ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Grindų betonavimas, bei grindų paruošimas betonavimui Kaune ir visoje Lietuvoje

Grindų betonavimas, bei grindų paruošimas betonavimui Kaune ir visoje Lietuvoje Grindų betonavimas, bei grindų paruošimas betonavimui Kaune ir visoje Lietuvoje

UAB „Beton Eura“ pagrindinė įmonės veikla yra grindų betonavimo darbai ir grindų paruošimas betonavimui, t,y, grunto paruošimas (grunto pripylimas, nukasimas, grunto lyginimas, trombavimas), termoizoliacinio sluoksnio įrengimas (grindų apšiltinimas putų polistirolu, izoliacinės plėvelės klojimas), betono armavimo įrengimas (armatūrinio tinklo sudėjimas), grindų betonavimas.

Grindų betonavimui naudojama moderniausia vokiška įranga ir naujausios medžiagos. Pagrindinis mūsų tikslas yra išklausyti visus kliento pageidavimus ir pasiūlyti jam patį geriausią sprendimą.

UAB „Beton Eura“ privalumai:

Profesionalus požiūris į grindų betonavimo darbo organizavimą garantuojant, kad darbas bus atliktas labai profesionaliai, bei atsakingai;

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti darbininkai visus darbus atlieka laiku ir kokybiškai;

Mes dirbame su profesionalia ir jau gerai pažįstama vokiška technika, kuri leidžia pasiekti maksimalią kokybę;

Betonuojame grindis gyvenamosiose patalpose, daugiaaukščiuose pastatuose, sandėliuose, garažuose, administracinėse patalpose ir pan. Taip pat atliekame pagrindų paruošiamuosius darbus. Pagrindo paruošimas turi labai didelę įtaką tolimesniems kokybiškiems grindų įrengimo darbams, tinkamai paruošus pagrindus galima sutaupyti laiko ir pinigų, todėl šiuos darbus geriau patikėti profesionalams.

Grindų betonavimas, bei pagrindų įrengimas Kaune ir visoje Lietuvoje

Betonavimo darbus atliekame kokybiškai ir itin greitai, naudodami modernų vokiečių kompanijos „BMS Worker No.1“ betono padavimo siurblį, kuris pasižymi lengvu transportavimu ir paruošimu darbui. BMS Worker No.1 serijos mašinos skirtos įvairių betono, tinko bei grindų liejimo mišinių sumaišymui ir padavimui į darbo vietą. Mašinos pagalba galima transportuoti žvyrą, smėlį net ir juodžemį, taip pat paruoštus statybinius mišinius.

Statybų aikštelėje ruošiamas betono skiedinys lanksčiosiomis žarnomis lengvai pasiekia objektą, todėl yra pigesnis, nei gaminamas betono mazge, bei išsaugo geriausias savo savybes.

Lengvai pagaminamas tikslus mišinio kiekis, t. y. jo paruošiama tik tiek, kiek reikia.

Paviršius idealiai išlyginamas betoną užtrynus elektrinėmis glaistyklėmis, todėl grindys tampa labai lygios ir gali būti dengiamos kitais dangos sluoksniais – plytelėmis, kilimine danga, linoleumu, laminatu ar kita grindų danga.

Grindų betonavimas, bei pagrindų įrengimas Kaune ir visoje Lietuvoje

BETON EURA, UAB

Daugiau informacijos:

BETON EURA, UAB infopuslapis

Pasidalink: