Spausdinti šį puslapį

Kiliminės dangos plytelėmis – estetiška ir išskirtinių eksploatacinių savybių grindų danga

Kiliminės dangos plytelėmis – estetiška ir išskirtinių eksploatacinių savybių grindų danga Kiliminės dangos plytelėmis – estetiška ir išskirtinių eksploatacinių savybių grindų danga

UAB „Ostas“ prekiauja grindų dangomis ir pristato išskirtines „Shaw Contract“ gamintojo kilimines dangas plytelėmis. Ši grindų danga garsėja dėl savo estetiško stiliaus ir išskirtinių eksploatacinių savybių reikliausio intensyvumo judėjimo aplinkose. Platus plytelių asortimentas leidžia susikurti norimo dizaino grindis. 

„Shaw Contract“ – nauji ir pažangūs grindų sprendimo būdai

Kiliminės dangos plytelėmis


„Shaw Contract“ – grindų gamybos įmonė, žinoma visame pasaulyje dėl savo išskirtinio dizaino sprendimų bei tvarumo kūrimo.

Kiliminės dangos plytelėmis

„Mes tikime, kad žemė po jūsų kojomis turėtų daryti teigiamą poveikį jūsų gyvenimui. Tad nuolat stengiamės išgauti aukščiausią meistriškumo lygį ne tik kurdami dizainą, bet ir tobulindami gamybos būdus. Gaminame grindis, kurios yra išraiškingos savo dizaino elementais, pasižymi tvarumu ir našumu. Kiekvieną dieną kyla iššūkių projektuojant naujas erdves, diegiant naujoviškus grindų sprendimus, tad įsipareigojame pasiūlyti pačius unikaliausius sprendimus viešnagės ar maitinimo įstaigoms, švietimo įstaigoms, sveikatos priežiūros institucijoms ir jūsų namams.“ – taip savo veiklą pristato „Shaw Contract“.

Kiliminės dangos plytelėmis

„Shaw Contract“ yra socialiai atsakinga įmonė, o „Cradle Cradle Certified™“ produktai yra itin vertinami dėl perdirbimo galimybės, utilizavimo, taršos mažinimo.

Kiliminės dangos plytelėmis

„Shaw Contract“ grindų dangos padės sukurti žaismingą ir įdomų interjerą. Kiliminės plytelės gali būti ne tik kvadrato ar stačiakampio formos, todėl nebijokite eksperimentuoti ir kurti, dabar kiekvienas gali būti dizaineriu!

Kiliminės dangos plytelėmis

UAB „Ostas“ siūlo nuolatos atnaujinamą itin platų grindų dangų asortimentą bei profesionalias konsultacijas. Įmonė siekia, kad klientas liktų patenkintas įsigytomis grindimis, todėl atsižvelgia į specialius pageidavimus, pataria, kaip išsirinkti tinkamiausią grindų dangą, kuri idealiai atitiktų poreikius. UAB „Ostas“ komanda yra sukaupusi daugiametę patirtį prekybos srityje. Dėka dirbančių patyrusių grindų dangų specialistų, pirkėjas gali būti tikras, kad gaus profesionalią konsultaciją, o įsigyta grindų danga atitiks lūkesčius.

Kiliminės dangos plytelėmis

OSTAS, UAB

Daugiau informacijos:

www.ostas.lt

www.dr-schutz.lt

OSTAS, UAB infopuslapis

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio