ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

5 patarimai, kaip išsirinkti komodą svetainei

5 patarimai, kaip išsirinkti komodą svetainei 5 patarimai, kaip išsirinkti komodą svetainei

Komodos – universalumu pasižymintys baldai, kuriuos lengvai galima pritaikyti bet kurioje namų erdvėje. Nors dažniausiai komoda pasirenkama miegamajam, daugelis šiam baldui atranda vietos ir svetainėje: tai itin patogus sprendimas tiems, kurie nori šiame kambaryje laikyti asmeninius daiktus ar išnaudoti komodą kaip televizoriui ar kitiems įrenginiams skirtą staliuką. Šie baldai stebina pasirinkimo įvairove, tad jeigu nusprendėte įsigyti naują komodą svetainei, pirmiausia turėtumėte apgalvoti kelis pagrindinius niuansus.

1. Apsispręskite dėl dydžio. Tai vienas esminių pasirinkimo kriterijų, tad iš anksto vertėtų apgalvoti, kiek vietos ketinate skirti komodai. Kadangi tai nėra pagrindinė svetainės detalė, jos dydis dažniausiai priklauso nuo kitų kambario baldų ir jo dydžio. Pavyzdžiui, jei patalpa nėra didelė ir joje stovi pakankamai didelė sofa, vertėtų paieškoti kiek mažesnės komodos – svarbiausia, jog kambarys neatrodytų perpildytas. Komodos internetu pateikiamos su tiksliais išmatavimais, tad lengvai galėsite išsirinkti savo svetainei tinkantį variantą – užteks viską tiksliai išsimatuoti.

2. Apgalvokite, kokia bus komodos paskirtis. Atsakę sau į šį klausimą, paprasčiau apsispręsite tiek dėl dydžio, tiek dėl reikiamo stalčių bei lentynėlių skaičiaus. Atviras lentynėles turinčios komodos puikiai tiks Jūsų suvenyrams, o jei ketinate laikyti aukštesnius daiktus, vertėtų pagalvoti apie didesnį spintelių kiekį. Net ir neturint daug erdvės, galima pasirinkti pakankamai talpią komodą – tuomet reikėtų ieškoti siauresnio, tačiau aukštesnio varianto, kuris leis maksimaliai išnaudoti turimą vietą.  

3. Atkreipkite dėmesį į gamyboje naudojamas medžiagas. Dažnai komodų gamybai naudojamos laminuotos medžio drožlių plokštės ar kitos panašios medžiagos – tokie baldai tarnauja pakankamai ilgą laikotarpį ir pasižymi patvarumu. Visgi, šiuo atveju vertėtų atsižvelgti ir į komodos apdailą. Nors blizgūs paviršiai visuomet atrodo žavingai, jie nerekomenduojami tais atvejais, kai namuose yra mažesnių vaikų, kadangi tikėtina, jog ant tokio baldo dažnai pastebėsite jų pirštukų antspaudus.

4. Pasirinkite tinkamą stilių. Komodos taip pat gali būti įvairiausių stilių ir spalvų, tad šiuo atveju vertėtų atkreipti dėmesį į vyraujantį kambario interjerą – tiek sofa, tiek kitos patalpos detalės pasufleruos, koks dizainas būtų tinkamiausias. Turėtumėte įvertinti ir tai, ar svetainėje jau yra dėmesį atkreipiantis akcentas – jei taip, komoda turėtų įsilieti į bendrą aplinką, tačiau jei dominuojančios detalės vis dar ieškote, vertėtų pasirinkti įdomesnį ar ryškesnį baldą. Itin daug dėmesio susilaukia medžio imitacijos – tokios komodos svetainei suteikia jaukumo ir lengvai dera prie bet kokių dizaino sprendimų.

5. Nuspręskite, kiek ketinate išleisti. Komodų kainos ženkliai skiriasi – jų vertė dažniausiai priklauso nuo gamyboje naudojamų medžiagų (pavyzdžiui, už natūralią medieną mokėsite gerokai daugiau), dydžio ir kitų panašių aspektų. Tad išsirinkti bus kur kas paprasčiau, jei iš anksto apgalvosite, kiek ketinate investuoti į šį baldą. O tuomet galima paieškoti sutaupyti leisiančių pasiūlymų – komodos internetu žema kaina parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje.

Vadovaudamiesi visais šiais patarimais, pakankamai lengvai išsirinksite visus poreikius atitinkančią svetainės komodą. Svarbiausia, jog ji būtų tinkamo dydžio ir lengvai įsilietų į bendrą kambario interjerą, o visa kita priklausys tik nuo Jūsų asmeninių lūkesčių ir stiliaus pojūčio.

Pigu, UAB

Daugiau informacijos:

pigu.lt

Pigu, UAB infopuslapis

Pasidalink: