Spausdinti šį puslapį

Kompozicinės čerpės DECRA – tvirta ir ilgaamžė stogo danga

Kompozicinės čerpės DECRA – tvirta ir ilgaamžė stogo danga Kompozicinės čerpės DECRA – tvirta ir ilgaamžė stogo danga

UAB „Icopal“ gali pasiūlyti platų spektrą stogo dangų tiek sutapdintiems stogams, tiek šlaitiniams. Būtent pastariesiems įmonė siūlo tvirtas ir ilgaamžes, aukštos kokybės „Decra“ kompozicines čerpes. „Decra“ naudojama šlaitinių stogų dengimui tiek naujuose, tiek atnaujinamuose objektuose bet kokiomis klimato sąlygomis.

Aukštos kokybės medžiagos

„Decra“ kompozicinių čerpių pagrindas – aliuminio cinku dengta 0,43 mm plieno skarda, papildomai padengta epoksidine derva, polisterio ir akrilo sluoksniais. Paviršius apsaugotas akmens barstalu, padengtu aukštoje temperatūroje degta spalvota keramine glazūra, todėl stogo dangos spalva išlieka nepakitusi.

Kompozicinės čerpės Decra

Kompozicinės čerpės yra labai tvirtos ir ilgaamžės. Palyginti su tradicinėmis keraminėmis ar betono čerpėmis jos sveria net 85% mažiau.

 • Skaidri akrilo danga.
 • Spalvota keramika glazūruotos akmens granulės.
 • Akrilo danga.
 • Epoksidinis gruntas.
 • Chromo konversija.
 • Cinko aliuminio danga.
 • 0,43 mm plieno lakštas.
 • Cinko aliuminio danga.
 • Chromo konversija.
 • Epoksidinis gruntas.
 • Polisterio danga.

Tradicinės ir dekoratyvios

„Decra“ kompozicinės čerpės gaminamos tradicinių formų ir spalvų bei turi vieną ypatingą privalumą – joms nereikia papildomos priežiūros. „Decra“ čerpės nelūžta, jų nereikia keisti. Gaminamos septynių čerpių lakštais, todėl stogas montuojamas labai greitai, tvirtinant vieną lakštą keturiomis vinimis.

Aukštoje temperatūroje keramine glazūra dengtos akmens granulės tampa labai atsparios ir nekeičia spalvos. Žemyn nulenktas priekinis čerpės kraštas ir aukštyn pakelta čerpės galinė dalis suteikia dangai stiprumo ir sandarumo. Tvirtinama čerpės priekinė briauna, todėl ji atsparesnė vėjui už tradicines stogo čerpes ir plokštes.
    
Taupu

„Decra“ kompozicinės čerpės labai lengvos, tad gegnes galima išdėstyti rečiau ir taip taupyti medieną. Retesnis gegnių išdėstymas – galimybė laisviau planuoti vidines erdves. Čerpių lakštai nedideli, todėl montuojant beveik nelieka atliekų, jas lengva ir saugu užkelti ant stogo. Montuojama greitai ir labai paprastai, be pagalbinių mechanizmų – taip taupoma darbo jėga.

„Decra“ montuojama 50% greičiau nei tradicinės čerpės. Pervežant bei sandėliuojant nereikia didelių plotų – pakuotės labai kompaktiškos, viename padėkle telpa 160 m2 dangos.

Koncernas „Icopal“ – tai daugiau nei šimto metų darbo patirtį stogų ir hidroizoliacinių medžiagų gamybos srityje sukaupęs gamintojas, didžiausias pasaulyje šios srities produktų tiekėjas statybų rinkai. Plačiai vykdoma mokslinė tiriamoji veikla suteikia galimybę pasiūlyti išskirtines naujoves, novatoriškus produktus, palengvinančius ne tik stogo įrengimo darbus, bet ir užtikrinančius jo patvarumą. „Icopal“ gaminiai ir prekės ženklas – tai aukšto lygio naujienos ir kokybė.

ICOPAL, UAB

Daugiau informacijos:

ICOPAL, UAB infopuslapis

 • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio