apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Dujų degiklių grūdų džiovykloms TECFLAM SRL montavimas ir servisas

Dujų degiklių grūdų džiovykloms TECFLAM SRL montavimas ir servisas Dujų degiklių grūdų džiovykloms TECFLAM SRL montavimas ir servisas

UAB „Automatizavimo sprendimai“ veikla – technologinių procesų automatizavimas, kontrolės ir valdymo sistemų kūrimas, diegimas žemės ūkio, vandentvarkos ir pramonės srityse. 2017 m. vasarą įmonė pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo sutartį su italų dujų degiklių gamintoju „Tecflam Srl“ ir tapo autorizuotu šios bendrovės aptarnavimo ir serviso atstovu Baltijos šalyse.

„Tecflam Srl“ kuria ir gamina patikimus ir efektyvius degiklius, tinkamus kukurūzų, ryžių ir kitų javų džiovinimui. „Tecflam Srl“ degikliai naudojami daugelyje žemės ūkio bendrovių Italijoje, taip pat Šiaurės ir Rytų Europos šalyse.

UAB „Automatizavimo sprendimai“ specialistai remontuoja grūdų džiovyklas, suteikia garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Taip pat siūlo naują įrangą bei atsargines dalis, konsultuoja.

2005 m. įkurtos įmonės darbuotojai – profesionalūs ir motyvuoti elektrotechnikos specialistai, turintys didelę patirtį pramonės ir vandentvarkos įmonių automatikos, technologinių procesų valdymo sistemų eksploatavimo, aptarnavimo, projektavimo ir diegimo srityse. Nuolatinis augimas, atsinaujinimas ir verslo dinamiškumas lemia įmonės pripažinimą, siūlomų paslaugų kokybę.

AUTOMATIZAVIMO SPRENDIMAI, UAB

Daugiau informacijos:

AUTOMATIZAVIMO SPRENDIMAI, UAB infopuslapis

Pasidalink: