ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Balkonų jungtys THERMOTEC – naujesni ir dar efektyvesni balkonų elementai šalčio tiltų nutraukimui

Balkonų jungtys THERMOTEC – naujesni ir dar efektyvesni balkonų elementai šalčio tiltų nutraukimui Balkonų jungtys THERMOTEC – naujesni ir dar efektyvesni balkonų elementai šalčio tiltų nutraukimui

UAB „Mosas“ pristato universalų ir paprastą sprendimą, užtikrinantį saugų balkono plokštės sujungimą su pastato konstrukcija – balkonų jungtis „Thermotec“. Pakeitus visą gelžbetonio skerspjūvį jungtimi, susidedančia iš izoliacijos, pagamintos iš putplasčio ir nerūdijančio plieno elementų, kuriems būdingas daug mažesnis šilumos laidumas nei paprastam plienui, šilumos srautas ties balkono plokštės sujungimu su perdanga yra sumažintas.

Balkonų jungtys „Thermotec“

 • Mažiausias šilumos laidumo koeficientas λ = 0,020 W / m · K.
 • Didžiausias atsparumas ugniai REI 240.

Šiluminiai tiltai yra pastato dalis, kuriose vienodą šiluminę varžą žymiai sumažina:

 • visiškas ar dalinis pastato atitvaro suskaidymas pagal medžiagas, turinčias kitokį šilumos laidumo koeficientą;
 • medžiagos sluoksnių storių keitimas;
 • vidinių ir išorinių pertvarų paviršiaus skirtumas.

Vietose, kur atsiranda šiluminiai tiltai, labai sumažėja pertvarų paviršiaus temperatūra, dėl ko gali kondensuotis vandens garai ir padidėti energijos sąnaudos, reikalingos patalpai šildyti. Kai šalto paviršiaus temperatūra nukrenta žemiau rasos taško, susidaro vandens garų kondensatas, o tai gali paskatinti nepalankaus mikroklimato vystymąsi patalpoje.

„Thermotec“ elementų atsparumas ugniai

Remiantis pastatų tyrimų instituto priešgaisrinių tyrimų laboratorijoje („Laboratorium Badań Ogniowych Instytutu Techniki Budowlanej“) atliktais bandymais, „Thermotec“ armatūros jungtys su šilumos izoliacija yra skirtingų variantų:

Balkonų jungtys THERMOTEC

Patvirtinta kokybė

„Thermotec“ balkonų jungtys turi Nacionalinį techninį įvertinimą, išduotą Statybos tyrimų instituto. Jų kokybę patvirtina Varšuvos pastatų tyrimų instituto išduota eksploatacinių savybių deklaracija ir gamyklos gamybos kontrolės sertifikatas. Atliekant „Thermotec“ tvirtinimo elementų bandymus „pastatų konstrukcijų ir geotechnikos katedra“, nustatyta irties jėga buvo dvigubai didesnė nei apskaičiuotos.

Izoliacija

„Thermotec“ tvirtinimo elementai yra geriausių šiuolaikinės konstrukcijos sprendimų sintezė. Izoliacinės „Thermotec“ savybės yra šio gaminio pagrindas, t. y pagrindinis „Thermotec“ naudojamų putplasčio privalumas yra šilumos laidumo koeficientas λ = 0,020 W / m · K, kurio dėka galime pasiekti tinkamą izoliacijos storį.

Kiti „Thermotec“ jungčių privalumai:

 • U vertė atitinka aukščiausius reikalavimus;
 • aplinkai draugiška medžiaga;
 • leidžia efektyviai sumažinti šilumos nuostolius;
 • patvari izoliacija;
 • leidžia sutaupyti iki 50% šildymo išlaidų;
 • puikus sprendimas naujiems pastatams.

Balkonų jungtys THERMOTEC

UAB „Mosas“ atlieka statinius skaičiavimus ir parenka tinkamus elementus. Daugiau informacijos apie gaminį galite rasti čia: Balkonų jungtys. Susisiekite tel.: +370 653 75525 arba el.paštu: [email protected]

Pasidalink: