apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Individualaus gyvenamojo namo Vilniaus rajone projektas – VILPROJEKTAS

Individualaus gyvenamojo namo Vilniaus rajone projektas – VILPROJEKTAS Individualaus gyvenamojo namo Vilniaus rajone projektas – VILPROJEKTAS

UAB „Vilprojektas“ pristato individualaus gyvenamojo namo projektą Sakiškių k., Bezdonių sen., Vilniaus rajone.

Architektas: Audrius Navidauskas. Projektavimas: 2005 m. Realizacija: 2007 m.

1 aukšto namas

Gyvenamojo namo bendras plotas (be rūsio) – 195 m2.

Tūris – 928 m3.

UAB „Vilprojektas“ susikūrė 1993 m. kovo mėn. Bendrovės ištakos siekia praeito šimtmečio 6-ąjį dešimtmetį, kada buvo įsteigtas Lietuvos Komunalinio Ūkio projektavimo institutas („Komprojektas“). 1992 m. „Komprojektas“ buvo suskaidytas į tris atskiras bendroves, remiantis LR Statybos ir urbanistikos ministerijos įsakymu. Viena iš šių įmonių – „Vilprojektas“.

Bendrovėje dirbantys architektai, konstruktoriai, inžinieriai projektavo: įvairios paskirties pastatus, inžinerinius statinius, infrastruktūros objektus, detaliuosius planus, urbanistinius ir kraštovaizdžio tvarkymo projektus.

Ne vienerius metus bendradarbiauta su užsakovais: LR Užsienio reikalų ministerija, Vilniaus miesto savivaldybe, Vilniaus rajono savivaldybe, Šalčininkų rajono savivaldybe, Joniškio rajono savivaldybe, AB LESTO, privačiais asmenimis ir uždarosiomis akcinėmis bendrovėmis.

Nuo 2015 m. įmonės specializacija – architektūrinės dalies projektavimas, bendradarbiaujant su konstruktoriais ir inžinieriais.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: