apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Akumuliatorinis pjūklas ir gyvatvorių žirklės HUSQVARNA – specialūs LEVANTINOS pasiūlymai

Akumuliatorinis pjūklas ir gyvatvorių žirklės HUSQVARNA – specialūs LEVANTINOS pasiūlymai Akumuliatorinis pjūklas ir gyvatvorių žirklės HUSQVARNA – specialūs LEVANTINOS pasiūlymai

Oficialus „Husqvarna“ atstovas Lietuvoje UAB „Levantina“ artėjančių Kalėdų proga skelbia 20 proc. nuolaidą akumuliatoriniam pjūklui „Husqvarna 136Li“ bei akumuliatorinėms gyvatvorių žirklėms „Husqvarna 136LiHD45“. Aukščiausios kokybės akumuliatoriniai gaminiai pasižymi visais elektrinių variklių privalumais. Be to, jie skleidžia mažiau dūmų bei triukšmo.Akumuliatorinis pjūklas ir gyvatvorių žirklės HUSQVARNA – specialūs LEVANTINOS pasiūlymai

Grandininis pjūklas HUSQVARNA 136Li – tai tylus, lengvas ir ypač paprastai naudojamas grandininis pjūklas. Puikiai tinka staliams, vaismedžių augintojams ir kitiems reikliems naudotojams. Su ilgaamžiu motoru be šepetėlių ir grandinės įtempimu be įrankių.

  • Baterijos įtampa – 36 V;
  • Svoris (be pjovimo įrangos) – 3.6 kg;
  • Rekomenduojamas juostos ilgis – 30 cm.

Akumuliatorinis pjūklas ir gyvatvorių žirklės HUSQVARNA – specialūs LEVANTINOS pasiūlymai

Gyvatvorių žirklės HUSQVARNA 136LiHD45 – tai tyliai veikianti, ypač lengva, puikiai subalansuota ir itin paprastai naudojama krūmapjovė, sukurta reikliems naudotojams, sodininkams ir aplinką prižiūrintiems specialistams. Pasižymi puikiomis ergonominėmis ir subalansuoto veikimo savybėmis.

  • Baterijos įtampa – 36 V;
  • Pjovimo ašmenų ilgis – 45 cm.

Jau daugiau nei 325-erius inovacijų ir atsidavimo metus „Husqvarna“ tiekia profesionalams skirtus gaminius miškui, parkui ir sodui prižiūrėti. Mes suderiname didelį našumą su naudojimo patogumu ir saugumu, taip jums padėdami atlikti darbą efektyviai. „Husqvarna“ siūlo platų ir nuolat didėjantį gaminių ir priedų asortimentą – nuo grandininių pjūklų ir elektrinių pjaustytuvų iki robotų vejapjovių.

Sukauptos patirties dėka UAB „Levantina“ kolektyvas tapo savo srities profesionalais ir savo patirtimi yra visada pasiruošę pasidalinti su Jumis – padėti išsirinkti gaminį tokį, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius, už jį nepermokėtumėte ir liktumėte patenkinti naudojant ilgą laiką.

Susisiekite telefonais (8~5) 279 26 36, 861394300 el. paštu levantina[eta]husqvarna-dealer.lt, arba tiesiog atvykite į mūsų parduotuvę Ukmergės g. 315B, Vilniuje ir mes rasime Jums tinkantį sprendimą!

Pasidalink: