apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Išskirtinio dizaino durys Jūsų namams ar biurui

Išskirtinio dizaino durys Jūsų namams ar biurui Išskirtinio dizaino durys Jūsų namams ar biurui

Siekdama kuo geresnio klientų poreikių patenkinimo UAB „Aveplast“, valdanti prekybos tinklą „TIKS langai“, nuolat ieško sprendimų, kurie klientams padėtų įgyvendinti savo fantazijas, išpildant šiuolaikinės architektūros reikalavimus. „TIKS langai“ bendradarbiauja su „VEYNA“ ir yra išskirtinis „VEYNA“ dekoruotų durų užpildų distributorius Baltijos šalyse. Todėl tiek individualiems klientams, tiek kitiems Lietuvos, Latvijos ir Estijos durų gamintojams siūlo aktyviai bendradarbiauti.

VARTYKITE KATALOGĄ INTERNETE: https://www.tikslangai.lt/wp-content/uploads/2017/06/LT_Veyna-dur%C5%B3_u%C5%BEpildai_AVEPLAST_1-1.pdf
Išskirtinio dizaino durys Jūsų namams ar biurui
Langų ir durų gamyklos UAB „Aveplast“ ir prekybos tinklo „TIKS langai“ direktorius Vilius Eidukevičius teigia: „Malonu, kai Lietuvoje pagamintos durys išsiskiria iš kitų, todėl „Aveplast“ laukia architektų ir dizainerių pasiūlymų apie galimus durų dizaino sprendimus“.
Išskirtinio dizaino durys Jūsų namams ar biurui
Visiems statytojams UAB „Aveplast“ siūlo įsigyti:

◆ Dekoruotas plastikines arba aliuminio duris su originalaus „VEYNA“ dizaino durų užpildais.

◆ „VEYNA“ plastikinius arba aliuminio dekoratyvinius durų užpildus.

◆ Įvairius priedus durims.

„VEYNA“ dekoruotų durų užpildai pasižymi ne vien puikiu dizainu, bet ir saugumu, energiniu efektyvumu ir garso izoliacija.

Išskirtinio dizaino durys Jūsų namams ar biurui

TIKS langai, Aveplast, UAB

Daugiau informacijos:

TIKS langai, Aveplast, UAB infopuslapis

Pasidalink: