apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

GASCHEMA, AB ACHEMA filialas - techninės dujos

Adresas: JONALAUKIO K., RUKLOS SEN.,LT-55296, JONAVOS RAJ., Lietuva


Tel. Nr.: (8 349) 5 6216
Faks.: (8 349) 5 6059GASCHEMA, AB ACHEMA filialo VEIKLA: Techninės dujos. Prekyba techninėmis dujomis: skysta angliarūgšte, techniniu deguonimi, azotu, sausuoju ledu bei karbamido tirpalu "AdBlue", kuris yra naudojamas EURO 4, EURO5 sunkvežimiuose su SCR technologija.

2008 m. pradėjo veikti moderni dujų mišinių pildymo rampa ir galime pasiūlyti platesnį techninių dujų asortimentą: t. y. ypač švaraus argono bei įvairių dujų mišinių, skirtų suvirinimui, metalo apdirbimui ir kitiems tikslams. "Gaschema" prekiauja tiek standartizuotais, tiek ir nestandartiniais dujų mišiniais. Minėti produktai yra gaminami AB "Achema", Jonavoje, pagal ISO 9001 standarto reikalavimus. Taip pat prekiaujame ir kitomis dujomis - acetilenu, suskystintomis naftos dujomis.

Siūlome klientams mokamas ir nemokamas paslaugas:

Savo transportu pristatome dujas ir "AdBlue" vartotojui į vietą.

Nuomojame angliarūgštės, deguonies, azoto, argono, dujų mišinių ir kitų dujų balionus.

Projektuojame ir vartotojui įrengiame skystos angliarūgštės talpyklas su išgarinimu ir slėgio reguliavimu bei "AdBlue" kolonėles (didesnėse talpyklose ir visose kolonėlėse yra telemetrijos sistema).

Siūlome saugias ir ekonomiškas techninių dujų naudojimo schemas, patikimą įrangą ir naujas technologijas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

techninės, dujos, prekyba, skysta, angliarūgštė, techninis, deguonis, azotas, sausasis, ledas, adblue, argono, dujų, mišinys, balionai, nuoma, įranga, technologijosVeiklos sritys: Naftos produktai, kuras
Pasidalink: