ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

6 interjero patarimai, ketinantiems įrengti bendrą virtuvės ir svetainės erdvę

6 interjero patarimai, ketinantiems įrengti bendrą virtuvės ir svetainės erdvę 6 interjero patarimai, ketinantiems įrengti bendrą virtuvės ir svetainės erdvę

Virtuvė sujungta su svetaine – pakankamai dažnas šiuolaikinių butų ir namų sprendimas, kuris suteikia galimybę mėgautis didesniu ir erdvesniu kambariu. Visgi, tokioje patalpoje dažnai verda du skirtingi gyvenimai, todėl tenka šiek tiek pagalvoti, kaip juos suderinti tiek stilistiškai, tiek funkcionaliai. Tačiau jei atsižvelgsite į kelis pagrindinius patarimus, šią užduotį tikrai lengvai įveiksite.

1. Sujunkite spalvomis. Norėdami, kad abi šios erdvės turėtų šį tą bendro, turėtumėte pasitelkti spalvas – pasirinkę bent vieną panašų atspalvį, subtiliai galėsite jas suvienyti. Pavyzdžiui, jei virtuvės zonoje vyrauja pilka spalva, paieškokite panašios kėdės, o jei nepavyksta suderinti baldų, situaciją visuomet gali išgelbėti stilingai aksesuarai ir interjero detalės. Norintiems dar daugiau vientisumo, rekomenduojama sujungti ir stilius – jei abiejuose zonose vyraus klasika ar modernistinės idėjos, pavyks sukurti harmoningą aplinką.

2. Pasirūpinkite skirtingomis sėdėjimo vietomis. Su daugybe sėdimų vietų šis kambarys gali tapti puikia vieta pasisėdėjimams su draugais, tad jeigu mėgstate tokius susibūrimus, atraskite vietos ne tik sofai, bet ir kėdėms, foteliams, pufams ar kitiems panašiems baldams. Parinkę jiems vienijantį akcentą ir išsklaidę skirtingose kambario vietose, galėsite sukurti puikiai bendravimui tiksiančią jaukią erdvę.

3. Pasirinkite tinkamą sofos vietą. Šiuo metu populiaru rinktis iš dviejų skirtingų sofos statymo būdų: jei norisi, kad virtuvė maksimaliai susijungtų su svetaine, pastatykite ją kampe, atsuktą į virtuvės zoną – toks sprendimas leis patogiau bendrauti skirtingose kambario vietose. Visgi, jei labiau norisi atskirti poilsio ir maisto gaminimo erdves, verčiau statykite sofą taip, kad ant jos sėdėtumėte atsukę virtuvei nugarą – tai taps savotišku atskirties tašku. Sofos internetu parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje.

4. Pagalvokite apie erdvių atskyrimą. Jei norisi daugiau privatumo, patalpos atskyrimui galite naudoti ne tik sofas – tam puikiai tinka ir valgomojo stalai su kėdėmis, sekcijos ar kiti panašūs baldai. Svarbiausia, jog pasirinktas sprendimas būtų praktiškas ir funkcionalus, kadangi priešingu atveju tiesiog sumažinsite patalpos dydį, taip prarasdami erdvios kombinuotos erdvės įspūdį.

5. Skirkite dėmesio tvarkai. Didelėje patalpoje greičiau gali įsivyrauti netvarka, tad jei iš anksto nepagalvosite apie tai, kur laikysite įvairius daiktus, netrukus virtuvės reikmenis imsite laikyti svetainės zonoje ir atvirkščiai. Kad taip nenutiktų, vertėtų šioje erdvėje pastatyti sekciją ar indaują bei įsigyti tinkamo dydžio virtuvės spintelių komplektą – kuo daugiau bus vietos daiktų sandėliavimui, tuo lengviau pavyks palaikyti bendrą tvarką.

6. Nepamirškite ventiliacijos. Malonus ruošiamų patiekalų aromatas nuteikia maloniai, tačiau šiais kvapais džiaugiamės ne visuomet – ypač tais atvejais, kai ima kauptis dūmai ar garai. Tad turėdami bendrą virtuvės ir svetainės erdvę, neapsieisite be kokybiško gartraukio – tik jis galės garantuoti, kad Jūsų poilsio netrikdys namiškių kulinariniai eksperimentai.

Nesvarbu, kurias iš šių idėjų nuspręsite įgyvendinti, turėtumėte atsižvelgti ir į turimą vietą, kadangi sujungti kambariai ne visuomet būna itin erdvūs. Jei vietą reikia taupyti, rinkitės tik svarbiausius, funkcionalius baldus ir įsitikinkite kad valgomojo stalai su kėdėmis ar kiti pasirinkti gaminiai netrukdys patogiam praėjimui – tik tuomet pavyks sukurti jaukią bendrą virtuvės ir svetainės erdvę.

Pigu, UAB

Daugiau informacijos:

pigu.lt

Pigu, UAB infopuslapis

Pasidalink: