apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Casco MONTAVIMO KLIJAI

Casco MONTAVIMO KLIJAI Casco MONTAVIMO KLIJAI

CASCO siūlo aukščiausios kokybės gaminius profesionalams ir buitiniams vartotojams. Mes padėsime rasti patikimą ir efektyvų sprendimą visiems darbams – nuo pagrindo paruošimo ir išlyginimo iki siūlių sandarinimo.

XtremFix

Itin stiprūs ir elastingi montavimo klijai, iš karto suklijuojantys (200 kg/m²)

SMP pagrindu pagaminti montavimo klijai, itin stipriai iš karto suklijuojantys ir idealiai tinkantys sunkioms medžiagoms. Akimirksniu sukimba iki 200 kg/m2 jėga. Užtikrina itin tvirtą, elastingą ir patvarią klijų jungtį, skirtą naudoti vidaus patalpose, lauke ir po vandeniu. Gerai sukimba su akmens masės plytelėmis, lentomis ir plokštėmis, kabliais, jungiamosiomis detalėmis, grindjuostėmis ir t. t..

Darbinė temperatūra: nuo +5°C iki +35°C

Montavimo laikas: ~ 10min.

Galutinis stipris: nuolatinė apkrova iki 5000kg/m² arba 2,5 kg/cm²

Spalva: balta

SuperFix

Labai stiprūs ir elastingi montavimo klijai

SMP pagrindu pagaminti stiprūs elastingi sandarinimo ir montavimo klijai, skirti naudoti vidaus patalpose, lauke ir po vandeniu. Puikiai tinka lentų, plokščių, statybinių konstrukcijų, laiptų, vonios kambarių detalių, veidrodžių, stiklo blokelių ir t. t. Klijavimui

Darbinė temperatūra: nuo +5°C iki +35°C

Montavimo laikas: ~ 20min.

Galutinis stipris: nuolatinė apkrova iki 5000kg/m² arba 2,5 kg/cm²

Spalva: balta

Fix-In

Stiprūs vandens pagrindu pagaminti montavimo klijai

Vandens pagrindu pagaminti montavimo klijai, skirti klijavimui vidaus patalpose ant sugeriančių paviršių. Tinka mediniams slenksčiams, durų staktoms, profiliams ir plokštėms, o taip pat medienos drožlių plokštėms ir PVC plokštėms ant plytų mūro, akmens, betono klijuoti. Taip pat tinka polistireno putplasčiui. Užtikrina stiprią ir tvirtą klijavimo siūlę.

Darbinė temperatūra: nuo +15°C iki +40°C

Montavimo laikas: ~ 10min.

Spalva: balta

Fix-It

Universalūs skiedikliniai montavimo klijai, skirti naudoti įvairiomis sąlygomis

Skiedikliniai universalūs klijai, kurie gerai sukimba su daugeliu medžiagų. Idealiai tinka naudoti lauke; klijuoja drėgnus ir šaltus paviršius temperatūroje iki -15° C. Yra labai atsparūs karščiui, chemikalams ir drėgmei. Lengvai tepasi.

Darbinė temperatūra: nuo -15°C iki +30°C (Klijavimo temperatūra ne žemesnė kaip +15°C)

Casco MONTAVIMO KLIJAI elektroninėje parduotuvėje www.lygu.eu

Casco MONTAVIMO KLIJAI elektroninėje parduotuvėje www.lygu.eu


 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: