Spausdinti šį puslapį

Elektros energijos apskaita - automatizuotos duomenų nuskaitymo sistemos privalumai - RATECHNA

Elektros energijos apskaita - automatizuotos duomenų nuskaitymo sistemos privalumai Elektros energijos apskaita - automatizuotos duomenų nuskaitymo sistemos privalumai

Elektros energijos apskaita - automatizuotos duomenų nuskaitymo sistemos privalumai. Pagrindinė automatizuotos duomenų nuskaitymo sistemos (ADNS) užduotis yra apjungti skirtingų gamintojų energetinių resursų skaitiklius į bendrą energetinių resursų automatinės apskaitos ir kontrolės sistemą.

Svarbu pažymėti, kad diegiant mūsų siūlomą ADNS nebūtina keisti esamų skaitiklių, galima naudoti turimus, svarbu kad būtų galimybė nuskaityti duomenis iš jų.

Antru privalumu yra bendra sistemos grafinė sąsaja visiems apskaitos prietaisams, viena duomenų bazė, vieninga ataskaitų sistema.

Trečias privalumas yra PLC technologijos (angl. Power Line communication – ryšys per maitinimo linijas) naudojimas siūlomoje sistemoje. PLC modemai yra „skaidrūs“ protokolams ir šio privalumo dėka nereikia kloti ryšio kabelių tarp apskaitos taškų (vienos transformatorinės pastotės ribose galima apjungti 10-12 daugiabučių namų).

Ketvirtu privalumu yra duomenų mainai tarp įvairių esamų duomenų bazių, kas palengvina integraciją į vartotojo turimas sistemas, pvz. sąskaitų formavimui ar ataskaitų siuntimui.

Diegiant ADNS ekonominis efektas pasiekiamas ne dėl energetinių resursų vartojimo sumažėjimo, o dėl sistemos galimybių, padedančių aptarnaujančiąjam personalui aptikti ir optimizuoti nuostolius.

Sistemos funkcijos:

1. Nuolatinė kiekvieno abonento elektros energijos apskaita, tiesioginė prieiga duomenų sutikrinimui prie apskaitos prietaisų nėra reikalinga

2. Elektros skaitiklių techninės būsenos sėkimas ir techniškai netvarkingų skaitiklių nustatymas.

3. Užkertamas kelias elektros energijos vagystėms ir kitiems pažeidimams iš galutinio vartotojo pusės.

4. Skirtingų tarifų pasirinkimas pagal paros laiką

5. Nebelanso apskaičiavimas visuose 6(10)/0,4 кV elektros paskirstymo tinkluose tinklų grandinėse

6. Elektros energijos nuostolių aptikimas ir jų vietos nustatymas

7. Apskaitos taškų aptarnavimo ir sąskaitų formavimo kaštų sumažinimas

8. Abonentų papildomas skatinimas laikų apmokėti sąskaitas už elektros energiją

9. Elektros energijos vagysčių operatyvus nustatymas

10. Nėra duomenų nuskaitymo iškraipymo dėl eliminuoto žmogiškojo faktoriaus

11. Elektros tinklų tarnavimo laiko padidinimas dėl jų operatyvios simetrinės apkrovos kontrolės.

12. Operatyvus elektros suvartojimo duomenų naudojimas priimant sprendimus dėl elektros energijos pirkimo.

UAB "Ratechna" siūlo kompleksinį automatizuotos duomenų nuskaitymo sistemos sprendimą, nuo elektros skaitiklių ir srovės transformatorių iki duomenų surinkimo, perdavimo ir saugojimo įrangos.

Plačiau apie UAB "Ratechna"

Įmonė UAB "Ratechna" yra automatikos, elektronikos, elektrotechnikos kompоnentų ir LED apšvietimo tiekėjai. Vykdome pastatų valdymo sistemų projektų komplektaciją, tiekiame automatikos skydų (tame tarpе ir dūmų šalinimo) projektavimo ir gamybos paslaugas. Specializuojames elektros skaitiklių su Modbus protokolu ir srovės transformatorių nekomercinei apskaitai tiekime. Siūlome temperatūros, slėgio, lygio, drėgmės, srauto ir kitų procesų matavimo jutiklius procesų automatizacijai – šildymui, vėdinimui, katilinėms, geležinkeliams, kitam transportui.

Nauja įmonės veiklos kryptis – elektronikos komponentų tiekimas. Pradėjome nuo spausdintų plokčšių (PCB) jungčių tiekimo ir sekmingai vystome šią veiklos sritį.

Lankstumas, orientacija į klientą ir optimalūs sprendimai – mūsų pagrindiniai siekiai, mes dirbame Jums!

Ratechna, UAB

Daugiau informacijos:

Ratechna, UAB infopuslapis

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio