apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Dušo kabinos ir sienelės su integruotais į stiklą lankstais – praktiška ir modernu

Dušo kabinos ir sienelės su integruotais į stiklą lankstais – praktiška ir modernu Dušo kabinos ir sienelės su integruotais į stiklą lankstais – praktiška ir modernu

„Muresta“ pristato naujausius „Baltijos brasta“ gaminius – dušo kabinas ir sieneles. Atnaujintame dušo kabinų gamintojo „Baltijos brasta“ kataloge galima rasti dušo kabiną „Nina Plius“ ir sienelę į nišą „Tina Plius“, kurios turi integruotus į stiklą lankstus, bei berėmės dušo sieneles „Ema“ ir „Laura“.

Dušo kabinos ir sienelės su integruotais į stiklą lankstais

2017 m. balandžio mėnesį vykusioje statybų tematikos parodoje „Resta 2017“ „Baltijos brasta“ pristatė šias savo naujoves. Dušo kabina „Nina Plius“ buvo sukurta Vokietijos rinkai. Tačiau dėl patogių ir universalių sprendimų, ji patraukli ir Lietuvos vartotojui.

Integruotas į stiklą lankstas

Dušo kabina „Nina Plius“ ir sienelė į nišą „Tina Plius“ turi lankstą vidinėje dušo kabinoje. Lankstas dėl ypatingo tvirtinimo yra lygus su stiklu. Tai suteikia visam gaminiui modernumo ir palengvina kabinos valymą.

Dušo kabinos ir sienelės su integruotais į stiklą lankstais

Didesnės reguliavimo galimybės

Prie sienos stabilūs stiklai tvirtinami per aukštos kokybės aliuminio profilių sistemą. Be to, dušo kabina „Nina Plius“ ir dušo durys su stabilia sienele „Tina Plius“ pasižymi reguliavimo galimybėmis – sienos nelygumus galima lengvai sureguliuoti iki 15 mm. Dėka ypatingo profilio blizgesio, profilių užbaigimo detalių ir suderintos varžtų uždengimo apdailos dušo kabina pasižymi puikia estetika.

Aukštesnė konstrukcija

Dušo kabina pasižymi aukštesne konstrukcija, todėl patogi ir aukštesniems žmonėms. Standartinis gaminių aukštis yra 2000 mm.

Puikus sandarumas, lengva priežiūra

Lankstai yra su pakilimo funkcija, kas leidžia durims lengviau įveikti prieš jas įrengtą bortelį, o uždarytoje padėtyje geriau užsandarinti duris. Stiklai padengti GREITŲ LAŠŲ danga. Todėl yra mažiau nešvarumų bei lengviau nuvalyti likusius.

Taip pat atnaujintame „Baltijos brasta“ kataloge galima rasti dušo sienelę „Ema“ – tai stabili sienelė dviejų komponentų profilyje. Be to, viena iš naujovių yra dušo sienelė „Laura“ ant „Akrobatės“ kolekcijos ištisinio lanksto, kurią galima prilenkti tiek į vidų, tiek į išorę.

Naujieji „Baltijos brastos“ dušo kolekcijos gaminiai pasižymi aukšta kokybe, patogumu ir moderniu dizainu.

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija. „Muresta“ salonuose Jums padės profesionalūs konsultantai ir dizaineriai, kurie ne tik suteiks visą reikalingą informaciją, bet ir padės suprojektuoti Jūsų svajonių vonios kambarį.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: