apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Baltic Marina Export UAB - pantoniniai lieptai, prieplaukos

Adresas: Lukiškių g. 5 - 331 kab.,LT-09601, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 300932541
PVM kodas: LT100004053712

Tel. Nr.: (8 5) 261 1425
Mob. Nr.: 8 652 62 284
Mob. Nr.: 8 652 41 239
Faks.: (8 5) 261 1425Baltic Marina Export, UAB VEIKLA: Pantoniniai lieptai, prieplaukos. Propaguodami pontoninius lieptus ir prieplaukas, siūlome problemų sprendimus: pontoninio liepto ar prieplaukos nenuniokos ledas;  ir sausą, ir lietingą vasarą vanduo bus tame pačiame lygyje liepto paviršiaus atžvilgiu;  reikalui esant lieptą ar prieplauką galima prailginti ar pakeisti jos konfigūraciją; - norint, lieptą ar prieplauką galima perkelti į kitą vietą.

Mediena ir konstruktyvas: visa naudojama mediena impregnuota vakuuminiu būdu (ketvirta kategorija), nešantys balkiai 50 x150 ir 75 x 200 mm. Konstrukcijose su betoniniais pontonais išoriniai balkiai sudvigubinti, tai yra 150 x 200 mm, tarpusavyje sujungti masyviais varžtais. Elementų ant plastikinių pontonų kampai sutvirtinti 5 mm storio kampuočiais. Denio lentelės frezuotos iš abiejų pusių (neslidžios, apgadinus lentelę galima apversti). Metalinės detalės: kampuočiai, inkaravimo grandinės, tvirtinimo kabės, turėklų ir kopėtėlių atramos, šarnyrų sudedamosios dalys bei tvirtinimo varžtai yra cinkuoti. Medvaržčiai, kuriais prisuktos denio lentelės, padengti teflonu arba yra nerūdyjančio plieno. Plastikiniai pontonai yra pagaminti rotomoldingo būdu (besiūlis liejinys), vidus užpildytas puto polestiroliu. Betoniniai pontonai yra pagaminti iš atitinkamos markės betono mišinio skirto vandeniui. Svarbiausias šio mišinio privalumas - jis atsparus staigioms temperatūrų kaitoms (nuo pliuso į minusą ir atvirkščiai). Betoninį pontono karkasą sutvirtina cinkuota armatūra. Viduje esantis puto polestirolas suteikia jam garantuotą ir saugų plūdrumą. Turėdami nemažą svorį betoniniai pontonai yra inertiški - stabilūs.

Baltic Marina Export, UAB PRODUKTAI:

Prieplaukos ir lieptai ant plastikinių pontonų

Plastikiniai pontonai

Betoniniai pontonai

Švartavimosi pirštai

Pastoliai laivams

Bujai

Aksesuarai

Krantinės

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

pontoninės konstrukcijos, prieplaukos, krantinės, lieptai, plastikiniai, betoniniai pontonai, pontoniniai lieptai, pastoliai laivams, bujai, montavimas, bono, gelžbetonio gaminiai, medienos gaminiai, plastikai ir plastikiniai gaminiaiPasidalink: