ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai SONDEX

Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai SONDEX Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai SONDEX

„SONDEX“ – Danijos kompanija, kurios pagrindinės specializacijos šakos: projektavimas, gaminimas bei plokštelinių šilumokaičių diegimas. Jau nuo pat kompanijos susikūrimo – 1984 metų – „SONDEX“ A/S tapo viena iš pirmaujančių gamintojų pasaulinėje rinkoje, sukūrė platų asortimentą šilumokaičių, kurie padėjo išspręsti daugelį inžinerinių uždavinių šilumos mainų srityje.

„SONDEX“ A/S gamina ne tik tradicinius išrenkamus, bet ir lituotus, pusiau suvirintus bei suvirintus plokštelinius šilumokaičius. Yra siūlomas platus vienos ar kelių pakopų plokštelinių šilumokaičių asortimentas: centriniam šildymui, daugiabučiams namams ir pastatams, karšto vandens gamybai, bei technologijai ir t.t.

Kompanija „SONDEX“ A/S naujų technologijų pagalba sukūrė ir išleido naujos kartos plokštelinius šilumokaičius.

Dėl labai plataus išardomų ir variu lituotų plokštelinių šilumokaičių asortimento „SONDEX“ A/S kompanija gali pasirinkti patį optimaliausią variantą techninės užduoties sprendimui. Sujungimų skersmenys nuo Ø15 mm iki Ø 500 mm leidžia išnaudoti darbines aplinkas su pralaidumu nuo 5 l/h iki 2000m3/h.

2016 metais „SONDEX“ įmonę įsigijo „Danfoss“ kompanija.

„SONDEX“ šilumokaičių privalumai

Plokštelinių šilumokaičių dizainas

Įėjimo zonos konstrukcija leidžia gauti puikų darbo agento pasiskirstymą šilumokaičio šildymo paviršiuje. Šilumokaičių įėjimo zona padidinta ir papildyta grioveliais, kurie neleidžia susidaryti „mirtiems taškams“, galintiems iššaukti bakterijų augimą plokšteliniame šilumokaityje. Šilumokaičių griovelių konfigūracija užtikrina įėjimo zonos atsparumą su minimaliu kontaktinių taškų skaičiumi.

Aukšto terminio efektyvumo gavimui yra suskurti ypatingi šilumokaičių plokštelių presavimo modeliai. Keli plokštelių presavimo su skirtingais kampais variantai suteikia atitinkamai aukštą ar žemą srauto turbulentiškumą. Dėka skirtingos šilumokaičių plokštelių išsidėstymo kombinacijos yra apskaičiuojamas optimalus plokštelių išdėstymas šilumokaičio pakete. Kampiniai ir tiesūs modeliai yra sukurti maksimalaus šilumos perdavimo, prie užduotų slėgio perkryčių, gavimui.

Griovelių tvirtinimas

„SONDEX Sonder Flex Line“ sandarinimui sukonstravo gilų griovelį su kietais kraštais, stipriai laikančiais išardomo plokštelinio šilumokaičio tarpinę.

Sandarinimas

Sandarinimo elementas talpinamas į bendrą apsaugotą griovelį pro tarpinę.

Ši šilumokaičio konstrukcija garantuoja tarpinių elastingumą ilgą laiką po surinkimo. Naujo dizaino „SONDEX“ plokšteliniai šilumokaičiai sukurti su nepriklijuojamomis tarpinėmis. „Sonder Lock“. Tarpinės „Sonder Lock“ fiksuojamos su kaučiukiniais smeigtukais prie šilumokaičio plokštelių.

Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai Sondex

Plokšteliniai šilumokaičiai „FREE FLOW“

Plokštelinis šilumokaitis „free flow“ („laisvas srautas“) sukonstruotas darbo agentams su kietosiomis dalelėmis, kurios tradiciniame šilumokaityje gali užkimšti praėjimus.

Plokštelinis šilumokaitis „SONDEX free flow“ sukurtas be kontakto su metalu tarp plokštelių srauto praėjimo srityje. Jis pasižymi aukštu turbulentiškumu, kurio dėka gaunamas aukštas šilumokaičio šilumos perdavimo koeficientas.

Šilumokaičių privalumai ir panaudojamos sritys:

Plokštelių konstrukcija pagrįsta jų tvirtumu ir atsparumu;

Naudojami popieriaus – celiuliozės pramonėje;

Daugiabučių namų šildymui ir karšto vandens ruošimui;

Naudojami garstyčių – pomidorų padažo ar kitų klampių paviršių atšaldymui;

CIP – valymo galimybė (išvalymas vietoje);

Plokštelių konstrukcija ir tarpinės atitinka higienos standartus.

Centrinio šildymo šilumos punktuose;

Greitaeigiuose dujiniuose šildytuvuose ir katiluose;

Saulės sistemų apjungimui į šildymo sistemą;

Kegeneracinėse sistemose;

Kituose specifiniuose sprendimuose pramonėje ir žemės ūkyje.

Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai Sondex

Pusiau suvirinti plokšteliniai šilumokaičiai

Pusiau suvirinti plokšteliniai šilumokaičiai susideda iš plokštelių kasečių. Kasetė susideda iš dviejų plokštelių, kurios suvirintos lazerio pagalba. Tokios konstrukcijos privalumas yra šilumokaičio plokštelių suvirinimo kanalo vienoje šilumokaičio pusėje ir tradicinio plokštelių kanalo su tarpinėmis kitoje pusėje gavimas. Tai palengvina šilumokaičio surinkimą ir tos pusės valymą.

Suvirintoje šilumokaičio pusėje yra dvi specialiai sukonstruotos tarpinės kampinėms angoms, kurios atlieka sandarinimo tarp dviejų kasečių funkciją šilumokaityje. Tokiu būdu suvirinimo pusėje tarpinių išnaudojimas apribojamas iki minimumo.

Šilumokaičių privalumai ir panaudojimo sritys:

Šis šilumokaičių tipas sukurtas specialiai šalčio tiekimo sferai ir uždaviniams, kuriuose naudojama agresyvi aplinka;

Šilumokaičių kasečių suvirinimas atliekamas kanalo išorėje dėl sandarinimo. Tai padeda išvengti korozijos šilumokaičio sandarinimo kanale;

Kadangi šilumokaičio plokštelių suvirinimas atliekamas kanalo sandarinimo išorėje, tai šilumos perdavimui naudojamas plotas šilumokaityje yra optimaliai išnaudojamas;

Plokštelių kasetės turi tarpinę, kuri padidina šilumokaičio hermetiškumą, tuo pačiu ir darbinį slėgį;

Plokštelių kasetės pilnai atitinka standartą „US 3A“, dėl ko ši plokštelinio šilumokaičio konstrukcija yra naudojama daugelyje techninių sričių su padidintais sanitariniais higienos reikalavimais.

Šilumokaičių plokštelės „SONDER SAFE“

Sistema „Sonder Safe“ susideda iš dviejų plonų plokštelių, supresuotų kartu. Dvi plokštelės formuoja jų porą šilumokaityje, kuri leidžia nustatyti galimus pratekėjimus tarp dviejų plokštelių. Tai užkerta kelią terpių – produktų susimaišymui šilumokaityje ir perspėja apie vidinius pratekėjimus.

Šilumokaičių panaudojimo sritys:

Grietinėlės ir pieno pasterizacija;

Švarus vanduo maisto pramonėje;

Vanduo medicininėms injekcijoms / ultra švarus vanduo;

Atominėje pramonėje saugumo tikslams;

Centrinis šildymas, vandens ir karšto vandens tiekimas;

Variklių aušinimas.

Lituoti plokšteliniai šilumokaičiai

Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai Sondex

Aukštos temperatūros ir slėgis

Priešingai nei tradicinis plokštelinis šilumokaitis lituotas neturi kaučiukinių tarpinių, dėl ko šilumokaitis gali dirbti šiose temperatūros ribose: -180 C - +200 C, darbinis slėgis iki 30 bar.

Šilumokaičių pritaikymo sritys:

Centralizuotas šilumos tiekimas, šildymas, karšto vandens gamyba ir ventiliacija;

Saulės kolektoriai ir kondicionavimo sistemos;

Šilumos siurbliai ir šilumos utilizavimo sistemos;

Hidrauliniai ir mazuto agregatai;

Pilnai suvirinti plokšteliniai šilumokaičiai su izoliacija

Šilumokaičio konstrukcija ir funkcionavimas

Šio tipo šilumokaičių darbo principas analogiškas vamzdinio agregato su izoliacija darbo principui, tačiau jis yra efektyvesnis, kadangi vietoj vamzdžių naudojamos plokštelės. Apvalios plokštelės suvirintos lazeriu į vieną paketą, kuris talpinamas į apvalios formos izoliaciją.

Šilumokaičio darbinis slėgis: PN16/PN25. Šilumokaičio maksimali temperatūra iki 250 C.

Šilumokaitis gali būti dviejų išpildymų: pilnai suvirintas agregatas su flanšiniu arba moviniu išpildymu - sujungimu. Esant flanšiniam išpildymui galimas šilumokaičio valymas.

„SONDEX“ jums siūlo savo daugiametę patirtį šilumokaičių gamyboje.

Jūs gausite tinkamą šilumokaitį už konkrečią kainą.

Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai Sondex„SONDEX“ šilumokaičių tipų lentelė, naudojamų šildymui ir karšto vandens ruošimui:

„SONDEX“ tipas:

Šilumokaitis SL 14 / SL14

Šilumokaitis SL 23 / SL23

Šilumokaitis SL 32 / SL32

Šilumokaitis SL 34 / SL34

Šilumokaitis SL 70 / SL70

Šilumokaitis SL 78 / SL78

Šilumokaitis SL 140 / SL140

Šilumokaitis SL 222 / SL222

Šilumokaitis SL 333 / SL333Išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai Sondex

Plačiau: http://absoliuta.lt/lt/straipsniai/apie-silumokaicius/sondex-isardomi-ir-lituoti-ploksteliniai-silumokaiciai.html

Jei Jus domina komercinis pasiūlymas, atsiųskite duomenis apie gamintoją bei šilumokaičio tipą, ir mes pateiksime išsamią informaciją.

Dėl techninės informacijos, šilumokaičių, priedų parinkimo prašome kreipkitės į UAB „Absoliuta“.

ABSOLIUTA, UAB

Daugiau informacijos:

www.absoliuta.lt

www.dropsona.lt

ABSOLIUTA, UAB infopuslapis

Pasidalink: