ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

eko2siluma

EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos

Adresas:
Partizanų g. 27, LT-49456, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 302444868
PVM kodas: LT100004994111

Mob. Nr.: 8 678 85 584

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.eko2siluma.lt

Filialai: VILNIUS: Eigulių g. 2, LT-03150; Mob.Tel. 8 603 90 004

EKO2ŠILUMA, UAB VEIKLA: oficialusis „MITSUBISHI ELECTRIC“ atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos. UAB „EKO2ŠILUMA“ pristato „MITSUBISHI ELECTRICoras–oras šilumos siurblius (kondicionierius), oras–vanduo šilumos siurblius, oro kondicionierius, rekuperacines sistemas, drėgmės surinktuvus, oro užuolaidas, rankų džiovintuvus, „City Multi“ ir kitas sistemas privatiems namams ir stambiems pramoniniams objektams.

UAB „EKO2ŠILUMA“ – vienintelis oficialusis „MITSUBISHI ELECTRIC“ atstovas Lietuvoje, ambicinga ir technologinėms inovacijoms neabejinga įmonė, siekianti, kad klientą „MITSUBISHI ELECTRIC“ produkcija pasiektų net atokiausiose šalies vietovėse.

UAB „EKO2ŠILUMA“ tiekia kokybišką, ekonomišką ir ekologijos principais veikiančią „MITSUBISHI ELECTRIC“ šildymo, oro kondicionavimo ir vėdinimo įrangą komfortiškam gyvenimui, pritaikant įrangą kliento norams ir poreikiams.

„MITSUBISHI ELECTRIC“, įkurta 1921 metais, tapo viena iš pirmaujančių pasaulyje elektronikos prietaisų gamybos srityje. „MITSUBISHI ELECTRIC“ yra viena iš didžiausių įmonių „MITSUBISHI“ grupėje, gaminanti kondicionierius jau daugiau nei 60 metų. Šilumos siurbliai yra gaminami „MITSUBISHI ELECTRIC“ ir yra pritaikyti šalims pagal jų klimatines sąlygas (mūsų atveju – šiauriniam klimatui). Platus pasirinkimas leidžia optimaliai išnaudoti įrenginius pagal Jūsų poreikius.

„MITSUBISHI ELECTRIC“ stiprybė – produktų kūrimas vyksta savo laboratorijose. Pagrindiniai komponentai gaminami savo gamyklose ir taip garantuojama, kad visi produktai yra aukščiausios kokybės. Atstovai bei montuotojai atidžiai atrenkami, apmokomi, kad nesuprastėtų ženklo „MITSUBISHI ELECTRIC QUALITY“ kokybė, todėl pirkėjas - klientas gauna optimaliausią produktą su geriausia garantija ir ekonomija.

Įmonė UAB „EKO2ŠILUMA“ teikia visas paslaugas, susijusias su šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimu tiek privačiuose būstuose, tiek ir stambiuose pramoniniuose objektuose. Bendrovė daug investuoja į darbuotojų mokymus, tinkamas darbo priemones. Įrangos montavimo darbams naudojamos tik aukštos kokybės medžiagas. Kad „MITSUBISHI ELECTRIC“ įranga veiktų nepriekaištingai ir be rūpesčių tarnautų ilgus metus, kas ir užtikrina klientų pasitenkinimą bei prekės ženklo patikimumą, labai svarbus kiekvienas etapas – nuo planavimo, parinkimo iki sumontavimo ir tolesnio aptarnavimo.

EKO2ŠILUMA, UAB PRODUKTAI:

„MITSUBISHI ELECTRIC“ ŠILDYMO IR VĖDINIMO PRODUKTAI NAMAMS

Jei pageidaujate savo namams tikrai patikimos, ilgaamžės, ekonomiškos ir ekologijos principais veikiančios šiuolaikinės šildymo, vėsinimo ir vėdinimo įrangos, „MITSUBISHI ELECTRIC“ siūlo itin platų šių produktų, asortimentą. UAB „EKO2ŠILUMA“ kvalifikuoti darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų šeimos poreikius, padės išsirinkti optimaliausią įrangą, kad galėtumėte gyventi komfortiškai ir su minimaliomis sąnaudomis. 

Geoterminio šildymo sistema šildymui  ir karšto vandens ruošimui „GEODAN“

„GEODAN“ šilumos siurblys yra visiškai pilna geoterminio šildymo sistema tiek naujai statybai, tiek senų pastatų modernizavimui keičiant šildymo sistemą. Dėl savo mažo svorio ir mažo aukščio, įrenginį  nėra sudėtinga sumontuoti, nereikia atskiros patalpos. Įrenginys yra vienas tyliausių rinkoje, turi „Quiet–mode“ režimą. Adaptyvus gręžinio valdymas, inverterio technologija, bevielio tinklo adapteris ir išmanioji energetinė sistema – visi namų klimato komforto parametrai vienoje vietoje. A +++ energijos klasės „GEODAN“ šilumos siurblys naudoja „R32“ šaltnešį, dėl to yra dar  ekonomiškesnis ir nekenkia aplinkai.

Šilumos siurbliai oras–oras (kondicionieriai)

Oras–oras šilumos siurbliai (kondicionieriai) tiks tiems, kas nori turėti vasarą kondicionierių, žiemą – šildytuvą, o ištisus metus oro valymą. Sistema neruošia karšto vandens. UAB „EKO2ŠILUMA“ gali pasiūlyti sieninius, kasetinius, palubinius, ortakinius ir grindinius oras-oras šilumos siurblių modelius. 

Sieniniai šilumos siurbliai – kondicionieriai. Oras–oras šilumos siurbliai yra paprasčiausias ir ekonomiškiausias sprendimas patalpoms šildyti, panaudojant lauko ore esančią energiją. Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius. Oras–oras šilumos siurbliai gali būti diegiami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, tiesa, šiai sistemai labai svarbi vidinių įrenginių sumontavimo vieta, kad oro srautai kuo efektyviau pasiskirstytų erdvėje.

Kasetiniai šilumos siurbliai – kondicionieriai. Oras–Oras kasetinis kondicionierius/šilumos siurblys yra kompaktištas, lengvas lubinis įrenginys – idealus sprendimas patalpų šildymui ir vėsinimui.

Kanaliniai šilumos siurbliai – kondicionieriai. Kanalinis šilumos siurblys /kondicionierius yra beveik nepastebimas, nes vidinės įrenginių dalys montuojamos į kanalus po lubomis.

Grindiniai šilumos siurbliai – kondicionieriai. Grindinis oras-oras šilumos siurblys/kondicionierius yra subtilaus dizaino, įleidžiamas į sieną. Gali būti montuojamas palėpėse, kuriose yra skliautuotos sienos.

Multi Split šilumos siurbliai – kondicionieriai. Multi Split – iki 8 įrenginių prie vieno išorinio įrenginio, kurie užtikrins, kad skirtingose patalpose vasaros metu pavyks išlaikyti gaivą, o žiemos metu – malonią šilumą.

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda pažangiuosius oras–oras sieninius šilumos siurblius; grindinius šilumos siurblius; lubinius šilumos siurblius; kanalinius šilumos siurblius ir kt.

Šilumos siurbliai oras–vanduo

Oras–vanduo šilumos siurbliai ruošia karštą vandenį buitiniam vartojimui ir šildo vandenį radiatoriuose bei grindų šildymo sistemose. Vėsinimo galimybę turėsite tik įsirengę fankoilus. Galima rinktis oras–vanduo šilumos siurblius su šilumokaičiu, su „viskas viename“ talpykla „ECODAN“ ar „Hydro-box“ (vandens dėže).

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda hibridines sistemas oras–vanduo–oras; šilumos siurblius oras-vanduo su vandens talpa; šilumos siurblius oras–vanduo be vandens talpos; šilumos siurblius oras-vanduo su atskiru šilumokaičiu; šilumos siurblius oras-vanduo su integruotu šilumokaičiu ir kt.

Rekuperacinės sistemos

Kiekvienam namui reikalinga rekuperacinė sistema, kad aprūpintų patalpas šviežiu oru. UAB „EKO2ŠILUMA“ gali pasiūlyti itin ekonomiškas ir efektyvias ortakines rekuperacines sistemas arba mini rekuperatorius, kuriems nereikalingi ortakiai ir kuriuos galima įsirengti net ir butuose.

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda sieninius mini rekuperatorius, ortakines rekuperacines sistemas ir kt.

Drėgmės surinktuvai

Jei nėra galimybės įsirengti tinkamos ventiliacijos, o patalpose kaupiasi per didelė drėgmė, galime pasiūlyti patrauklaus dizaino, tyliai veikiančius ir daug naudingų funkcijų turinčius drėgmės surinktuvus. Šie drėgmės surinktuvai gali puikiai tarnauti ir kaip skalbinių džiovintuvai.

Kiti produktai

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda vandens kontūrų kamine sistemas; nuotolinio valdymo sistemas; akumuliacines talpas; apsaugines groteles; rankų džiovintuvus „JET TOWEL, oro užuolaidas ir kt.

„MITSUBISHI ELECTRIC“ ŠILDYMO IR VĖDINIMO PRODUKTAI PRAMONEI

Įmonės sumontuoti „MITSUBISHI ELECTRIC“ šilumos siurbliai, kondicionieriai bei kita įranga efektyviai ir ekonomiškai šildo, vėsina ir vėdina nemažą skaičių biurų, parduotuvių, gamybinių ir kitos paskirties patalpų. UAB „EKO2ŠILUMA“ gali pasiūlyti ir ypač galingų „CITY MULTI“ sistemų, skirtų stambiems objektams.

Oras–oras šilumos siurblių (kondicionierių) vidiniai įrenginiai

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda vidinius lubinius (kasetinius) šilumos siurblius (kondicionierius); vidinius palubinius (konsolinius) šilumos siurblius (kondicionierius); vidinius sieninius šilumos siurblius (kondicionierius); vidinius kanalinius šilumos siurblius (kondicionierius); sandėlių šildymui pritaikytus IDH serijos vidinius įrenginius; vidinius palubinius (konsolinius) nerūdijančio plieno šilumos siurblius (kondicionierius), pritaikytus virtuvėms; vidinius sieninius fiksuoto greičio kondicionieriai, skirtus tik šaldymui ir kt.

Oras–oras šilumos siurblių (kondicionierių) išoriniai įrenginiai

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda „Power inverter ZUBADAN“ šilumos siurblius (kondicionierius), šildymas iki –28ºC; „Power inverter“ šilumos siurblius (kondicionierius), šildymas iki -20ºC; „Standard inverter“ šilumos siurblius (kondicionierius); fiksuoto greičio tik vėsinimui pritaikytus kondicionierius ir kt.

Šilumos siurbliai oras–vanduo

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda oras–vanduo šilumos siurblius, skirtus daugiabučiams, pramoniniams ir kitiems stambiems objektams.

Rekuperacinės sistemos

UAB „EKO2ŠILUMA“ parduoda freonines sekcijas; lanksčius ortakius ir kitus priedus vėdinimo sistemoms; ortakines rekuperacines sistemas; pramonines rekuperacines sistemas.

„CITY MULTI“ sistemos

Universali, lengvai pritaikoma ir energiją taupanti sistema su naujausia aplinką tausojančia technologija. Unikali 2 vamzdžių pajungimo sistema mažina medžiagų ir montavimo kaštus.

Šilumos siurbliai ventiliacijos sistemoje

„MITSUBISHI ELECTRIC“ siūlo pasiūlyti unikalią vėsinimo ir šildymo sistemą, skirtą ventiliavimo įrangai.

Geoterminiai šilumos siurbliai

UAB „EKO2ŠILUMA“ siūlo šiuos geoterminius šilumos siurblius: „CRHV-P600YA-HPB“ – pirmasis geoterminis šilumos siurblys rinkoje su unikalia „MITSUBISHI ELECTRIC Inverter“ technologija, skirtas stambių objektų šildymui. „GEODAN“ šilumos siurblys yra visiškai pilna geoterminio šildymo sistema tiek naujai statybai, tiek senų pastatų modernizavimui keičiant šildymo sistemą. Dėl savo  mažo svorio ir mažo aukščio, įrenginį  nėra sudėtinga sumontuoti, nereikia atskiros patalpos.

Sprendimai daugiabučių šildymui ir buitinio karšto vandens ruošimui

UAB „EKO2ŠILUMA“ siūlomi aeroterminiai šilumos siurbliai gali būti puikus sprendimas, siekiant sumažinti šildymo ir karšto vandens ruošimo sąnaudas.

Modulinės akumuliacinės talpos

Pažangiosios akumuliacinės talpos ekonomiškam ir efektyviam šildymui bei karšto vandens ruošimui pramoniniams objektams.

EKO2ŠILUMA, UAB PASLAUGOS:

Aeroterminių (oras–oras ir oras–vanduo) šilumos siurblių montavimas, paleidimas ir derinimas

UAB „EKO2ŠILUMA“ specialistai turi kvalifikacinius pažymėjimus (ir/arba atitinkamą išsilavinimą) bei ilgametę darbo patirtį, yra aprūpinti kokybiškam darbui atlikti reikalingais įrankiais bei priemonėmis. Montavimo darbams naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos (variniai vamzdeliai, kronšteinai, antivibracinės gumos, kanalai ir kt.).

Rekuperacinių sistemų ir jų ortakynų montavimas

UAB „EKO2ŠILUMA“, priklausomai nuo patalpų dydžio ir vėdinimo poreikių, gali pasiūlyti sieninius mini rekuperatorius ir platų plokštelinių ortakinių rekuperatorių asortimentą. Kadangi klientai dažnai pageidauja visą paslaugų paketą gauti iš vienų rankų, teikiame ir rekuperacinių sistemų ortakynų išvedžiojimo, įrangos sumontavimo, oro srautų suderinimo paslaugas, garantinio, po garantinio ir profilaktinio serviso (filtrų, šilumokaičių valymo) paslaugas.

Konsultavimas įrangos parinkimo ir komplektavimo klausimais

Kvalifikuoti UAB „EKO2ŠILUMA“ darbuotojai, atsižvelgiant į Jūsų būsto ypatumus ir poreikius, padės išsirinkti pačią optimaliausią ir efektyviausią įrangą.

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimo paslaugos

Klientui parenkamas ne tik optimaliausias sistemos sprendimas pagal būsto ypatumus ir poreikius, sumažėja montavimo klaidų rizika montuojant, be to, klientas gauna projekto sąmatą, leidžiančią gana tiksliai numatyti ir valdyti biudžetą.

Oro srautų matavimo paslaugos

Sumontavus naują ortakinę rekuperacinę sistemą, reikia atlikti oro srautų matavimus ir juos tinkamai sureguliuoti, kad oro skirstytuvai (difuzoriai) tiektų arba ištrauktų projektavimo metu numatytus oro kiekius. Tinkamai sureguliuota vėdinimo sistema veiks efektyviai ir užtikrins komfortišką patalpų mikroklimatą darbui ar poilsiui.

Termovizijos paslaugos

Rekomenduojama termovizijos paslaugą atlikti dar prieš parenkant šildymo ar vėsinimo įrangą, tam kad būtų teisingai įvertintas pastato šilumos poreikis ir parinktas optimalus įrangos galingumas (ypač jei nėra galimybės pašalinti statybinio broko).

Techniniai ir pardavimo mokymai, skirti architektams, projektuotojams, montuotojų įmonėms

UAB „EKO2ŠILUMA“ skiria daug dėmesio partnerių mokymui, konsultavimui, jiems suteikiama visa reikalinga techninė literatūra ir reklaminės priemonės. Tokiu būdu užtikrinama, kad kokybiškas paslaugas klientai gautų visoje Lietuvos teritorijoje.

Skylių gręžimo paslaugos

UAB „EKO2ŠILUMA“ teikia skylių (nuo 64 mm iki 300 mm diametro) gręžimo per betoną ir mūrą paslaugas sausuoju ar šlapiuoju būdu.

EKO2ŠILUMA, UAB FILIALAI:

KAUNAS: EKO2ŠILUMA, UAB centrinė būstinė – Partizanų g. 27, LT-49456; Mob. 8 678 85 584

VILNIUS: Eigulių g. 2, LT-03150; Mob.Tel. 8 603 90 004

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Eko2šiluma, šildymas, šildymo sistemos, šildymo sistemų projektavimas, vėdinimas, vėdinimo sistemos, vėdinimo, sistemų projektavimas, katilinės, katilų projektavimas šilumos punktai, vandentiekis, vandentiekio sistemos, vandentiekio sistemų projektavimas, nuotekos, kondicionavimas, kondicionavimo sistemos, kondicionavimo sistemų projektavimas, vandens gerinimo įrenginiai, individualių namų inžinerija, katilinių įranga, šildymo, vėdinimo, vandentiekio, rekuperacinė įranga, rekuperacinių sistemų projektavimas, rekuperacinių sistemų montavimas, rekuperacinių sistemų įrengimas, šildymo sistemų automatika, vėdinimo sistemų automatika, vandentiekio sistemų automatika, kondicionieriai, šilumos siurbliai, rekuperatoriai, oras oras, šilumos, siurbliai oras oras, oro kondicionieriai, šilumos siurbliai oras vanduo, rekuperatorius, mobilūs kondicionieriai, oras hanat, oro kondicionierius, grindinis šildymas, oras oras šilumos siurbliai, rekuperatorius kaina, grindų šildymas, mobilus oro kondicionierius, šilumos siurblys oras oras, oras vanduo šilumos siurbliai kaina, kondicionieriai kaina, rekuperatorius butui, oro kondicionieriai kaina, elektrinis šildymas, oro kondicionierius kaina, kondicionierius kaina, oro kondicionavimas, kondicionieriaus pildymas, šilumos siurbliai vanduo vanduo, oro kondicionierių montavimas, oras vanduo šilumos siurbliai, geoterminio šildymo įrengimo kaina, vedinimo sistemų montavimas, sieniniai kondicionieriai, kondicionieriai vilnius, geoterminiai siurbliai, vedinimas kondicionavimas, oro kondicionavimo sistemos, ranku džiovintuvai, ranku džiovintuvas, vidinis sieninis šilumos siurblys, vidinis kanalinis šilumos siurblys, lubinis šilumos siurblys, rekuperacines sistemos, drėgmės surinktuvai, akumuliacinės talpos, oro užuolaidos, eko2, eko2 šiluma, sieniniai šilumos siurbliai, grindiniai šilumos siurbliai, sieniniai šilumos siurbliai, lubiniai šilumos siurbliai, kanaliniai šilumos siurbliai, hibridinės sistemos oras-vanduo-oras, šilumos siurbliai oras-vanduo su vandens talpa, šilumos siurbliai oras-vanduo be vandens talpos, šilumos siurbliai oras-vanduo su atskiru šilumokaičiu,  šilumos siurbliai oras-vanduo su integruotu šilumokaičiu, sieniniai mini rekuperatoriai, ortakinės rekuperacinės sistemos, vandens kontūrai kamine, nuotolinio valdymo sistemos, akumuliacinės talpos, apsauginės grotelės, vidiniai lubiniai šilumos siurbliai kondicionieriai, kasetiniai šilumos siurbliai kondicionieriai, vidiniai palubiniai šilumos siurbliai kondicionieriai, konsoliniai šilumos siurbliai kondicionieriai, vidiniai sieniniai šilumos siurbliai kondicionieriai, vidiniai kanaliniai šilumos siurbliai kondicionieriai, sandėlių šildymui pritaikyti IDH serijos vidiniai įrenginiai, vidiniai palubiniai nerūdijančio plieno šilumos siurbliai kondicionieriai, pritaikyti virtuvėms, vidiniai sieniniai fiksuoto greičio kondicionieriai, skirti tik šaldymui, Power inverter ZUBADAN šilumos siurbliai kondicionieriai, Power inverter šilumos siurbliai kondicionieriai, Standard inverter šilumos siurbliai kondicionieriai, UAB Eko2šiluma, Eko 2 šiluma, Eko2šiluma UAB

  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemos
  • EKO2ŠILUMA, UAB - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje: šilumos siurbliai, kondicionieriai, rekuperacinės sistemosVietovė:
ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius MSZ–EF–VGK – nenuginčijama estetika ir funkcionalumas Oras–oras šilumos siurblys – kondicionierius MSZ–EF–VGK – nenuginčijama estetika ir funkcionalumasPatalpų šildymo ir vėsinimo sistema CityMulti – universali energiją taupanti technologija Patalpų šildymo ir vėsinimo sistema CityMulti – universali energiją taupanti technologijaOras – vanduo šilumos siurbliai – nauji ir kompaktiški išoriniai įrenginiai su R32 šaltnešiu Oras – vanduo šilumos siurbliai – nauji ir kompaktiški išoriniai įrenginiai su R32 šaltnešiuGeoterminio šildymo sistema Geodan šildymui ir karšto vandens ruošimui Geoterminio šildymo sistema Geodan šildymui ir karšto vandens ruošimuiOras – vanduo šildymo sistema ECODAN viskas – viename su integruotu 200l boileriu Oras – vanduo šildymo sistema ECODAN viskas – viename su integruotu 200l boileriuOras – vanduo šilumos siurblys – efektyvus A++ klasės namo šildymo sprendimas Oras – vanduo šilumos siurblys – efektyvus A++ klasės namo šildymo sprendimasOras – oras šilumos siurbliai – ekologiškas ir taupus sprendimas bet kokiam būstui Oras – oras šilumos siurbliai – ekologiškas ir taupus sprendimas bet kokiam būstuiAkumuliacinė talpa su integruota vandens talpykla HeatAcc – efektyviausiam šildymo sistemos darbui Akumuliacinė talpa su integruota vandens talpykla HeatAcc – efektyviausiam šildymo sistemos darbuiOras – vanduo šildymo sistema ECODAN Next Generation – viskas viename su integruotu 200l boileriu Oras – vanduo šildymo sistema ECODAN Next Generation – viskas viename su integruotu 200l boileriuOro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR – maloniai vėsai namuose Oro kondicionierius Mitsubishi Electric MSZ-HR – maloniai vėsai namuoseSieninis šilumos siurblys (kondicionierius) MSZ-LN-VGHZ – efektyvumas ir komfortas Sieninis šilumos siurblys (kondicionierius) MSZ-LN-VGHZ – efektyvumas ir komfortasŠilumos siurbliai oras-oras (kondicionieriai) MSZ-LN-VGHZ – visiška namų temperatūros kontrolė Šilumos siurbliai oras-oras (kondicionieriai) MSZ-LN-VGHZ – visiška namų temperatūros kontrolėMini rekuperatorius: ištisus metus kvepuokite švariu oru, neatidarinėdami langų! Mini rekuperatorius: ištisus metus kvepuokite švariu oru, neatidarinėdami langų!Šilumos siurbliai bei rekuperatoriai Mitsubishi Electric – patikima, ekonomiška ir patogu Šilumos siurbliai bei rekuperatoriai Mitsubishi Electric – patikima, ekonomiška ir patoguSieniniai mini rekuperatoriai - individualus vėdinimo sprendimas Sieniniai mini rekuperatoriai - individualus vėdinimo sprendimasOrtakinė rekuperacinė sistema Lossnay LGH-RVX: Puiki oro kokybė - idealūs šilumos mainai! Ortakinė rekuperacinė sistema Lossnay LGH-RVX: Puiki oro kokybė - idealūs šilumos mainai!Šilumos siurbliai (kondicionieriai) Power inverter ZUBADAN – ekonomiškas šildymas esant net -28C Šilumos siurbliai (kondicionieriai) Power inverter ZUBADAN – ekonomiškas šildymas esant net -28CŠilumos siurbliai oras-vanduo: Hibridinė sistema oras-vanduo-oras Mr. Slim+. COP 7.0 Šilumos siurbliai oras-vanduo: Hibridinė sistema oras-vanduo-oras Mr. Slim+. COP 7.0Pirmasis grindinis šilumos siurblys oras-oras (kondicionierius) su patentuota Hyper Heating technologija Pirmasis grindinis šilumos siurblys oras-oras (kondicionierius) su patentuota Hyper Heating technologijaPažangusis sieninis šilumos siurblys – oro kondicionierius Mitsubishi electric MSZ-FH-VEHZ Pažangusis sieninis šilumos siurblys – oro kondicionierius Mitsubishi electric MSZ-FH-VEHZ

Pasidalink: