ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Elektros įrangos Scame nuolaidos FLAMANDA prekybos salonuose

Elektros įrangos Scame nuolaidos FLAMANDA prekybos salonuose Elektros įrangos Scame nuolaidos FLAMANDA prekybos salonuose

Flamanda tai - elektros įrangos pasaulis. Pagrindinė mūsų veikla, tai elektrotechnikos įrangos didmeninė ir mažmeninė prekyba: transformatoriai, automatikos įranga, variklių apsaugos bei valdymo įrenginių sistemos, buitiniai bei pramoniniai šviestuvai, elektros energiją taupančios ir kitos lempos ir lemputės. 

Šiuo metu UAB "Flamada" ir mūsų atstovų prekybos salonuose kviečiame įsigyti SCAME electrical solutions produkcijos su 20 proc. nuolaida. Siūlome  BLOCK 4 skydelius (11 mod.), DOMINO skydelius (24 mod.), DOMINO skydelius (12 mod.),  BLOCK 3 skydelius (4 mod.), DOMINO skydelius (16 mod.), skydelius su lizdais, lizdus su blokada ir įvairių matmenų dirželius su 20 proc. nuolaida.

Uždaroji akcinė bendrovė "Flamanda" pradėjo savo veiklą 1994 m. Tai privataus kapitalo įmonė prekiaujanti elektros instaliacijos, elektros įrangos pardavimų srityje. 

Pagrindiniai tikslai keliami mūsų įmonės kolektyvui - elektros montuotojų, elektros ūkio vartotojų APRŪPINIMAS ELEKTROS ĮRANGOS PREKĖMIS. UAB "Flamanda" specialistai kiekvienam pirkėjui pasiūlys kokybišką funkcionalią produkciją, individualius sprendimus, garantijas, efektyvų aptarnavimą ir technines konsultacijas.

Atliekame nestandartinių elektros gaminių tiekimą pagal užsakymus, įvairių transformatorių gamybą, pagal pirkėjo pateiktas charakteristikas.
Atliekame apšvietimo projektavimo darbus, siūlome vartotojui pateikti šviestuvus buičiai, ūkiui pagal individualius užsakymus.
Didelis produkcijos pasirinkimas ir didelis sandėliuojamų gaminių kiekis, užsakymų priėmimas bei skubus jų vykdymas, patikimas tiekimas leidžia mums užtikrinti gerus bendradarbiavimo santykius su klientais.

Operatyviai reaguojame į visas naujoves, kurios elektros montuotojo atliekamą darbą daro efektyvesnį, malonesnį tiek jo atlikėjui, tiek elektros ūkio šeimininkui. Savo asortimente turėdami apie 20000 pozicijų elektros įrangos prekių, palaikome didelį asortimentą įvairių transformatorių, o nestandartinius, rečiau sutinkamų įtampų transformatorius gaminame pagal užsakymus, šiuo atveju gamybos terminas nuo 2 iki 4 savaičių. Darbuotojai, aptarnaujantys pirkėjus - elektrotechnikai, turintys darbo patirtį šioje srityje, padės sutaupyti Jums laiko pasirenkant reikalingas prekes.


Daugiau informacijos apie vykstančią akciją, jos galiojimo terminus, ieškokite įmonės interneto svetainėje arba kreipkitės į jos atstovus.

FLAMANDA, UAB

Daugiau informacijos:

FLAMANDA, UAB infopuslapis

Pasidalink: