramonininkams skirti sprendimai, palengvinantys daugelį darbų. Pavyzdžiui, baldų gamintojams įmonė siūlo sistemą, kaip tvirtinti audinį prie baldų korpuso. Čia galimos įvairios kombinacijos. Pasirinkus net patį paprasčiausią pneumatinį įrankį, galima keisti kabių ilgį, todėl lengva tvirtinti bet kokio storumo audinius. Siūlomos įvairios tos pačios srities įrankių modifikacijos. Dar vienas pranašumas − pailginta instrumento nosis, leidžianti patogiai tvirtinti audinį iš apačios arba kitokių nepatogių padėčių. „BeA“ įrankiai gali turėti reguliuojamą vienkartinio arba automatinio tvirtinimo elementų prišaudymo funkciją. Naudojantiesiems tokius įrankius taip pat siūloma ir du kartus ilgesnė nei įprastinė apkaba. Ši funkcija, maksimaliai spartinanti darbą, ypač populiari užsienio kapitalo įmonėse.

Išsiskiria ir „BeA“ siūlomas specialus įrankis, skirtas kailių pramonei, – jis neprišauna kabės, palieka ją šiek tiek iškilusią. Taip pat siūlomos ypač naudingos banguotųjų spyruoklių tvirtinamos prie karkaso kabės „RapidClip“, tvirtinamosios banguotųjų spyruoklių juostos, įvairaus ilgio ir storio kaiščiai, skirti kietiesiems baldams gaminti. Specialios į metalą šaudomos vinys daugumai jau pakeitė nepatogius medvaržčius. Taip pat „BizeA“ siūlo profesionalų brūkšninių kodų tvirtinimo aparatą, lengvai prišaunantį etiketę prie medinio pagrindo ir ją nukerpantį. Pakavimo ir kitoms gamybos sritims siūloma galimybė valdyti įrankius spaudžiant pedalą. Naudojant įrankius, reaguojančius į elektrinį ar pneumatinį impulsą, neužimamos darbininkų rankos. Dar vienas ypač populiarus ir praktiškas sprendimas – labai plataus pritaikymo įrankis, skirtas klijuoti šiluminiais klijais („Hot Melt“). Pagrindinė šios medžiagos ypatybė – tikslus ir greitas klijavimas, ypač aktualus gaminant ir pakuojant baldus. Kitoms pramonės šakoms „BizeA“ siūlo bituminių čerpių, gipso kartono plokščių, gegnių konstrukcijų tvirtinimo sprendimus bei įvairiausių kitų aksesuarų, kurie išplečia įrankių naudojimo galimybes ir maksimaliai paspartina bei palengvina profesionalų darbą.

Jungiamieji įrankiai ir detalės profesionalams

Operatyvi priežiūra

Vienas įmonės „BeA“ gaminamų įrankių išskirtinumų – jie gali būti ilgai naudojami ir juos paprasta remontuoti. Norėdama užtikrinti operatyvią bei kvalifikuotą parduodamų prietaisų priežiūrą, „BizeA“ Kupiškio rajone įkūrė priežiūros tarnybą. Jos darbuotojai aprūpinti transporto priemonėmis, tad prireikus gali greitai atvykti pas užsakovą, suteikti reikiamą pagalbą ir informacijos apie įrankio remontą. Be to, įmonė investavo nemažai lėšų ir įrengė naują šiuolaikišką sandėlį, dėl to sumažėjo pervežimo išlaidos, vienu metu atsivežama daugiau bei įvairesnės produkcijos, o priežiūros tarnyba aprūpinama visomis reikalingomis detalėmis ir darbus gali atlikti vietoje − tai trumpina atliekamo remonto laiką, garantuoja operatyvumą. Bendrovė „BizeA“ įrankių remonto paslaugas teikia Lietuvoje, nereikia jų vežti į šalis gamintojas – taip taupomas ne tik klientų laikas, bet ir pinigai, mat investavus nedidelę sumą galima toliau naudotis profesionaliu bei brangiu prietaisu. Remontuojami visi įmonės „BeA“ įrankiai, net naudoti dvidešimt ar daugiau metų – tiesiogiai atstovaudama gamintojui, „BizeA“ gali greitai gauti visą informaciją, kaip taisyti įrankį, ir operatyviai atlikti remontą.

BIZEA, UAB

Daugiau informacijos:

www.bizea.lt

BIZEA, UAB infopuslapis

Pasidalink: