ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


DANGŲ STUDIJA, UAB - grindų, sienų dangos, kilimai

Adresas:
Savanorių pr. 175, LT-50177, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 300512975
PVM kodas: LT100002072718

Tel. Nr.: (8 37) 40 8810
Mob. Nr.: 8 688 37 209
Faks.: (8 37) 40 8811


Filialai: VILNIUS, ŠIAULIAI

DANGŲ STUDIJA, UAB VEIKLA: Grindų dangos, sienų dangos, kilimai, medinės grindys, tapetai, kiliminė danga, PVC lentelės, linoleumas, PVC danga, sportinė danga, lauko terasos, grindų įrengimo medžiagos, įrankiai, priežiūros priemonės. Esame specializuota įmonė, prekiaujanti visuomeninės paskirties grindų ir sienų dangomis.

Mes siūlome Jums daugelio žinomų Europos gamintojų tapetus bei grindų dangas skirtas namams, viešbučiams, mokymo ir gydymo įstaigoms, sporto klubams, kavinėms bei restoranams. Tiesioginiai ryšiai su gamintojais Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Olandijoje suteikia galimybę pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją palankiausiomis kainomis. Ilgametę patirtį šioje verslo srityje turintys darbuotojai, visada padės Jums, priimti optimaliausius bei praktiškiausius sprendimus renkantis sienų ar grindų dangą, o profesionalūs grindų klojėjai kokybiškai ir laiku atliks pagrindo paruošimo bei grindų dangos klojimo darbus.


DANGŲ STUDIJA, UAB PRODUKTAI:

MEDINĖS GRINDYS:

• Parketlentės: trisluoksnės parketlentės - trijų sluoksnių gamybos technologija suteikia medžiui papildomo pastovumo ir galimybę kloti medines grindis ant šildomų grindų. Gamybos metu viršutinis medžio sluoksnis yra pilnai apdirbamas laku ar alyva todėl paklojus paviršiaus nereikia papildomai apdirbinėti. „Tarkett“ parketlenčių privalumas – paviršiaus padengimo įvairovė: lakuotas blizgus, matinis; alyvuotas, šiauštas paviršius, lentų kraštai su didele nuožula, vidutine nuožula, maža nuožula ir stačiais kraštais.

• Masyvas

TAPETAI: siūlome Jums įvairių Europos gamintojų užsakomuosius tapetus namų bei visuomeniniams interjerams. Tai viniliniai, flizelininiai, popieriniai, vaikų kambario ir foto tapetai bei vonios kambario sienų danga. Pastaruoju metu gamintojai ypatingą dėmesį skiria paviršių įvairovei: tai metalizuoti, dengti audiniu, veliūro bei stiklo intarpais tapetai.

KILIMINĖ DANGA: bendradarbiaujame su daugeliu Europoje žinomų kiliminės dangos gamintojų, todėl galime pasiūlyti didelį asortimentą įvairaus tipo ir kainų lygio produktų: kiliminė danga namams, biurams nesunkiai sumontuojama ir išmontuojama kiliminė danga, ruloninė kiliminė danga, individualaus dizaino kiliminė danga, kadangi šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia pagaminti praktiškai bet kokį kliento pageidaujamą dizainą ir tai stipriai neįtakoja kainos, bei nereikalauja ypatingai didelių kiekių

PVC LENTELĖS: PVC lentelės / plytelės yra labai praktiška grindų danga, kuri paklota atrodo daug natūraliau nei įprasta ruloninė PVC danga. Tai sintetinė danga turinti aukščiausią atsparumo klasę. Mūsų siūlomos PVC lentelės / plytelės puikiai tinka ne tik viešbučių, mokymo ir gydymo įstaigų, sporto klubų, kavinių ar restoranų interjeruose, bet ir namų aplinkoje. Siūlome optimaliausią kainos ir kokybės santykį, užtikrinant produkto ilgaamžiškumą.

LINOLEUMAS: grindų danga pagaminta iš natūralių medžiagų (sakų, medžio dulkių, sėmenų aliejaus, kamštinio medžio) dėl antibakterinių savybių ypač tinkama naudoti visose vaikų gydymo bei ugdymo įstaigose, o taip pat gyvenamosiose patalpose. Ši danga yra vienalytė (homogeniška) t.y. dyla per visą savo storį nekeisdama rašto ar spalvos. Tai natūralus, higieniškas ir ilgaamžis produktas kurio gaminimo tradicijos siekia 200 metų.

PVC DANGA:

• Homogeninė PVC grindų danga - tai labai didelio atsparumo trinčiai sintetinė grindų danga. Ši danga dažniausiai naudojama įvairios paskirties komercinėse patalpose, biuruose, gydymo ar mokymo įstaigose bei kitose didelio praeinamumo vietose.

• Heterogeninė PVC grindų danga

SPORTINĖ DANGA: gamintojo "Tarkett Sports" PVC, medinė ir kombinuota sportinė grindų danga įvairioms sporto patalpoms, kurią suklos geriausi mūsų specialistai.

LAUKO TERASOS: namo eksterjero kūrimui neretai naudojamos egzotinės medienos – tolimųjų kraštų kietmedis, sibiro maumedis, ąžuolas, ar kitokia statybinė mediena reikalaujanti specialaus paruošimo ir apdorojimo. Tai geras pasirinkimas, tačiau neretai – vertinant iš ilgalaikės perspektyvos – tai gali būti nepateisinamai brangu.

ĮRENGIMO MEDŽIAGOS: siūlome šimto metų patirtį turinčio gamintojo UZIN gruntus, klijus ir pagrindo lyginimo glaistus įvairiai grindų dangai. Gamintojas ypatingą dėmesį skiria gaminamų produktų ekologiškumui ir kokybei.

ĮRANKIAI: Vokiečių gamintojo „Wolf“ įrankiai grindų dangos įrengimui – tai neribotos galimybės profesionaliam meistrui.

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

DANGŲ STUDIJA, UAB PASLAUGOS:

• Konsultacijos

• Techniniai sprendimai

• Sąmatų sudarymas

• Pagrindo paruošimas / lyginimas

• Grindų dangos klojimas

• Grindų dangos klojimas pagal pageidaujamą piešinį

• Sieninės PVC dangos klijavimas

• Grindjuosčių tvirtinimas

• Grindjuosčių iš PVC dangos įrengimas (lenkiant ant sienos)

• Siūlių virinimas

Darbus atliekame visoje Lietuvoje.

DANGŲ STUDIJA, UAB FILIALAI:

KAUNAS: DANGŲ STUDIJA, UAB centrinė būstinė; Savanorių pr. 175; Tel. (8 37) 40 8810; Faks. (8 37) 40 8811; Mob. 8 688 37 209

VILNIUS: Žukausko g. 2 / Ulonų g. 3; Tel./Faks: (8 5) 272 7807; Mob.Tel. 8 687 35 750

ŠIAULIAI: Vytauto g. 125-21; Tel./Faks: (8 41) 21 1135; Mob.Tel. 8 615 56535

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Grindys, grindų danga, sienų danga, kiliminė danga, medinės grindys, trisluoksnės parketlentės, linoleumas, parketas, parketlentės, PVC lentėlės, grindų danga pagaminta iš natūralių medžiagų, PVC danga, sportinė grindų danga, lauko terasų danga, grindų dangos įrengimo medžiagos, tarkett, tapetai, viniliniai, flizelininiai, popieriniai, vaikų kambario ir foto tapetai bei vonios kambario sienų danga, ruloninė kiliminė danga, individualaus dizaino kiliminė danga, Homogeninė PVC grindų danga, Heterogeninė PVC grindų , grindų dangos klojimas, sieninės PVC dangos klijavimas, grindjuosčių tvirtinimas, siūlių virinimas, įrankiai grindų įrengimui.
Žymės:
Pasidalink: