ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

7 dalykai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį įrenginėjantiems virtuvę

7 dalykai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį įrenginėjantiems virtuvę 7 dalykai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį įrenginėjantiems virtuvę

Virtuvėje kiekvienam iš mūsų tenka praleisti pakankamai daug laiko, todėl norisi, kad šis kambarys visapusiškai pateisintų lūkesčius. Siekiant, jog virtuvės interjeras būtų stilingas ir patogus, svarbu apgalvoti daugybę skirtingų aspektų – pagrindinius iš jų išskyrėme šiame straipsnyje.

1. Žinokite virtuvės paskirtį. Nors iš esmės virtuvė yra skirta maisto gamybai, kiekvienas šeimininkas šį aspektą supranta skirtingai – vieni mėgsta išbandyti daugiau skirtingų įrenginių, tuo tarpu kitiems patinka eksperimentuoti tik su prieskoniais ar maisto produktais. Dažnai virtuvė tampa ir jaukių pasisėdėjimų vieta, tad iš anksto turėtumėte nuspręsti, kam prioritetą teiksite Jūs – nuo to priklausys erdvės išplanavimas ir būsimas pirkinių sąrašas.

2. Įvertinkite kambario dydį. Apsisprendus dėl poreikių, teks įvertinti ir savo galimybes – tiek valgomojo komplektai, tiek virtuvės įranga ar kiti gaminiai gali būti skirtingų dydžių, todėl turėtumėte tiksliai žinoti, kiek vietos jiems galite skirti. Šiuo atveju geriausia nusibraižyti preliminarų patalpos planą ir atidžiai rinktis pirkinių išmatavimus.

3. Daug dėmesio skirkite daiktų sandėliavimui. Planavimo etape žmonės pakankamai dažnai pamiršta apie šį aspektą, tad laikui bėgant pritrūksta vietos visiems naudojamiems indams ar prietaisams – dėl to tenka apkrauti stalviršius. Kad taip nenutiktų Jums, reikėtų iš anksto įvertinti, jog sukauptų daiktų kiekis tik didės, tad visiems jiems prireiks talpesnių, aukštesnių spintelių ar gilesnių stalčių.

4. Investuokite į savo komfortą. Jei virtuvė sujungta su svetaine ar turite pakankamai gausią šeimą, Jums patiks didesni, stilingi valgomojo komplektai, o jei savo ryto neįsivaizduojate be kavos puodelio, vertėtų įsigyti jos aparatą. Nors gali pasirodyti, kad tai tik nedidelės detalės, investavę į savo poreikius, tikrai dėl to nesigailėsite. Kavos aparatai internetu gera kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

5. Apsispręskite, kiek ketinate išleisti. Tam, kad virtuvės interjero kūrimas netaptų sunkia finansine našta, vertėtų iš anksto nusistatyti biudžetą – tuomet, įvertinę savo lūkesčius, lengviau galėsite nuspręsti, kuriose vietose reikėtų pataupyti, o kur galima išleisti daugiau. Klaidinga manyti, jog taupant teks paaukoti kokybę: pavyzdžiui, jei ieškote, kur kėdės pigiau parduodamos, turėtumėte atkreipkite dėmesį, kada joms ar kitiems virtuvės baldams ir reikmenims taikomos akcijos. Specialių pasiūlymų visuomet gausu, tad jei savo paieškas pradėsite anksčiau, išvengsite didesnių investicijų.

6. Išsirinkite tinkamą apšvietimą. Kitaip nei kituose kambariuose, virtuvei neužtenka įprasto apšvietimo, kadangi gaminant patiekalus, ant jų dažniausiai kris Jūsų šešėlis. Dėl to patariama įsigyti LED juostas, kurias galėsite pritvirtinti prie virtuvės spintelių – tuomet šviesa kris tiesiai ant stalviršio.

7. Pasirūpinkite gaiviu oru. Efektyvus, tyliai dirbantis gartraukis – labai svarbus jaukios virtuvės atributas, kuriam dažniausiai skiriama nepelnytai mažai dėmesio. Visgi, jei norisi išvengti nemalonių kvapų ir garų kaupimosi, turėtumėte šį prietaisą rinktis atsakingai. 

Svarbu pasirinkti ir kokybišką buitinę techniką – jei visi įrenginiai veiks be priekaištų, išvengsite papildomų rūpesčių ir galėsite maksimaliai susikoncentruoti į patiekalų gamybos procesą. Taigi apgalvoję visus šiuos aspektus, pakankamai lengvai sukursite malonią ir komfortišką virtuvės aplinką, kurioje gerai jausitės tiek Jūs, tiek aplinkiniai – apie tai svajoja kiekvienas namų šeimininkas.

Pigu, UAB

Daugiau informacijos:

pigu.lt

Pigu, UAB infopuslapis

Pasidalink: