apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Individualių namų statyba ir įrengimas - UAB BILTEKANA

Individualių namų statyba ir įrengimas - UAB BILTEKANA Individualių namų statyba ir įrengimas - UAB BILTEKANA

Pagrindinė UAB „Biltekana“ įmonės veikla – individualių namų, kotedžų statyba ir įrengimas. Jau eilę metų įmonė orientuojasi į modernias ir ekonomiškas statybos sistemas. „Biltekana“ atlieka visus statybos darbus pradedant pamatais ir baigiant vidaus apdaila bei raktų įteikimu užsakovui.

Įmonė teikia fasadų šiltinimo polistirolu ir akmens vata paslaugas. UAB „Biltekana“ meistrai greitai ir kokybiškai klijuoja polistirolą, armuoja, apipavidalina dekoratyviniu tinku.

Be statybos ir šiltinimo darbų, UAB „Biltekana“ tvarko lietaus nuvedimo sistemas, palanges, pakalimus ir atlieka kitus apdailos ir statybos darbus, efektyviai taiso kitų meistrų broką. Esant reikalui pasirūpina visomis statybinėmis medžiagomis.

UAB „Biltekana“ visada stengiasi būti geru ir patikimu partneriu savo klientams: siūlo lanksčias sąlygas, maksimaliai atsižvelgia į kliento pageidavimus, konsultuoja.

Biltekana, UAB

Daugiau informacijos:

Biltekana, UAB infopuslapis

Pasidalink: